Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj recki, więc chyba w ten jeden dzień można o nich popisać i się pobawić w predycje, chyba, że to też nieludzkie, jak pisanie o technikaliach.

 

Meta/OP predykcja: 89 na PC, z minusów fatalna optymalizacja i nie działa na innych kartach niż GeForce, innych recek nie będzie day1, bo nie wysłali kodów, więc zrecenzujecie sami jutro rano. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Dzisiaj recki, więc chyba w ten jeden dzień można o nich popisać i się pobawić w predycje, chyba, że to też nieludzkie, jak pisanie o technikaliach.

 

Meta/OP predykcja: 89 na PC, z minusów fatalna optymalizacja i nie działa na innych kartach niż GeForce, innych recek nie będzie day1, bo nie wysłali kodów, więc zrecenzujecie sami jutro rano. 

Nie będzie recek konsolowych? A to psikus xd 

Ja przewiduje sytuację z SWjs. Bardzo dobra gra, ale kiepska optymalizacja.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dalej nie wiem, czy to będzie survival horror. Bo tak gra była reklamowana, ale to bardzo konkretny podgatunek horrorów. Nastawiony na itemki, eksplorację i puzzle, a nie level za levelem.

 

Co do optymalizacji, Control był w 30 klatkach bez zaduszek chyba? Potem 60 po patchu sztywniuykie?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Nie jest pewne, twittery ćwierkały, że PC codes (mostly), więc może dostali też konsole, zobaczymy, sam jestem ciekaw. 

 

Są redaktorzy, którzy dostali wersje na PS5, także recenzje konsolowe też na pewno wpadną. 

Z takich informacji, które do mnie dotarły, wynika, że: 

 

- gra jest bardzo straszna i jest doskonałą definicją survival horroru 

- na PS5 działa ok w 30 klatkach (są okazjonalne spadki, ale rzadko), wygląda bardzo dobrze. Dużo gorzej wypada tryb 60 klatek, gdzie grafika nie dość, że znacznie się pogarsza to na domiar złego są ostre spadki nawet do 40-kilku klatek

- jest mrocznie, ale mega klimatycznie, wciąga już od pierwszych minut 

- jeśli ktoś liczy na typową kontynuację jedynki, to będzie nieco rozczarowany - to inna gra, ewidentnie bardziej skrojona pod straszenie, ukrywanie się i psychologiczne wywoływanie przerażenia

Edytowane przez MatekDM
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MatekDM napisał:

 

Są redaktorzy, którzy dostali wersje na PS5, także recenzje konsolowe też na pewno wpadną. 

Z takich informacji, które do mnie dotarły, wynika, że: 

 

- gra jest bardzo straszna i jest doskonałą definicją survival horroru 

- na PS5 działa ok w 30 klatkach (są okazjonalne spadki, ale rzadko), wygląda bardzo dobrze. Dużo gorzej wypada tryb 60 klatek, gdzie grafika nie dość, że znacznie się pogarsza to na domiar złego są ostre spadki nawet do 40-kilku klatek

- jest mrocznie, ale mega klimatycznie, wciąga już od pierwszych minut 

- jeśli ktoś liczy na typową kontynuację jedynki, to będzie nieco rozczarowany - to inna gra, ewidentnie bardziej skrojona pod straszenie, ukrywanie się i psychologiczne wywoływanie przerażenia

pierwsza recka 87 

 

https://atomix.vg/review-alan-wake-ii/

Odnośnik do komentarza

IGN 9/10

5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Dzisiaj recki, więc chyba w ten jeden dzień można o nich popisać i się pobawić w predycje, chyba, że to też nieludzkie, jak pisanie o technikaliach.

 

Meta/OP predykcja: 89 na PC, z minusów fatalna optymalizacja i nie działa na innych kartach niż GeForce, innych recek nie będzie day1, bo nie wysłali kodów, więc zrecenzujecie sami jutro rano. 

image.png.74f48eab919f24984614b6ea10ddc7e0.png mistrz :D

 

Spoiler

image.png.11029d1c9f8a4c6950d90d53476baff4.png

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...