Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Mejm napisał:

Brzmi jak kazde gta a juz w szczegolnosci VC.

 

No to w 5 i online jest taka. Tylko ze to znow jest zbaczanie w kierunku simsow dla doroslych. W sensie ja rozumiem, ze fani chca jeszcze raz to samo, ale ja patrze troche z boku i szukam nowosci zwiazanych z fabula jak heisty z 5ki.

Ale ja mówię o aktywnym udziale w handlu i przemycie, taki aspekt ekonomiczny i poniekąd rpg. W żadnym GTA jeszcze tego nie było, a w VC był to tylko zarys fabularny.

 

W V mapa była może szczegółowa, ale niezbyt duża i nie była jakąś innowacją. Chodzi mi o taki gamechanger jakim np było SA.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
24 minuty temu, Figuś napisał:

Wyjebane mam w to że główna postacią będzie kobieta, ale brak wyśmiewania mniejszości bo ktoś będzie urażony? No kurwa właśnie w GTA to było fajne, że lecieli po bandzie ze wszystkimi bez wyjątków.

 

Wałkowane było to ostatnio przez rockstar, że wolą wywalić motywy kontrowersyjne by potem nie płacić rzeki dolków prawnikom. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gruszczyk:

 

 

"...wariant nazwany „Cops 'n' Crooks” miał podzielić graczy na „policjantów i złodziejów

 

 

 

"The woman, who is Latina, will be one of a pair of leading characters in a story influenced by the bank robbers Bonnie and Clyde, the people said." 

 

Przetłumaczone:

 

Kobieta, która jest Latynoską, będzie jedną z pary wiodących postaci w historii inspirowanej przez rabusiów bankowych Bonnie i Clyde'a, powiedzieli ludzie".

 

:kekw:

Edytowane przez Bigby
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Pupcio napisał:

Pokaż dla forumowicza gdzie tak mówili  :)

 

Oni tak nie mówili ale po tej aferce z lpg:

 

https://www.playstationlifestyle.net/2022/04/17/gta-5-ps5-controversial-content-removed/

 

można dojść do takich wniosków!

Przecież się nie przyznają po co to zrobili? Żeby wspierać mniejszości narodowe? No chyba nie.

 

 

GTA VI może być giga techniczne, ale fabularnie i narracyjnie byle nie skręciło w ciemne pomieszczenie zwane tlou2.

Edytowane przez oFi
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...