Jump to content

Dragon Age: Dreadwolf


MBeniek

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

5 minut temu, Voytec napisał:

Pocisk po BioWare pociskiem ale tez już nie przesadzaj. Mass Effect 3 wyszedł w 2012. Nigdy nie grałem w zadnego DA ale fani tej serii bardzo chwała Inkwizycję.

No ME3 to była ich ostatnia dobra gra, po tym była równia pochyła.

Inkwizycja z dodatkami była całkiem spoko fabułą z tego co na necie mówio, ale sam gameplay to trochę katorga, no i ta masa fetch questów.

Link to comment

Inkwizycja miała gdzieś głęboko ukryta dobrą grę, ale niestety aby do tego dojść trzeba było zrobić masę gównianych fetch questów. To był offline MMO. BioWare się pogubiło. A fabuła pewnych momentów tego nie ratowała. Miała też super dlc jedno ale co z tego. Nikomu tej gry bym nie polecił. Z dragon Age tylko origins dla mnie jest wart ogrania nawet teraz.

Link to comment

Tak jak pisze Soban, świetna walka przykryta masą pustych questów, do tego kilka bardzo fajnych fabularnych momentów, dobre DLC. Gierka trafiła w zły okres - porównywano ją z Wiedźminem. Pół biedy, gdy najpierw zagrało się w DA, ale gdy podeszło się do tej gry po Wiedźminie, to wcale się nie dziwię, że niektóre elementy mogły być mega odstraszające. 

Osobiście action rpg w klimacie fantasy łykam bez popity, więc czekam na nową odsłonę... może dożyję do premiery za 5 lat. 

 

E: No i jak mogłem zapomnieć o niedocenionym soundtracku :obama:

 

 

Link to comment

Fakty są takie:

- jedynka była super, dodatki były bardzo solidne, to był, na tamte czasy, nowoczesny RPG czerpiący z klasyków gatunku

- dwójka była wyraźnie słabsza, brało im czasu, było tam z 10 lokacji, dynamika starć była wyższa, ale dało się grać

- trójkę przekombinowali, rozdmuchali do okrutnych rozmiarów, walka nie miała nic wspólnego z taktyka, miało być kolorowo i szybko. Kupiłem edycję ultimate za 40 zł i do dzisiaj żałuję, że nie kupiłem zamiast tego pizzy. 

Link to comment
  • 3 months later...

Ale, czym Wy się tak martwicie "bo odeszli ludzie". No i co z tego? Czekamy na końcowy produkt, który ma mnie zadowolić i być dobra gra. To nie powinno nas konsumentów obchodzić, kto ją zrobi. To nie jest jakaś złota zasada, że gra jest dobra, bo ja zrobił człowiek, który jest w firmie od początku, ba nawet czasami to minus, bo gra ma wypalone schematy. Czas pokaże, albo to grze wyjdzie na dobre, albo zle. Jestem fanem serii i grałem we wszystkie części. Czekam bardzo na da4, ale jak gra będzie kupsztalem, to jej nie kupię. Będzie masa innych gier. 

Link to comment

Dobrze, że chociaż jeszcze pracują nad Anthem 2.0 - imo, ta gra ma jedynie szansę jako tako podnieść na duchu studio, jak im się uda, to jakieś tam hajsy za ciuchy i sp będą wpadać, to motywacja się znajdzie do lepszego Dragon Age.

Link to comment

Nie no, @Faka bez żartów. W Anthem nawet ludzie za darmo nie grają. A reanimowanie 2-letniej gry pod sloganem "Naprawiliśmy kupsko parujące, już nie śmierdzi!" raczej nie wyjdzie. DA musi wrócić do korzeni czyli pierwszej części, która według mnie była najlepsza. Prawdziwy RPG, z porządnym systemem i walką oraz eksploracją jak w RPG. GAASy i M-Singleplayer-Offline-RPG nie działają. Poprostu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...