Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mejm napisał:

Mena gral wczoraj czy ma wjazd do jakiegos top 8 za wczesniejsze wyniki? Gdzies mozna sledzic rozpiske zawodnikow? Moje pierwsze evo i nie orientuje sie. Tego typa z pudlem widzialem wczoraj na zywo xD

 

Stroje jako karykatury spoko.

https://www.start.gg/tournament/evo-2023/event/street-fighter-6/overview

 

 

 

 

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajna piosenka przed samym top6 poleciala. Jak nie lubie hh tak z lets go justin i cytatu z Bison smiechlem. Nie wiedzialem tez, ze final rozgrywa sie na jakims je.banym stadionie. Poole w salce konferencyjnej troche mnie odrzucaly oprawa od tego turnieju ale sam final dostarczyl (choc RBK lepsza oprawa ale tez inna skala).

 

Bylo pare ciekawych momentow glownie z Tokido jak wyciagal na zyletach. Zdziwilem sie jak zobczylem, ze chlop zaczal w 2002, je.bane japonskie geny. Mena spodziewalem sie, ze pyknie kolejnego kena ale jakos mi ta zaglerka postaciami odebrala przyjemnosc ogladania finalu. AB nie znam oprocz wystepu na RBK ale tam chyba wygral jego brat. Nie wiedzialem, ktory to ktory ale ken zamiast marisy mnie uswiadomil. Swoja droga Daigo przegral z grubym w poolach. Koniec legendy?

 

A kto tam w temacie T7 narzekal ze araby przejmuja impreze? :leo:

Odnośnik do komentarza

Daigo to ma 42 lata, wiec cudów raczej nikt się po nim nie spodziewa. Justin praktycznie odpuścił już pro granie i sobie wygrywa dla jaj jakieś side turnieje w 3s,mvc2 czy innego cvs2.

Oprawa turnieju ogólnie zajebista(chociaz i tak najbardziej lubie CEO i jego wrestlingowa otoczke z wejsciowkami zawodnikow, graniem na ringu i pasem do wygrania. Poolsy to wiadomo, że nie będą na main stage jak tam 10k typa musialo rozegrac swoje mecze to ich musieli upychac gdzie sie da by sie wyrobic czasowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...