Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zagrałem ponad 200 meczy i spędziłem w grze około 50 godzin i chyba się wciągnąłem.

 

Myślałem że jestem już za stary by nerdzić dziesiątki godzin w kolejnej strzelance multi i nie mam czasu na takiemu  i bardzo się pomyliłem. Jest coś w tej grze, w jej gameplay że cały czas chce się w nią grać i do niej wracać. 

 

Jeśli 343 tego nie spierdoli jakimś głupimi decyzjami to będziemy mieli grę na lata, byle tylko poprawić  odrobinę system progresji by premiował zwycięstwa i wykonywanie objectivow, poprawić UI (dlaczego nie mogę podejrzeć z kim, w jakim trybie i na jakiej mapie będę grał przed meczem?)

 

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja posysam niemilosiernie, ale mam naprawde duzo funu z gry mimo to.

Gra daje rade. Czekam, az laskawie dodadza kolizje, naprawia melee, rocket splash, opoznienia (umieranie za sciana mimo 20ms hello), usuna double shotting, wprowadza sensowne play listy i naprawde bedzie gitara.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, easye napisał:

W sumie to ustawienia z PC, może być spora różnica przez to że na PC o dziwo nadal jest Aim Assist.

Na konsoli też. Jednak jest tak samo mocny na obu platformach, okazało się, że to kwestia ustawienia deadzone'ów. Zaleca się od 0 do 2

Aim assist działa tak, że teoretycznie uaktywnia się tylko gdy rzeczywiście ruszamy celownikiem, Ustawiając niski deadzone gra jednak uznaje, że gałki są w ruchu cały czas przez co aim assist podąża za przeciwnikiem nawet gdy ten wbiegnie nam w celownik a my nie dotykamy pada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Final challenge w tym tygodniu banalny, bo zasadniczo grając rankedy to i tak się baniaki nabija szybko BRka.
Jeśli ktoś obecnie narzeka na wolny progress battle passa to ja już nie mam pytań xd Jak się nie gra piachu to na jednym boosterze o 18 na resecie z kilkoma challengami idzie zrobić z 4 lvl spokojnie albo i więcej w zależności od szczęścia w doborze wyzwań.
Z drugiej strony to nadal chuj na łeb 343 za opisy wyzwań, bo wychodzi na to, że według nich chopper to nie pojazd i jego hijack linką nie liczy się do challenga, tak samo banshee to nie nie flying vehicle dla tego samego challenga. Ogólnie czasami też dziwnie zlicza te kille konkretnymi brońkami. No i najgorsze ścierwo to te za granie/wygranie konkretnych trybów poza ogólnymi(btb czy ranked), bo wczoraj miałem rozegrać 3 CTFy i na 15 gier ani razu CTF nie wylosowało.

Odnośnik do komentarza

Po dobiciu do diamonda oficjalnie olewam tą kolejkę cross play. Tu już się odjaniepawlają jakieś pecetowe chujstwa z melee 360, typów z aim botami co koszą każdego na 4 strzały brką przez całego behemota też się spotyka i ogólnie nie jest zbyt przyjemnie, bo nadal dużo ameb i rage quitterów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...