Skocz do zawartości

HALO Infinite - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Soul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 320
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, easye napisał:

Chuja im zrobisz jak chłop ustawi Auto AIM, brak recoila, auto fire i robi perfecta za Perfectem.

 

AimLock na cronusie=Aimbot na PC

 

Różnica taka że z antycheatem na PC jest banowane na konsoli dozwolone :lapka:

Czy ty na prawdę porównujesz adapter za kilkaset złotych do hacka, którego się ściąga z neta? Śmiem twierdzić, że to jakiś promil graczy w porównaniu z Aimbotami i innym gównem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Hubert249 napisał:

Czy ty na prawdę porównujesz adapter za kilkaset złotych do hacka, którego się ściąga z neta? Śmiem twierdzić, że to jakiś promil graczy na cronusach w porównaniu z Aimbotami i innym gównem. 

Obecnie mimo że to nie jest nowa zabawka, ich strona ma średnio 500 tysięcy wizyt na miesiąc :ragus:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, A_Bogush napisał:

Gdzie sprawdzacie swoje statystyki z multi? Kiedyś mi mignęło w jakimś temacie, ale to chyba była jakaś nieoficjalna strona, 343 nie udostępnia czegoś takiego?

 

Tutaj https://halotracker.com

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

2059708208_HaloInfinite(20).thumb.jpg.e2d468582ed0e881b200bad3e0e327c1.jpg

skończyłem przepustkę bojową, trochę mi zeszło bo aż 717 meczy, statystyki na Halotracker pokazuje 121 godzin. K/D ratio to 1.69 głownie nabite na BTB, win ratio 44,9% czyli słabe, ale grałem z randomami. 

 

Co do samej gry to byłbym hipokrytą gdybym po tylu godzinach napisał że gra mi się nie podoba, ale kilka rzeczy które mi się nie podobają muszę wytknąć, 

 

- największa wada to mała zawartość, map jest tylko 10 (7 mniejszych przeznaczonych go gry 4 vs 4 i 3 BTB), brakuje też wielu klasycznych dla Halo trybów jak Infekcji czy Griffballu

-  system progresji jest beznadziejny. Jeżeli ktoś nie gra dla samej frajdy z gry, to w Infinite nie zagrzeje długo miejsce. Levele wpadają wolno, a  gra nie nagradza w żaden sposób na dobrą grę i zwycięstwa. 

- rozwój postaci odbywa się tylko przez kosmetyki, czyli za zdobywanie leveli kupujemy sobie kosmetyczne elementy pancerza, skórki itd. Niby spoko, ale nawet po wbiciu setnego poziomu i wykupienia przepustki mamy ich tyle co kot napłakał bo 99% tej zawartości jest zablokowane za paywallem. Niby normalne bo gra jest w końcu free2play, ale mam wrażenie że inne gry hojniej nagradzają gracza za spędzony czas.

- nie podoba mi się też, muzyka w menu. O ile samo udźwiękowienie w grze, czy muzyka w kampanii jest elegancka to muzyka w menu doprowadza mnie do szewskiej pasji. Brak tu elegancji w stylu Halo 3, a zamiast tego mamy generyczne wojenne brzdęki. 

 

to główne wady, mógłbym jeszcze napisać o wymuszonym crossplayu na socialach i słabych zabezpieczeniach antycheaterskich, ale szczerze powiem że im dłużej grałem tym mniej mi to przeszkadzało. Na początku wydawało mi się że co drugi gracz to oszust z aimbotem, bo tak mnie lali, a potem nawet i mi zdarzało się prywatne wiadomości po wygranym meczu z oskarżeniami o oszukiwanie xd 

 

a co mi się podobało? Przede wszystkim to że gameplayowo to Halo w szczytowej formie, po grubo ponad setce godzin mogę powiedzieć że w żadnym Halo nie grało mi się tak dobrze. Podobało mi się że nie jest to tak trajhardowa gra jak Halo 5, które miało mocno esportowy sznyt. Infinite mam wrażenie wybacza o wiele więcej, dzięki czemu o lepiej sprawdza się w graniu na luzie czyli tak jak lubię. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...