Opublikowano niedziela o 10:035 dni 27 minut temu, Josh napisał(a):No, ale może Xabi jest na właściwym tropie i coś w tym jest, że robią to specjalnie, żeby narobić szumu u youtuberów, bo tak to przynajmniej ktoś o nich usłyszy i zamiast dwóch osób, gierkę sprawdzi 20.Może tak było w przypadku tej gry o dwóch lesbijkach rycerkach, w której dosłownie wszystko leżało od optymalizacji po system walki. Jak masz mały budżet, plansze sklejone z darmowych assetów, brzydkie animacje, trzy modele przeciwników na całą grę, walki z bossami oparte na dwóch rodzajach ataków na krzyż, to wtedy trzeba kombinować, żeby jakoś przyciągnąć uwagę graczy. No ale nie Forza, Subnautica czy 007, bo to są na tyle znane marki, że spokojnie by sobie poradziły bez takich kontrowersji.
Opublikowano niedziela o 10:265 dni 46 minut temu, devilbot napisał(a):Nie wierzę Ci.Wiem, że masz centrum dowodzenia z kilkunastoma monitorami na których aktywnie śledzisz pedalstwo w grach wideo.Cholera, znowu zostałem przejrzany
Opublikowano niedziela o 10:345 dni Z tą gierką o rycerzach lesbijkach była chyba jeszcze akcja że skasowali tuż przed premiera wersję na Xboxa, wtedy przez chwilę zrobiło się o niej głośno, widziałem nawet komentarze że ludziom zaczęło się podobać, ale ostatecznie chyba niewiele to pomogło.
Opublikowano wtorek o 08:363 dni A Kiszak z Zakolakussem już zrecenzowali? Bo dalej się waham z zakupem
Opublikowano wtorek o 10:013 dni Kiszak pewnie nie wyszedł z prologu bo trzeba słuchać dialogów aby wiedzieć co zrobić
Opublikowano wtorek o 10:123 dni 1 godzinę temu, Patapon napisał(a):nie odpalam filmików z AI miniaturami. rzygam tą czcionką i stylem.
Opublikowano wtorek o 10:263 dni 13 minut temu, Figaro napisał(a):nie odpalam filmików z AI miniaturami. rzygam tą czcionką i stylem.To to uj. Jakbyś zobaczył jak reklamuje swój discord i instagram pod koniec filmów to byś ciepnął.
Opublikowano wtorek o 10:573 dni W dniu 31.05.2026 o 08:33, ASX napisał(a):Gdyby ci Ragebaitowi jutuberzy i streamerzy używając swoich zasięgów zajęli się promowaniem mniej znanych gier bez LPG, zamiast grirftowaniem i tropieniem DEI to zrobiliby o wiele więcej dobrego dla wszystkich.Kto powiedział, że tego nie robią? Asmongold często promuje gry niezależne do tego jest założycielem OTK, organizacji która ma swoje game expo i pokazuje masę nowych gier indie do tego streamy charytatywne. Może miałeś kogoś innego na myśli ale pewnie wrzucasz wszystkich do tego samego wora.
Opublikowano wtorek o 11:123 dni 8 minut temu, Chewie napisał(a):Kto powiedział, że tego nie robią? Asmongold często promuje gry niezależne do tego jest założycielem OTK, organizacji która ma swoje game expo i pokazuje masę nowych gier indie do tego streamy charytatywne. Może miałeś kogoś innego na myśli ale pewnie wrzucasz wszystkich do tego samego wora.Czy mógłbyś podrzucić jakiś filmik z jego kanału z ostatniego miesiąca, na którym nie uprawia przepychanki politycznej/griftowania, tylko np. promuje jakąś grę indie? Nie twierdzę, że tak nie jest, po prostu trudno przedrzeć się przez ten stos materiałów propagandowych.Edit: podjąłem próbę i wszedłem na jego kanał na YT. Szukałem jakiejś pozycji, która dotyczyłaby wspierania choćby jednego małego tytułu, no ale albo jestem ślepy, albo trochę podkoloryzowałeś działalność Asmongolda. W oczy rzuciły mi się tylko takie niezależne bangery jak RE 4 czy PoE, o czym zresztą napisał już niżej Josh. Edytowane wtorek o 11:253 dni przez Xabi
Opublikowano wtorek o 11:173 dni Proszę, 9 dni temu polecał jakąś niszową gierkę od mało znanego azjatyckiego dewelopera. Proszę więcej go nie pomawiać
Opublikowano środa o 06:122 dni ale wycie o babe w god of war i brzydką Jean Grey w Wolverinie, tego drugiego to się nawet nie spodziewałem, bo pierwsze to był pewniak
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.