Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

eh, kolejne dwie gry - wbita Platyna 1 w cross-playu. Naprawdę liczę, że 343i nie spierdoli pędu jaki ma i będzie regularnie dostarczać nowego contentu do gry. 

 

Swoją drogą, mocno w poprawie celności/skuteczności ostrzału pomogła mi... prowizoryczna podkładka z umowy o kredyt. Wcześniej wkurwiałem się, że nie mogę wycelować precyzyjnie w odległych wrogów, nie rozumiejąc że chropowata powierzchnia blatu to nie jest najlepszy grunt pod granie na myszcze.:shieeet:

Odnośnik do komentarza

Niech dodadzą tylko te playlisty, bo chłopy widzą CTF i po 40 sek nikogo w drużynie nie ma.

Jeszcze zero konsekwencji za wyjście z meczu rankingowego.

 

12 minut temu, Lord Protector napisał:

 

Tak jak grasz solo/duo to jest wybór :)

No to idealnie przecież!

Odnośnik do komentarza

To moje pierwsze Halo w multi i wyglądam tak:

Spoiler

john-travolta-confused.gif

Podobnie mam czytając oba tematy. Ktoś pisał, że poziom wejście nie jest wysoki XD. Zagrałem tylko kilka maczy i wiem, że dużo odpowiedzi otrzymam grając. Ale... zaryzykuję, nie bijcie:

1. Czy w grze mogę sprawdzić statystyki? Czy tylko halotracker.com? W tym drugim nie znajduje mojego GT.

2. Co to jest "typowy slayer"? 

3. Co to jest "solo/duo"?

4. Jaka jest różnica pomiędzy szybki mecz, a gra rankingowa? Tylko tyle co sama nazwa wskazuje?

5. Co daje battlepass?

6. Co to jest "platyna 1"?

7. Co to znaczy "Wbiłem się właśnie do diamentu"?

8. Co grać na początek?

 

Czuje się jakbym pierwszy raz był na forum i grał w gierkę :facepalm: Może wypadałoby się przywitać?

 

 

 

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

1. Ja sam tego jeszcze nie znalazlem, chyba tracker sciaga to z historii twoich gier, albo gdzies na halowaypoint to jest skad przez api zasysa. Sam tego jeszcze nie szukalem.

2. Gra bez objectives (CTF, Oddball, Terrirories), czyste strzelanie. Co do startu to zazwyczaj to by bylo z BR na start, ale tez moga byc regularne loadouty AR + Pistol

3. Jest to opcja w rankingowych grach, ze grasz samemu lub z 2ga osba (wieksze grupy nie maja wjazdu - wiec druzyna bedzie sie skladala z 4 randomow, ale max po 2ch ziomeczkow co graja razem, a nie np 4)

4. Szybki mecz to randomowe mapy i tryby ot tak z randomami grasz na calego. Rankingowa - gry na bazie (MMR) skilla, ktory masz i sa rozne ranki od bronze po onyx. Im wyzej tym wieksi wyjadacze

5. Platna "przepustka" do wiekszej ilosci kosmetykow i wbijania XP do levelu (nic tak naprawde nie daje poza dodatkowymi skorkami - nie ma wplywu na zwykla gre)

6. Jest to poziom w Ranked games (match making). Kazdy rank (poza Onyx) ma 6 poziomow od 1 do 6.

7. Ktos mial np rank nizej niz Diamond (Platinium) i w koncu wygrywajac kolejne mecze wskoczyl do wyzszego bracektu - Diamentu.

8. Na pewno nie gry rankingowe, quick game, big team battle, social games jakies itp. Najlepiej nauczyc sie grac na takich trybach, tam tez jest najwiecej najmniej doswiadczonych graczy.

 

Wiecek o rankach mozesz poczytac tutaj:

https://www.techradar.com/how-to/halo-infinite-ranks-multiplayer-ranking-system-explained

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@kamson11jak cos to wiesz gdzie mnie szukac ;)
Ano kopa, z HI stwierdzilem, ze moge troche wiecej popykac niz w H4 czy H5. Niby bylo ok na startach, a potem tracilo urok. Teraz w sumie wydaje mi sie, ze na dluzej zagoszcze, no i SP bedzie bankowo kupione.

 

Troche ludzi siedzi na Discordzie Krugera: https://discord.gg/ZcDvjVzk (wygasa za 7dni), tam coraz wiecej ludzi na ustawki wpada.

Odnośnik do komentarza

  Ja to samo, na Halo 3 skonczylem granie, potem powróciłem przy okazji halo master chief collection, ale gralem tylko wtedy gdy kolezka wpadal i gralismy oczywiscie h:ce. Tez mysle, ze przy Infinite zostane na dluzej

  Dzis troche choruje, jutro pewnie wbije na gierke i dodam Cie, dzieki za link na discorda -  dolączylem.

Odnośnik do komentarza

Kurwa no gra się w to zajebiście. Ostatnio tak dobrze bawiłem się przy halo 2. Przy trójce już odczuwałem zmęczenie materiału no ale trochę czasu minęło więc można chyba pograć. Zresztą widzę że gra się w to też tak jak i w H2 tyle że dużo mniejszy autoaim i bullet magnet.

Trochę hardkorowy progres leveli nawet jak na grę f2p. Jak ktoś gra dla kosmetyków i skórek to szybko się odbije.

Odnośnik do komentarza

W końcu trochę pograłem i może nie jestem zachwycony, ale uważam, że jest bardzo dobrze. Strzelanie i poruszanie - prima sort. Wizualnie świetnie - ostro, przejrzyście. Dynamika potyczek na duży plus. 

Sporo nauki przede mną, ale jest nieodpartą chęć rozpoczęcia kolejnego meczu. Nawet jeśli nie idzie. 

 

Miałem pytać o te granaty. To wizytówka seri, czy Infinite tak ma? Zaczynam się z kimś strzelać i już mam z dwa pod nogami :/ 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.