Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chewie napisał:

Obawy do optymalizacji sa sluszne bo po tym jak zmienili wymagania to wyglada jak by jej po prostu nie bylo. Jak ktos uwaza inaczej i mysli ze magiczny dlss wszystko naprawi i to usprawiedliwia tworcow do olewania polowy procesu tworzenia gry to musi miec niezle przezarty mozg przez korpo. 

Ty, ale ja nic o pececie nie pisałem.

Odnośnik do komentarza

Unlock time jest 6 rano w piątek, to się tyczy też Epica, czy tam może coś wcześniej? 

 

 

13 minut temu, wrog napisał:

Ehh, szkoda :/ Tego niestety się obawiałem kiedy mówili, że dwójka idzie całkowicie w survival horror.

 

Od kogo to komentarz, z preview, czy jakieś early review? 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wrog napisał:

Wiem o tym, ale sam gatunek o poziomie straszenia wiele nie mówi.


Podobnie jak opinia osób trzecich :reggie:
Trzeba sprawdzić samemu, bo np niektórzy uważają The Evil Within za straszne, a ja tam widziałem tylko krew, flaki i ogólne gore, za to bałem się w REVII, a sporo osób pisało, że nie straszy :dunno:

Odnośnik do komentarza

TEW mieszał konwencje - raz budował bardzo opresyjny klimat, żeby zaraz rzucać w środek akcji, która zdecydowanie nie przypominała horroru, a coś z RE4-6

RE VII był z kolei klaustrofobiczny. Domek Bakerów, powalona rodzina, grzyboludzie. Tylko tyle, ale wystarczyło.

 

Myślę, że Alanek będzie również bawił się konwencją. Oni lubią mieszać do swoich gier wymyślne seriale, lecące w telewizji gdzieś w tle. Nie sądzę abyśmy non stop byli na szpilkach. Liczę na dobrze poprowadzone story i żeby nie przynudzało banałami.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Wredny napisał:


Podobnie jak opinia osób trzecich :reggie:
Trzeba sprawdzić samemu, bo np niektórzy uważają The Evil Within za straszne, a ja tam widziałem tylko krew, flaki i ogólne gore, za to bałem się w REVII, a sporo osób pisało, że nie straszy :dunno:

Wiadomo, że to bardzo subiektywna kwestia, ale dla mnie kluczowa :) Alan to jedna z moich ulubionych gier z Xboksa 360, więc chętnie zagrałbym w kontynuację. Z drugiej strony survival horrory to totalnie nie moja bajka, a jak jeszcze najbardziej hardkorowa część tego gatunku, to już w ogóle. Dlatego czekam na jutrzejsze recenzje i konkretne wrażenia z gry przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Odnośnik do komentarza

No ja jednak nie chciałbym mocno w horror wchodzić. Thriller to dla mnie zdecydowanie lepsza opcja dla Alanka.
Pierwsza część mino swoich braków jest dla mnie jedną z gier życia (witam fanów Twin Peaks oraz płn-zach, zalesionych regionów USA:hi:)  więc pierwszy cyfrowy preorder w życiu „wjechał na dzielnię”

 

 

Spoiler

IMG_9314.thumb.jpeg.b12fff1c9c059d79f75f08a02f97cc72.jpeg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...