Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, iluck85 napisał:

Szkoda, bo jednak miało to swój klimat. I zawsze się obejrzało wszystkie zakończenia. 

Podobno coś w stylu arcade jest z poprzednich odsłon czyli kilka potyczek daną postacią plus jakiś śmieszny lub cringowy do bólu filmik tejże postaci 

Czyli trochę powrót do przeszłości tylko roster od początku pełny 

 

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że zamówiłem wersję fizyczną

Ale czekam na forum do północy jakbym sam miał zagrać... 

Wszystko przez to że Tekken to chyba pierwsza gra w której złapałem pada w dłoń od plejki a był to Tekken 2 

27 lat temu ...

Nostalgia:ohstop:

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Jest mega pozytywnie!!! :) To pierwszy Tekken od 5 który wzbudza naprawdę duże pozytywne emocje. T7 był dla mnie lekkim rozczarowaniem (taki TTT2 na sterydach bez taga), na dodatek słabo było pod względem technicznym (rozdzielczość/jakość grafiki/koszmarnie długie loadingi).

 

Za kilkanaście godzin na spokojnie przetestuje się online.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak kiedyś po pracy szybko ze starym podjechałem po tekkena 5 do media bo był tydzień do turnieju w Gdańsku obok opery/multikina i z kumplem ćwiczyliśmy juggle po nocach. Kumpel zagrał pierwsza walkę turnieju i jego przeciwnik podjechał na wózku inwalidzkim. Wtedy mu powiedziałem, że chyba nie da dupy no i 0:3 w dupe z perfektem na końcu :)

Uważam tekkena 5 za najlepszą odsłonę chociaż przygodę zacząłem z trójką i było nabite setki godzin. Cieszą opinie, że 8ka bardzo przypomina właśnie część piąta. Będzie grane przez długi weekend.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak poprosiłeś żebym wpadł na walkę bo coś chciałeś przetestować czy tam jakiegoś aczika Ci brakowało, a ja nieświadomie się zgodziłem i jeszcze śmiałem coś tam powiedzieć, że hehe szykuj się teraz.

 

Nigdy w życiu takiego wpierdolu nie dostałem jak wtedy :notlikethis: Taka tam ciekawostka.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...