Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to kwestia oczekiwań, ale jakoś nie porwał ten zwiastun, a pamiętam jaką robotę zrobił 1 trailer piątki. Nie podoba mi się ten ziomalski watch dogsowy klimat, do tego wszędzie pokazani typowi, stereotypowi i durni amerykanie :D Samych bohaterów na razie jakoś ciężko polubić i jakoś nie widzę, żebym się w nich wczuł, ale w sumie w piątce był Trevor i był bardzo sympatyczny.

 

Grafika robi wrażenie Ilością detali, jest jeszcze parę miejsc do poprawy - kobiece włosy mają jakąś dziwną poświatę i w paru miejscach oświetlenia jakieś takie plastikowe. Ciekawe czy w finalnej wersji będzie tyle przechodniów i taki ruch uliczny. Ale koniec końców GTA VI na pewno dowiezie i tylko liczę na to, że świat będzie przeogromny.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Warto było wstać, żeby jeszcze chwilę popracować :D Obejrzałem i szczerze - jakoś nie czuję tu GTA. Miałem vibe z Far Cry (zwłaszcza po obejrzeniu krokodyla w sklepie), miałem vibe z Saints Row czy Mafii 3, ale z GTA nie. Fabuła zapowiada się ciekawie, zobaczymy czy będziemy grać dwójką bohaterów, czy jedynie Lucią. Grafika wygląda jak życie, klimat letniego Miami odczuwalny. 

 

Najbardziej z tego wszystkiego zasmuciła mnie data premiery. Liczyłem, że jednak wyjdzie VI w 2024 r... 

Odnośnik do komentarza

Potwierdzony brak pc :kekw:

Cytat

NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Dec. 4, 2023-- Rockstar Games®, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce that Grand Theft Auto VI is coming to PlayStation® 5 computer entertainment systems and Xbox Series X|S games and entertainment systems in 2025.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figaro napisał:

 

 

Jemu odebrali celebracje, ale od chuja redakcji i innych youtuberów co z tego żyją poustawiali sobie na jutro lajwy z premiery i tyle z rekordowego materiały. Część już pewnie śpi, jutro się obudzą niezadowoleni.

 

Niech oni się ogarną z tymi przeciekami w tym Rockstarze, strzelam że ktoś im się włamał na konto na YT i wyciągnął już wgrany trailer bo pojawił się niedługo po tym jak ustawili premierę (premiere z odliczaniem można ustawić dopeiro po wgraniu filmu na serwis). Mogli go po prostu wgrać pół godziny przed tą 15 jutro i by unikneli wpadki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...