Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Rozi napisał:

przesadne reklamowanie AR-15

 

Najciekawsze jest to, że wspomniany ar jest w wersji półautomatycznej bronią tak popularną i dobrze sprawdzającą się, że nie trzeba jej przesadnie reklamować. 

 

7 minut temu, Bartg napisał:

ciekawe czy twórcy się coś w tej sprawie wypowiedzą

 

Może wraz ze startem sezonu coś się zmieni ;)

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, dziadek_mruz napisał:

Witam. Próbuje wyszukać ziomka po game tagu i tych cyferkach po:#. Nie możemy się dodać do znajomych . On PS5 ja XSX.

Między platformowa oczywiście włączona. Miał ktoś już taki problem?

Musicie się wyszukać po ActivisionID nie Xbox czy psn.

Znajdziesz je bodaj w opcjach gry, sieć. I chyba na profilu w grze.

Odnośnik do komentarza

Mi w ogóle nie przeszkadza brak autentycznych nazw, wyjebane ważne ze się strzela dobrze 

 

Mapy mnie trochę irytują nie tyle co ich layout ale wygląd zapowiada się że będą tak jak w mw2019 czyli pustynia, kontenery, jakiś miasto i tyle. Chciałbym żeby była różnorodność taka jak w Cold War 

 

btw mam 3 Call of Duty na dysku xd dawno takiej sytuacji nie było, ale żal mi wywalać CW wiec pewnie mw2019 poleci 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, UberAdi napisał:

Jak ktoś szuka najlepszych obecnie broni to są to AUG (tzn nazywa się tutaj STB), AK 47 i 74u. Z mniej standardowych jeszcze SP-R 208 i shotguny są op.

Najsłabszą bronią w tej chwili jest chyba M16, nabijanie tym camo to tortury.

+MP7 i SCAR czyli TAQ 56. 

 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, UberAdi napisał:

 

 

nie można było tak od razu zamiast bawić się w SBMM? :balon:

 

bez kitu główny zarzut jaki mam w stronę Modern Warfare (poprzedniego też) to właśnie to. Z jednej rozumiem koncepcję, że niedzielni gracze nie trafiają na kosmitów i youtuberów a równych sobie, sam trafiam też w 90% meczy na równych sobie, ale przyznam szczerze że jestem graczem raczej powyżej średniej więc trafiam też na kozaków i z nimi serio trzeba spiąć dupę żeby osiągnąć jakiś dobry wynik... tylko nie zawsze chce spinać dupę, a czasami chce sobie na luzie postrzelać przez neta. Są takie momenty gdzie mam ochotę na mecz ale bez uruchamiania wszystkich moich zmysłów i 100% mózgu by mieć radochę z gry. 

 

W tej chwili mamy coś w stylu Ranked tylko bez żadnych rang/dywizji/klas/czegokolwiek po czym można jasno określić poziom skilla swój i innych i jednocześnie jakiś cel do którego można dążyć. Porażka.

 

Przecież w takim Rainbow Six i Siege i Halo jest zarówno playlista ranked z SBMM dla każdego kto ma ochotę się spocić i public gdzie priorytetem jest połączenie najlepszej jakości, cieżko było wprowadzić to tutaj też? Kurwa :balon:

 

UI też mają naprawić który niepotrzebnie udziwnili i zmienili dla samego faktu zmiany i pozbawili podstawowych rzeczy jak baraki czy chociażby zapisywanie blueprintów. 

 

Co do reszty to pograłem już dłużej, mam 35 lvl i gameplayowo jest absolutnie top i ciężko się oderwać. Mapy moim zdaniem są bardzo dobre, nawet ta na przejściu granicznych którą powszechnie hejtują na redditach. Dźwięk i grafika, broń na minimalnie wyższym poziomie niż MW2019. Perki natomiast również moim zdaniem niepotrzebnie udziwnione, ale dla mnie to detal mało istotny. Progres broni moim zdaniem ciekawie zrobiony bo zachęca do używania różnych broni co dla mnie jest oczywistością gdyż lubiłem w MW2019 maksować wszystko co się dało. Jedyny minus to fakt, że z fajkowymi nazwami broni ciężko na ten moment wywnioskować na szybko co konkretnie muszę podlevelować żeby odblokować dany attachment.

 

Support gry będzie ogromny więc liczę na kolejnego CoDa do ogrywania przez najbliższy rok albo najlepiej i dwa, oby plotki o braku odsłony w 2023 się sprawdziły. Osobiście to podejrzewam, że na dwudziestą rocznicę serii za rok mogą przygotować remake Call of Duty 1 zamiast pełnoprawnej odsłony - może ta mapa Taraq która jest rimejkiem mapy Neuville z pierwszego CoDa to taki hint.

 

image.thumb.png.ce0b4cce7ad7494c81979877be09a7ef.png

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MaZZeo napisał:

Przecież w takim Rainbow Six i Siege i Halo jest zarówno playlista ranked z SBMM dla każdego kto ma ochotę się spocić i public gdzie priorytetem jest połączenie najlepszej jakości, cieżko było wprowadzić to tutaj też? Kurwa :balon:

Niestety to tak nie działa. W Rankedzie jest MMR, w Unrankedzie i Casualu też jest MMR, ale kurwa ukryte. Paradoksalnie mniej spocisz się w Rankedach, gdzie faktycznie ludzie są na Twoim poziomie, niż w Unranked i Casual, które są pełne smurfów i myszkowców.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kubson napisał:

Mi w ogóle nie przeszkadza brak autentycznych nazw, wyjebane ważne ze się strzela dobrze 

Jasne można to przeboleć, zasrańcy się jednak chwalą, że w 3 dni zarobili 800M USD a głupich licencji nie załatwili...

Edytowane przez KrwawaRyba
Odnośnik do komentarza

Gra na PS4 przestała się wieszać w momencie ładowania meczu. Teraz widzę, że żołnierzyki na ekranie w hangarze ruszają się i idą jakby w stronę samolotu. Wczoraj od soboty pierwszy raz od zakupu gierki zagrałem na mapie z torem wyścigowym, nie wiem dlaczego dopiero teraz. Expie teraz rodzinę Kastov, wybrałem sobie 2x PD broni i to jakby zniknęło, po pierwszym meczu nie było nigdzie informacji, że ja to podwójne doświadczenie mam/jeszcze działa. Wszyscy tak mają? Ten update to jest taki wielki problem poczekać 15-20 minut. Gierka z trybem sieciowym to chyba normalne, że są aktualizacje :dunno:
Sprawdziłem sobie teorie jaką ktoś tutaj wyjął sobie z dupy no i niestety w snajperkach mam praktycznie wszystko zablokowane i pierwszą broń wbitą na cały drugi lvl. No to się musiałem ostro nagrać przez te 41 leveli postaci tym typem broni.
Zagrałem sobie w wojnę naziemną i kompletnie mi to nie pasuje, gdyby to był BF to by się grało w najlepsze ale w tym CoDzie to jest takie meh. Krótki czas do zabicia przeciwnika to wystarczy się rozejrzeć i zabijać ludzi, którzy próbują wspiąć się na drabinki, nie mają szans i czasu żeby zeskoczyć i uciec czy cokolwiek bo już po wszystkim w 2 sekundy. Szkoda, że nawet dziury w ścianie nie można sobie zrobić. Zostaję na mniejszych trybach i mam nadzieję, że Warzone nie trzeba będzie pobierać i zajmować miejsce bo ja nigdy nie grałem i nie zamierzam.
Oczywiście bawię się wspaniale i najlepiej w życiu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...