Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też macie takie odczucie, że ta gra ma jakiegoś zjebanego wbudowanego laga(nie jest to wina mojego neta, bo gram legancko po kablu i csik na kompie działa lepiej po wifi)?
Nagminnie ginę za rogiem, często melee nie ogarnia hita, a z brki to mam wrażenie, że chłopy często walą 1-2-34 :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko w menu pojedynczo niestety.

Kolejna rzecz co mnie wkurza to matchmaking i wrzucanie typów unranked do meczów z rangami przez co system dostaje głupawki. Wczoraj w diamondzie dostaliśmy na slayera typa silver 5, który skończył grę ze statami 3-19, a przeciwnikom dla "równowagi" dało typa unranked który ewidentnie ogarniał na poziomie platinum/diamond. Jak łatwo się domyślić nasz silver tak feedował, że po meczu to mi ranga spadła o połowe prawie :/ Gra bekowo też liczy jak ktoś wyjdzie, bo udało nam się wygrać slayera 3v4 i nic praktycznie nie dostaliśmy do rangi xd

Odnośnik do komentarza

https://www.twitch.tv/halo

 

Pierwszy major tournament Halo. Mecz rozpoczynający turniej i już restartują bo jeden z graczy miał crasha gry :dynia:

Za godzine oglądania oficjalnego kanału można zgarnąc skórkę na zbroję a na kanałach niektórych streamerów (Summit1G, Myth, Teep, Cloakzy) zgarniamy skórki na broń.

 

 

FGxD0esXIAMt-Pl.jpg

FGxUd0-WQAAf16h.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Soban napisał:

@UberAditrzeba coś linkować do twicha czy to jakiś kod na waypoint jest dropiony?

Wydaje mi się, że zdobyć możesz niezależnie od połączenia, bedziesz miał w inventory na twitchu a później klikając "odbierz" dopiero cię przekieruje żeby połączyć konto jeśli tego wcześniej nie zrobiłeś.

Ja mam połączone konto z waypointa i Steama chyba 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czy wy mi możecie wytłumaczyć czemu w Halo ludzie nie mają nawyku komunikacji? Nawet na najwyzszych rangach w grze rankingowej większość nie używa mikrofonu i rzadko kto używa pingowania. To jest mega irytujące, komunikacja w takiej grze szczególnie na rankedach jest kluczowa. Jak gram z KBM to jeszcze się zdarzy częściej że ktoś gada ale jak gram na padach to rozmawiam głównie jak mnie połączy z amerykańskim serwerem. Ewentualnie ludzie z UK czasem gadają.

 

Przechodzę na Halo z CSa i Valoranta w których już na niskich rangach ludzie ciągle się komunikują bo to po prostu pomaga wygrać. Tutaj 8/10 meczy gram w ciszy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

Siedzą pewnie na grupach Xbox Live, bądź discordzie i wyjebne na podłączajacych się randomow.

No spoko, w Valorancie też ludzie siedzą po discordach ale do randomow sie odzywają bo tak się wygrywa mecze. Zresztą chociaż pingować by mogli.

 

Jedyna europejska drużyna która ma szanse na wygraną w tym turnieju czyli Acend gra właśnie zacięty mecz już chyba 3 godzinę bo ciąglę kogoś rozłącza i powtarzają xD Tam w 343 chyba na głowę upadli żeby majora organizować miesiąc po premierze nie patchując gry.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To niekoniecznie tak działa. Bardzo duży wpływ na ilość traconych i zyskiwanych punktów ma to jak zdecydowanie wygrywamy/przegrywamy mecz, na którym miejscu w tabeli mecz kończymy i z jakimi przeciwnikami grami

Jeśli np wygrasz Slayera i dostajesz medal Steaktacular, do tego byłeś 1 w teamie z dobrym ratio to dostaniesz dużo punktów.

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...