Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie ta plotka to dodawaniu nowych miast w aktualizacjach. Mapy wszystkich GTA zawsze były wyspą, a więc nakładało to ograniczenia. Można lecieć samolotem jak z San Andreas do Los Santos, ale to już nie to samo i nie zadziałałoby w GTA Online. Ciekawe więc czy tym razem mapa nie będzie wyspą i będą po prostu jakieś sztuczne ściany jak w Cyberpunku, gdzie próba podróży poza mapę cofa nas do granicy.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, triboy napisał:

Ciekawe czy jak w tym Mesjaszu zrobią Bonnie&Bonnie + całe to LGBT, to czy też bedzie nagonka jak na TLoU2 :shieeet:

 

Jedno jest pewne z graczami, aktorka będzie napastowana na Twitterze i oblewana pogróżkami. No i oczywiście bardzo ważny user score od tysięcy fejk kontów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

może się też okazać że zrobią dobrą fabułę z wątkami lgbtq+ssd, wtedy gracze nie bedą rozjuszeni 

Dzisiaj to wystarczy, że pojawi się w fabule postać lgbt i nie będzie z niej beki, a ból dupy czereśniaków wyjebie poza skalę. W GTA IV i V te postaci poboczne i zlecający misje byli w większości jacyś nijacy, mało kogo się pamięta. Za to z ery III, VC i SA mnóstwo kojarzę.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krupek napisał:

Rockstar zajebiście potrafiło kreować damskie postaci, zarówno grywalne (Max Payne 2) jak i poboczne (Catalina, Asuka), więc taki zabieg jak dla mnie jest bezpieczny i wniesie coś nowego.

 

Mówisz o Max Payne 2 od Remedy? ;)

Edytowane przez Bigby
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mogłaby już ta gra wyjść, w końcu od premiery GTA V minęło 9 lat. Przez całą generację konsol (tj. PS 4 i Xbox One) nie wyszła żadna część GTA, a wcześniej naprawdę było w co grać. Tak samo, żeby ta gra wyszła w jakiejś niedalekiej przyszłości się nie zanosi. Więc w przypadku tej serii nie jestem jakimś optymistą, z tego co czytałem (nie śledzę aż tak branży) to GTA Online im przynosi takie zyski, że się nie opłaca wydawać następnej części. Ja wolę gry single player, dlatego no chciałbym, żeby wreszcie te gry zaczęły wychodzić nowe, bo GTA to nie jest jedyna seria, która od wielu lat nie ma kontynuacji. Ale to tylko oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...