Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Przecież nawet ten śmieć zelmer czy jak on tam ma z take2 mówił że będą wydawać gry z mniejszą zawartością na premiere i dodawać ją z czasem bo za długo powstają. No zobaczymy co z tego wyjdzie, ja już nie za bardzo im ufam, A na pewno nie w kwestii gta 

 

2 godziny temu, Figaro napisał:

Ciągle zmieniające się miasto i inne live servicowe gówno 

Staram się nie czytać plotek, ale brzmi to bardzo smutno. 
 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Patricko napisał:

Pamiętajmy, że ojcowie serii jaką kochamy odeszli z Rockstara,

 

W dzisiejszych czasach projekty pokroju GTA6 to robota dla tysięcy ludzi. Zwrot "ojcowie marki" ma znaczenie jedynie sentymentalne, tak naprawde pojedyncze osoby nie mają wpływu na kształt w jakim podążają pracę.

Odnośnik do komentarza

Co to za brednie? xD Kojima też nie ma wpływu na to jak wygląda gra? Jakby pojedyńcze osoby na górze nie miały wpływu na daną grę to każda gra wyglądałaby jak te bezkształtne papki od ubisoftu. Oczywiście że Benzies czy Houser mieli ogromny wpływ na te gry. Przypominam że ten pierwszy odratował rdr z odmętów bycia gównem

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Ja tylko mam nadzieję, że nie będziemy grali trzema bohaterami jak to było w V. 

 

Zależy jak będą napisane. Michael i Trevor napędzali przeciętną historię bo od dawna się znali, ale ten czarny to był tam zawsze dodany na siłę. Obrobiłeś mi dom ale co tam, mam spasionego przygłupiego synalka, więc ty będziesz moim adoptowanym. Albo pyskówy z Trevorem, który nie wiedzieć czemu od razu nie rozwalił mu ryja, a potem pomógł odkryć trefny towar i od teraz jesteśmy ziomami.  

Odnośnik do komentarza

Samo to, że nie dostaliśmy nawet 5-sekundowego teasera ujawniającego logo nowej części, tylko między wierszami powiedziano, że coś tam się dzieje, już dużo mówi. No, ale wiadomo, trzeba polechtac inwestorów...

 

Podziwiam Was za zaufanie. Moje zgasło, już nawet nie tyle po samej premierze Trylogii, która w takim stanie i przy takim dorobku dewelopera po prostu nie miała prawa się odbyć, co przede wszystkim ze względu na to, że od premiery tej abominacji minęły już miesiące, a realnie niestety gówno zostało zrobione, jeśli chodzi o wsparcie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, l33t napisał:

Samo to, że nie dostaliśmy nawet 5-sekundowego teasera ujawniającego logo nowej części, tylko między wierszami powiedziano, że coś tam się dzieje, już dużo mówi. No, ale wiadomo, trzeba polechtac inwestorów...

 

Dokładnie, tym bardziej, że development takiego molocha to długie lata roboty- dość oczywiste w sumie, że "coś" się dzieje - może i od dawna myślą na przykład o settingu kolejnej części, ale to nie musi znaczyć, że produkcja idzie pełna parą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ostatnio skakałem po grach i nawet nowy Horizon po 30 minutach mnie nudził . Pomyślałem by pograć coś na ps3 i padło na gta IV , matko bosko ta gra do dzisiaj robi strasznie pozytywne wrażenie a klimat jest tak unikalny że aż chce się do tej gry wracać , mimo że wersja ps3 technicznie wypada najgorzej to gra mi się w nią najlepiej. Po raz 3 kończe grę i bawie się jak na premiere , teraz dociera do mnie że 4 to zdecydowanie najlepsze gta w serii i nawet moje uwielbiane SA chowa się przy tym małym arcydziele.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...