Skocz do zawartości

Czwarty Serwer Forumkowy na Discordzie


Rekomendowane odpowiedzi

@oFi przenoszę pytanie z tematu o #301: a co ma kurwa Rayos do tego serwera, żeby miał go reklamować?

6 minut temu, Mendrek napisał:

Link wygasł?

https://discord.gg/nBmKKjAxV2

 

Ten już nie wygaśnie, domyślnie zaproszenie ma tydzień ważności i Mysza chyba tego nie zmienił, to jest permalink.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie @_Red_, @grzybiarz, @kanabis, komisyjnie uznaliśmy, że fajnie by było, gdybyście jednak wpadli na tego Discorda. Jako, że jestem największym randomem z ekipy, to idę na pierwszy ogień. Zajrzyjcie do nas, ja myślałem, że na DC się nie odnajdę, a naprawdę spoko jest posiedzieć i pogadać o pierdołach w czasie pracy, a zawsze to bardziej kameralnie niż na forum.

 

Link dalej działa, zdaje się: 

https://discord.gg/nBmKKjAxV2

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, grzybiarz napisał:

Tego nie instalujesz, przez przeglądarkę się wchodzi :okboomer: 


Na mobilce jak klikam w zaproszenie od razu leci do Google sklepu po appkę discorda, tak samo jak te wszystkie zjebane tiktoki, co obejrzeć filmiku się nie da, bo od razu kieruje do app stora. Wiem, że mogę przełączyć się na tryb desktopowy i wtedy mam widok na telefonie jak na laptopie, ale wciąż... 
Dzięki anyway, i tak nie siedziałbym na czacie, bo zgaduję, że ten cały Discord to jakiś kolejny MS Teams/Slack-podobny.

Odnośnik do komentarza

Na mobilce jak klikam w zaproszenie od razu leci do Google sklepu po appkę discorda, tak samo jak te wszystkie z(pipi)any tiktoki co obejrzeć filmiku się nie da, bo od razu kieruje do app stora. Wiem, że mogę przełączyć się na tryb desktopowy i wtedy mam widok na telefonie jak na laptopie, ale wciąż... 
Dzięki anyway, i tak nie siedziałbym na czacie, bo zgaduję, że ten cały Discord to jakiś kolejny MS Teams/Slack-podobny.
Jest taka scena z nic śmiesznego z budką telefoniczną. O tyle powiem!
Odnośnik do komentarza

Dzieki chlopaki za zapro. Nie ukrywam ze spodziewalem sie zaproszenia jednak wczesniej :/

 

A tak na powaznie to oczywiscie zajrze zobaczyc co wy tam wywijacie i kogo obgadujecie. Tylko musicie pamietac ze ja w odroznieniu od was mam obowiazki w pracy ktorych nie da sie odlozyc. W sensie jak zdobede wszystke gemy w crashu to wpadne

Tylko tam pilnujcie zeby jakis podszywaniec nie przylazl. Na irc u bizona wyjebali mnie bo jak powiedzialem ze przyjde to nagle pojawily sie trzy kanabisy na irc :/ Ehh bycie sławnym jest męczące

 

Jak cos to jak przyjde to od razu wrzuce zdjecie kota jak siedzi mi na klacie

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...