Skocz do zawartości

Alan Wake II


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, szurubur napisał:

wersja xbox, ledwo sam początek a juz mi głos znika, błędy z wolno wyświetlającymi się napisami lub co gorsza z brakiem napisów, do tego mam wrazenie w pierwszej scenie gdy agenci fbi zaczynają gadać jadąc samochodem lipsync coś kuleje... chyba bedzie trzeba poczekac na patch

Dwa rozwiązania: zrestartuj grę i leć po angielsku (napisy). Bug z audio na Xboxie miał chyba każdy i tyczy się on tylko tej pierwszej sceny na szczęście, a timing polskich napisów jest zjebany po całości. Angielskie nie mają tego problemu. Poza tymi bugami na razie innych robali nie uświadczyłem.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Qbon napisał:

Akcja w kostnicy i muza później :obama:

Muzyka świetna, później też dobre kawałki :)  takich jump scare się też nie spodziewałem w kilku momentach, granie w nocy na słuchawkach może być jeszcze ciekawe :D 

 

ps. Obok RDR2 to najlepszy las w grach jaki widziałem reagujący na pogodę :D ale w nocy z tą latarką to nawet chodzenie zamiast biegania jest lepsze.

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

Male problemy z dzwiekiem zdarzaja sie tez na ps5. Tak samo jak chujowe synchro pl napisow, chociaz to glownie tylko na samym poczatku.

 

Pierwszy rozdzial to jest jakis absurd. Poradnik dla kazdego jak powinno sie otwierac gierki. Troche mi sie przypomnial RDR2 gdzie tez taki powolny klimat byl sila i swietnie zainteresowal i wprowadzil. Nie no musze pohamowac emocje bo gadanie o 10/10 i goty po 2h jest niepowazne ale jak to tak dalej bedzie to masakra XD szkoda ze juz zmeczenie dopada, dopiero jutro wieczorem kolejna sesja

 

Na ps5 wyglada przeslicznie. Topka

IMG_5225.thumb.jpeg.3becba23f598cd3c5ed8e0f4c3b70eaf.jpeg

 

IMG_5227.thumb.jpeg.d5c8c291f6b290137202c3a05be6d8e6.jpeg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zaczynam 3 rozdział no i kolejny utwór wjechał :)  no na PS5 świetnie się to prezentuje. Na razie nie miałem żadnych problemów z grą. Pobawiłem się też w tryby grafiki i zostaje przy 30 bo sporo się traci przy 60 a do takiej gry pasuje 30 :)  Tylko wyłączyłem ziarno.
 

Sama walka to zdecydowanie ulepszenie z pierwszej części, o wiele lepiej się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schabek napisał:

Pierwszy rozdzial to jest jakis absurd. Poradnik dla kazdego jak powinno sie otwierac gierki.

 

Czyli widzę, że nie tylko ja poczułem się kompletnie zniszczony kunsztem, pomysłem i wykonaniem jakim rozpoczyna się ten diament :)

 

Spędziłem dziś z grą 8 godzin, cholernie ciężko się oderwać. Ledwo widzę na oczy, a mimo to nie mam dość - ojjj, niewiele było gier w ostatnich latach, którym udało się zaserwować mi taką wkrętkę (Returnal).

Edytowane przez Amer
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nero2082 napisał:

no ale przyznajcie się, odwracaliście postać na początku co? xd 

 

Chciałem tylko zerknąć :kekw:

 

Klimat, ilość detali na planszach, muzyka, fabuła - no top, jest cudownie. Niemniej te bugi psują moją IMMERSJĘ. Panie Max Payne, proszę to naprawić.

 

Aha, póki co miałem jeden film w TV, tę reklamę, i jedną audycję w radio. Bekowe, czekam na więcej! W tych smaczkach i napotkanych postaciach czuję ducha MP1/MP2. Nutka absurdu, przez którą totalnie nie wiadomo, czego się spodziewać.

 

Na deser dwa ryjce z cutscek w trybie performance na XSX.

128492bc-ee32-4ca6-9224-5de94a1d87c3.png

5c41349e-d354-40f9-847b-d71307ff94b2.png

Edytowane przez ProstyHeker
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Zaczynam 3 rozdział no i kolejny utwór wjechał   no na PS5 świetnie się to prezentuje. Na razie nie miałem żadnych problemów z grą. Pobawiłem się też w tryby grafiki i zostaje przy 30 bo sporo się traci przy 60 a do takiej gry pasuje 30   Tylko wyłączyłem ziarno.
 
Sama walka to zdecydowanie ulepszenie z pierwszej części, o wiele lepiej się prezentuje.

Jedyne gdzie mi się bardziej rzucało to za dnia w mieście, reszta to ciągle noc i aż tak się nie rzuca w oczy, ale póki co ciągle się przełączam miedzy trybami, że wskazaniem jednak na płynność.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...