Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja tez sie zawsze z tego smieje ale... Jak ten tryb story uczy cie mechanik gry ( a ten jednak pomimo tego ze jest corny as fuck uczy ) to jest to ogromny plus bo ktos moze jednak wejdzie pozniej na Online. Jezeli ten tryb sprawi ze 10% ludzi ktorzy kupia gre zostana na dluzej bedzie to niesamowity sukces dla gry i dla community.

Odnośnik do komentarza

Od czasu mk9 i trybu story chyba nie było bijatyki bez jakiejś namiastki trybu fabularnego z tych najsłynniejszych przedstawicieli gatunku. Bądźmy szczerzy - bijatyki to już nisza dla tych co wystarczy że jest vs i parę postaci, takie dodatki single player sprzedają w jakimś tam stopniu tą grę casualom i rzutują na total sales. Mortala wręcz niektórzy ludzie kupują tylko dla story xddd

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daffy napisał:

Od czasu mk9 i trybu story chyba nie było bijatyki bez jakiejś namiastki trybu fabularnego z tych najsłynniejszych przedstawicieli gatunku. Bądźmy szczerzy - bijatyki to już nisza dla tych co wystarczy że jest vs i parę postaci, takie dodatki single player sprzedają w jakimś tam stopniu tą grę casualom i rzutują na total sales. Mortala wręcz niektórzy ludzie kupują tylko dla story xddd

Pewnie dlatego ma to też duży wpływ na sprzedaż. Pod względem contentu dla singlowców Mortal to obecnie topka. Zagrywałem się kiedyś w Soul Calibur 3, który miał od cholery zawartości i pomimo tego, że balans w tej grze był zepsuty i tak się świetnie bawiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Pewnie dlatego ma to też duży wpływ na sprzedaż. Pod względem contentu dla singlowców Mortal to obecnie topka. Zagrywałem się kiedyś w Soul Calibur 3, który miał od cholery zawartości i pomimo tego, że balans w tej grze był zepsuty i tak się świetnie bawiłem.

Własnie to, najwiecej grałem w poprzedniej generacji wlasnie w mortala i soulcalibur, bo miał coś do roboty w singlu. Versus to tylko z ziomkami na kanapie gram, wchodzenie online i dostawanie wpierdolu na perfekcie od hardkorów to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...