Skocz do zawartości

Chorus


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Czoperrr napisał:

Chorus mnie zaciekawił ale widzę, że skończenie zajmuje około 30 h więc odpuszczam!

 

Znam ten ból.

 

Jak człowiek między codziennością i obowiązkami wysupła te 2h na grę to i tak średnio potrzebuje pół miesiąca aby skończyć jakiś tytuł. Gry SĄ za długie.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Paolo de Vesir said:

 

Znam ten ból. Jak człowiek między codziennością i obowiązkami wysupła te 2h na grę to i tak średnio potrzebuje pół miesiąca aby skończyć jakiś tytuł. Gry SĄ za długie.

Elden Ring kupiłem na premierę (koniec lutego) a do dzisiaj nie skończyłem - na liczniku ponad 100 godzin. Muszę odpocząć od długich gier, a 30 godzin to jest dużo i to jeszcze jak na strzelankę. Na dysku mam jeszcze 10 gier do ogrania, więc czasu potrzebuję sporo.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra wymaga może 30h ale z całowaniem każdej ściany skały.

Główny wątek skończyć można szybciej, poza tym misje nie trwają kilku godzin, można w jedno posiedzenie zrobić np. jedną planetę.

Szkoda że w temacie 90% to info o cenach i smutki a nie reakcje z grania.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rtooj napisał:

Gra wymaga może 30h ale z całowaniem każdej ściany skały.

Główny wątek skończyć można szybciej, poza tym misje nie trwają kilku godzin, można w jedno posiedzenie zrobić np. jedną planetę.

Szkoda że w temacie 90% to info o cenach i smutki a nie reakcje z grania.

 

Smutki, bo branża ewidentnie nie nadąża z tym, że target gierek to obecnie 30+, a nie małolaty którzy mają po 6-8h na ogrywanie GAASów i tytułów wymagających kilkadziesiąt godzin na ukończenie.

Odnośnik do komentarza
20 hours ago, Rtooj said:

Rozumiem twój żal, czekam jedynie na opinie co do gry i nie mogę się doczekać.

Z drugiej strony nadchodzi Ragnarok i RE4remake, i mam zamiar bawić się doskonale ponad 30 godzin z każdym tytułem. Nawet jak będę potrzebował na to miesiąca.

Resident Evil to pewnie pęknie w max 15 :)

Odnośnik do komentarza

pograłem chwile i jak na razie tak sobie. Żaden element się nie wyróżnia, a cała narracja oparta na nieustannych ekspozycyjnych monologach jest okrutnie męcząca.

 

Nienawidzę tego trendu, we współczesnych grach, w których nie ma zupełnie miejsca na własne spostrzeżenia czy przemyślenia. Bo gra cały czas za ciebie komentuje wszystko co się dzieje na ekranie. Do tego po pierwszej godzinie gry, wygląda na to że  Chorus sili się na opowiadanie jakieś głębokiej, niejednoznacznej moralnie historii, która w zetknięciu z dialogami które nie są najwyższych lotów i dosyć prostym gameplayem który polega na lataniu stateczkiem wypada dosyć śmiesznie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest w porządku, nie ma się do czego przyczepić. Statek jest bardzo zwinny i potrafi nawet zatrzymać się w miejscu i drifować (xd), do tego są jakieś moce typu teleportowanie się za przeciwnikiem i takie tam.

 

Największe wady to moim zdaniem, struktura rozgrywki (to typowa produkcja w otwartym świecie i spora część rozgrywki to latanie stateczkiem od znacznika do znacznika) i narracja o której pisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...