Skocz do zawartości

GTA VI


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ploty z PPE

https://www.ppe.pl/news/154212/gta-6-z-premiera-w-2023-roku-pojawily-sie-interesujace-przecieki-o-oczekiwanej-grze-rockstar.html

 

Cytat

Według przecieków, GTA 6 ma zadebiutować w październiku 2023 roku i zaprezentować strukturę fabularną podobną do tej z Red Dead Redemption 2. Twórcy chcą podobno podzielić akcję na rozdziały, a dwa pierwsze zostaną umiejscowione w latach 70. w mieście inspirowanym Miami lub Florydą. Dopiero po tej części gracze otrzymają dostęp do współczesnych wydarzeń.

 

Rockstar ma w ten sposób zaprezentować dwa różne otwarte światy, ale ich skala będzie mniejsza niż teren z RDR 2 – zamiast tego otrzymamy więcej zawartości. Twórcy zadbają o stacje radiowe z dwóch okresów, a ukończenie samej opowieści ma zająć „około 60 godzin”.

 

W grze pojawi się bardzo rozbudowana sztuczna inteligencja (o tym słyszeliśmy w patencie), która sprawi, że bohaterowie niezależni mają się wyraźnie irytować i przykładowo łamać przepisy, gdy wydarzy się coś niespodziewanego, co zaburzy ich harmonogram dnia.

 

Gracze mają otrzymać możliwość wpływania na ciało protagonisty (podobnie jak w GTA San Andreas), ale system nie będzie specjalnie rozbudowany. Główny bohater w ostatnim etapie gry ma mieć 34 lata, ale na początku (dwa wstępne rozdziały) poznamy historię jego ojca. W 2017 roku Rockstar faktycznie chciało zadbać o żeńską postać, ale zrezygnowano z tego pomysłu, ponieważ „nie pasowała do narracji GTA”. Gra ma być „bardzo niepoprawna politycznie”.

 

 

Chyba w którymś Driverze mieliśmy podobny myk z dwoma epokami. 

Dla mnie bomba. 

Odnośnik do komentarza

Październik 2023...

 

Po 12 lockdałnach, 156 kolejnych odmianach virusa, plajcie wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw, bankructwie branży hotelowej i wielu innych. Początkach braku żywności i podstawowych artykułów pierwszej pomocy. Pierwszych mutacji poszczepionkowych.

 

Idealny scenariusz post apo pod gta 7.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

2023 calkiem realna data pod warunkiem ze w tym roku zapowiedza. No jakas graficzke chociaz to mogliby wrzucic niedlugo xd

 

Pierwszy etap 70/80 lata i rzucanie prochow do usa, ciezki, brudny klimat blizej IV a nie Trevor bez gaci i rozowe smartfony, jeden bohater, naturalnie nextgen only, premiera na jesien 2023 i moge juz dzisiaj preorderowac.

Ja tam jestem spokojny, singlem rdr2 pokazali ze to nadal scisly top branzy a tez byly obawy ze online odbierze smak zycia

Odnośnik do komentarza

Tylko że po drodze od czasu rdr2 odpadło 2 najważniejszych gości r* A jedyne co ich interesuje to sprzedawanie hajsu do online za który można kupić latające samochody i inne blastery. Może i singiel rdr2 trochę mi przywrócił wiarę w tę firmę ale dalej mam w pamięci chuyowe gta5, gta i rdr online.  Ehh ja chce tylko bully2 i rdr3 za 10 lat wy wstrętne gnoje :frog:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...