Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

As for when the game will actually release, devs do not think it will make it in 2024 but also say there is no firm date in place but more than 2 years away from now. They even say they have little pressure to release the game. I see this as a “release it when its ready” view which is a good thing given how poor many game releases have been.

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Bigby napisał:

To jak, będzie można korzystać z usług prostytutek?

Tak, meskich.

 

 

Sory za te wtrety o tym jak nadrabiam 3letnie zaleglosici w PE ale iscie zabawanie czyta sie to co wtedy pisano w zapowiedziach, plotkach czy oczekiwaniach w stosunku do gierek, ktore dzis juz wyszly albo, jak gta6, jeszcze nie. Takoz w numerze 264 w "co nowego" o gta6 napisano: "[...] Histora skupi sie ma na mlodym dilerze, ktory rozpocznie swoja dzialalnosc w przestepczym swiatku - Ricardo [...]". No coz, w kazdej plotce jest ziarno prawdy bo nacja sie zgadza.

Odnośnik do komentarza

z artykułu 

 

Cytat

Developers are also being cautious not to “punch down” by making jokes about marginalized groups, the people said, in contrast with previous Grand Theft Auto games.

https://www.bnnbloomberg.ca/grand-theft-auto-vi-will-have-female-main-character-for-first-time-in-series-history-1.1797619

 

to tak naprawdę jedyna moja obawa po tym tekście, bo cała reszta (historia inspirowana historią Bonnie i Clyde'a czy umiejscowienie akcji w Vice City) brzmi bardzo spoko 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

z artykułu 

 

https://www.bnnbloomberg.ca/grand-theft-auto-vi-will-have-female-main-character-for-first-time-in-series-history-1.1797619

 

to tak naprawdę jedyna moja obawa po tym tekście, bo cała reszta (historia inspirowana historią Bonnie i Clyde'a czy umiejscowienie akcji w Vice City) brzmi bardzo spoko 

 

Chyba nie zrozumiałeś tego cytatu, bo odnoszą się do żartów typu tych, które usunęli w GTA V kilka miesięcy temu. Według mnie to dalej jest GTA.

Odnośnik do komentarza

Ale nikt nie wie jaki kierunek obiorą przy tej części. Niech usuną jeszcze całego geja tonego bo słabo tak sobie robić beke z gejów :/ A nie w sumie można teraz z transów nie można geje też już są tymi złymi w 2022 jak nie chcą się umówić z trans chłopem. Nie no już mnie zaczynają wc0rwiać te lewaki w przemyśle rozrywkowym czasami

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...