Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

przydałby sie już jakis gameplay trailer, bo napalony jestem na kolejna grę mistrza. Niech będą mechony, artifices, geary czy jak je tam nazwą ktore mozna kontrolowac, prosze, prosze. Mogłyby tez być po dwie osoby w kokpicie i ograniczyliby ich ilosc na ekranie, a od postaci zalezalyby staty mecha. Plus do tego wymienne czesci i customizacja wygladu :ohboy: musza je w koncu dodac?! Ale mam podjare jak ogladam trailery X.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jednak nie 6 osób, a jest też shot z 2 nopponami liczonymi jako party member. Będzie zawalony ekran.

 

Heh, nie ma mechow pilotowanych przez 2 osoby, ale są fuzje.  Ciekawe czy będzie można to customizować, bo te defaultowe takie sobie są.

 

Podoba mi się jak z czerwonego miecza robi się rękawica ironmana 

 

Kurczę, ale w 2 minucie w filmiku jakies postacie walczą mechami :smutas: dajcie to do gameplayu

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pupcio napisał:

Wbije wam tylko na chwilę w jaranko chłopaki. Od której części najlepiej zacząć żeby się nie odbić? Najbardziej superancko na moje mangozjebskie oko wygląda ta część z robotami z wiiu ale zapytam fachowców 

Jedynka super fabularnie i fajny system walki. Nie zaczynaj od dwojki bo cie odrzuci infantylnosc.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Pupcio napisał:

Wbije wam tylko na chwilę w jaranko chłopaki. Od której części najlepiej zacząć żeby się nie odbić? Najbardziej superancko na moje mangozjebskie oko wygląda ta część z robotami z wiiu ale zapytam fachowców 

a ja osobiscie zalecam ograc 2, fabula i bohaterowie jakos bardziej do mnie przemawiali i uwazam ze to najlepszy wybor na start

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

switch chujoza i nie uciągnie potężnych mechów. Może na new super switcha pro zrobią remastera, bo tez bym chcial zagrac :smutas:

 

Ciekawe czy w handheld mode znowu będzie ~360p jak w 2. Serio... studio first party, wiedza z jakim sprzetem maja do czynienia, a i tak robią gry o takiej skali, że kalkulator ledwie zipie. Jak teraz walną większe obszary + większe party to już się boję jak to będzie wyglądać.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka to standardowy klasyk, większość osób uważa że to najlepsze jRPG wszech czasów. Dwójka to kontrowersyjny wybór. Na forumie wiele osób uważa, że lepsza od jedynki, na świecie prawie nikt tak nie uważa.

 

Recenzje mówią same za siebie - dla większości osób na świecie, jedynka jest sto razy lepsza od następnych części.

 

Osobiście pogodziłem się ostatecznie z dwójką i spędziłem z nią ponad 200 godzin, ale jest dużo więcej "ALE" jeśli chcesz odkryć uroki serii.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Po ponad 200 godzinach uważam, że w przypadku Xeno 2 kilka prostych decyzji tylko zaskodziło w grze, w tym cycki. Gra jest MAŁO podsycająca nastoletnie napalenie, w porównaniu do setek innych jRPG-ów w jakie grałem. Dużo było o tym gadania, na Zachodzie głównie jako minus, a jak się w to gra to w sumie nie ma znaczenia i jest to całkiem dobrze napisana gra, mało skupiona na cyckach tak naprawdę. Np. Dahlia wygląda absurdalnie, ale w kontekście różnych form designu postaci, to jakoś poetycko pasuje, ona przecież ma też królicze łapy itd. 

 

Podejrzewam (patrząc też na Tornę i na wywiady), że w przypadku "trójki" Monolith pójdzie dużo bardziej w "normalność", tak by nie odstraszać zachodnich klientów, którzy jednak stanowią obecnie większość klientów ich gier. Mam nadzieję, że nie pójdą ZA bardzo w "normalność" i zachodniość, bo niektórym seriom jRPG to mocno zaszkodziło tak naprawdę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...