Skocz do zawartości

PSX Extreme 297


Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, snejk04 napisał:

Ale rozumiesz założenia felietonu, prawda? Jeszcze zrozumiałbym czepianie się odklejonych recenzji, ale felieton jest z założenia "luźniejszą" formą, i wolałbym żeby nikt nie "ogarniał" felietonistów tylko dlatego że się z nimi nie zgadzam

 

Bingo. 

 

A jak felieton wzbudza jakąś dyskusję, to tym lepiej. Byłoby strasznie nudno jakby wszyscy mieli taki sam gust i się wszyscy ze wszystkimi zgadzali. :) Po to sa felietony, żeby spojrzeć na jakieś zagadnienie innymi oczami. 

Odnośnik do komentarza

A mi się znowu podobała struktura opowieści. Od początku wrzuceni w akcje; sami jako gracz musimy rozgryzac motywację i przeszłość bohatera, retrospekcje z żoną wyjaśniają wczesniejsze nieoczywiste dla nas z perspektywy siedzącego za padem decyzje. No i Deacon to w końcu bohater z własnym charakterem a nie niesprecyzowana kukła w którą można  wlać postać gracz.

 

Dla mnie bardzo przyjemne doświadczenie choć fakt - nieco generyczne, gameplayowo tylko poprawne i technicznie mieszczące się gdzieś pośrodku wyścigu.

 

No ale krewetek nie da się jeść codziennie, czasami jest chęć na zwyklego burgera. Mniej wykwintny, niekoniecznie mniej smaczny :D

Odnośnik do komentarza

Jestem już wiekowy i kupując ostatni PSX EXTREME mimo dość wysokiej (jak na moje standardy życia) ceny muszę w końcu to sobie wykrzesać. 

 

 

 

BARDZO DZIEKUJE

A w szczególności tym osobom:

-Kali -->za tak wysokie ocenianie gier z serii ROTTK, Kessen, Dynasty Warriors, Armored Core, Front Mission

-Mazzi -->za bardzo rzetelne (wręcz maniackie) podejście do kwestii Japonii, publicystyki i co tu dużo mówić - zajebistego gustu growego.

-Dzujo -->świetny przekrój gier no i praktycznie bezbłędny zmysł oceniania. Jego 8 wazy więcej niż 9 u co poniektórych zgredow.

-Zax -->specjalista jRPGow imający się bardzo niszowych gatunków, który bardzo pragmatycznie podchodzi do branży gier.

-HIV -->unikatowy humor i odważny w wystawianiu niekiedy mocno dyskusyjnych not. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dopiero nadrabiam numer i tylko na szybko: panowie, strona wizualna pisma momentami to jest dramat. Kartkuję sobie pismo, widzę "art" z wielką, rozmazaną mordą Hugo w rozdziałce chyba 800x600 i sobie myślę, co tu się odwala xD. Podobnie z Freddy Kruegerem. I takie kwiatki są od jakiegoś czasu regularne. Jednocześnie są działy/strony, gdzie zupełnie nic nie da się zarzucić oprawie (chociażby art o anime). Trochę, jakby różne osoby się tym zajmowały. I sorry, ale nie przyjmuję argumentu, że "materiał źródłowy był słaby", przy takim efekcie końcowym lepiej by było po prostu zrezygnować i wrzucić na stronę coś innego.

 

Dosyć dyskusyjny jest też często dobór grafik/screenów do arta. Taki tekst o emulacji na Xboxie: lepiej, niż jakieś nieco randomowe arty ze starych gierek, prezentowałyby się choćby screeny z odpalonych gierek. To tylko przykład, ale ogólnie mam czasami wrażenie, że artykuł sobie, a wrzucone nieco randomowo obrazki, sobie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.06.2022 o 22:32, kotlet_schabowy napisał:

Kartkuję sobie pismo, widzę "art" z wielką, rozmazaną mordą Hugo w rozdziałce chyba 800x600 i sobie myślę, co tu się odwala xD. Podobnie z Freddy Kruegerem. I takie kwiatki są od jakiegoś czasu regularne

no to odpal 299 numer (już można pobierać) i przeskroluj na stronę 72.

Aż mi się czasy modemu 56kbps przypomniały... 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...