Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Turniej forumkowy można zrobić czemu nie. Pokój będzie można stworzyć z 16 osób + 1 spectator. Każdy z każdym będzie mógł grać w tym samym czasie, nie jak w MK11 w King of The Kill że trzeba było czekać na swoją kolejkę.

Moja postać od T3 to Xiao i raczej się to nie zmieni :) Lubiłem sobie też czasami Paulem połupać.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Amer napisał:

IMO jestem podobnego zdania. W sercu na zawsze TK3 i TTT, jednak wiadomo, że to były inne czasy, inne realia i cała masa sentymentu (który zniekształca obraz). Natomiast patrząc ciut trzeźwiej to... TK8 faktycznie zapowiada się na prawdziwego killera. I mówi to osoba która po TK3 i TTT nigdy więcej nie jarała się Tekkenem. Aż do teraz. Przez ostatnie 25 lat (mniej więcej) całą moją uwagę i serce pakowałem w SoulCalibura po prostu. Dla mnie jest to, była i będzie najlepsza seria bijatyk ever, niemniej nowy Tekken zapowiada się... kapitalnie! Pamiętam @gekon że straszyłeś tutaj tym ujowym designem już jakiś czas temu. Wg mnie jest więcej niż spoko. Nastawiałem się baaardzo krytycznie, a finalnie gra miło mnie zaskoczyła. Graficznie też jest przepaść między TK7 czy SC6. Sam w żadne CBT nie grałem, w sumie nie planowałem nawet kupna tej gierki, a teraz - po ograniu* demka - czekam na premierę jak szalony. 

 

Z ciekawości: kim gracie? Na kogo czekacie najbardziej? Wpisywać miasta i postacie ;)

 

* - 95h nabite w demku gry, w ciągu ostatnich 3 tygodni, więc aż boję się pomyśleć ile życia wyżre mi pełniak.

 

Mam to samo, od T3 i TTT tak średnio z Tekkenem mi po drodze. Wróciłem w T5 i potem dopiero w T7, ale mimo, że gra była dobra to średnio mi siadła. No i dla jaj ściągnąłem betę T8 – totalnie mnie wciągnęło, do dziś w bete i demo nabiłem łącznie więcej godzin niż w całym T7 od premiery xD

 

Co do ujowego designu – jak mówiłem – nie podobał mi się bardzo, ale na tyle się opatrzyłem, że zmieniłem zdanie. Po prostu nie tego oczekiwałem i liczyłem na mniejszy cyrk, a Harada podkręcił gałkę z festynem jeszcze bardziej. Do tego stopnia, że widać, że to celowa koncepcja i ma tak być.

 

Kim chce grać? Wszystkimi xD Tradycyjnie Kaz i Jin, bardzo kusi Reina. Zafina też spoczko. Pewnie King, bo był moim mainem w T3.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej jakoś nie zwróciłem na to uwagi... ale wczoraj znowu grając w demko zauważyłem, że na tej mapce w lesie / dżungli pojawia się delikatna zmiana wysokości podłoża. Jak postacie wchodzą do wody schodzą kilka-kilkanaście cm niżej.

Chyba pierwszy raz od czasu Tekkena 4.

Ciekawy jestem czy jakoś ogarnęli ten system, czy taka różnica wysokości jest na tyle niewielka, że nie wpływa to jak wchodzą ciosy.

Swoją drogą to bardzo chętnie bym zobaczył powrót niektórych map z Tekkena 4 (trochę zmodyfikowanych, bez aż tak dużych różnic wysokości) i Tekkena 5.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, ciekawe. Ale nie słyszałem, żeby ktoś o tym wspominał, więc podejrzewam, że nie ma to wpływu na juggle'e.

 

Co ciekawe, w Tekkenie 7 jest kilka plansz, które minimalnie zmieniają jak wysoko trafiamy przeciwnika. Tutaj świetny film na ten temat:

 

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Tekkena 8 tylko po to aby grać Ling Xiaoyu.

Na Pozostale postacie mam wywalone. :drakenope: Ostatni raz gralem duzo w Tekken Tag bo był na silniku Tekkena 3. Wiec dla mnie to duża niewiadoma czy ten tekken to mesjasz, czy Judasz zdrajca. Ale to nie ma znaczenia, bo jak się troche podszkole to moge robic bydlo na lokalnych turniejach :drinks:

Odnośnik do komentarza

Mnie tez gierka wciaga jak malo ktory Tekkenik. W tej czesci chyba bede gral Paulem po raz pierwszy w zyciu. Nigdy za nim nie przepadalem ale tutaj fajnie sie nim klepie demko. Paul bedzie w tagu z Lawkiem :D 

 

Chcialbym aby ograniczyli liczbe fighterow i bylo by pieknie jak w Tekkenie 3. Po co ich az tylu? To nie tag.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Emet napisał:

Wcześniej jakoś nie zwróciłem na to uwagi... ale wczoraj znowu grając w demko zauważyłem, że na tej mapce w lesie / dżungli pojawia się delikatna zmiana wysokości podłoża. Jak postacie wchodzą do wody schodzą kilka-kilkanaście cm niżej.

Chyba pierwszy raz od czasu Tekkena 4.

Ciekawy jestem czy jakoś ogarnęli ten system, czy taka różnica wysokości jest na tyle niewielka, że nie wpływa to jak wchodzą ciosy.

Swoją drogą to bardzo chętnie bym zobaczył powrót niektórych map z Tekkena 4 (trochę zmodyfikowanych, bez aż tak dużych różnic wysokości) i Tekkena 5.

Np; Lotnisko :) Zaryzykuje stwierdzenie że nawet jak by były jakieś różnice wysokości to i tak zdecydowana większość graczy dobrze by się bawiła. Tylko "PRO gracze" by marudzili. T8 sprzeda się wg mnie świetnie, większość kupujących to "niedzielni gracze" + "średni" (mający jakieś tam pojęcie o systemie) lubiący serię/gatunek bijatyk. Graczy liczących klatki będzie najmniej.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Jezusinku ale się jaram. Tak jestem dziadersem który już dawno stracił skill i pewnie 12 letni azjata z drugiej strony "ynternetu" mnie rozłoży w parę sekund, to i tak będę łoił moim ulubionym Howorangiem (tak wiem mało orginalnie) od czasów T3 z dziką przyjemnością. Nie jestem prosem  w Tekkena i jestem raczej ordynarnym buton mascherem, ale co mi tam. Jak to oglądam to micha się cieszy i odliczam dni do premiery.

 

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

Z Azjatą nie pograsz, bo z tego co czytałem to kod sieciowy to nadal w 90% kupa przeniesiona z T7 z lekkim pudrowankiem. Do dzisiejszych standardów (Strive, SF6, nowy Granblue) nie ma podjazdu. No ale wiadomo, budżet musiał pójść w tryb fabularny który każdy przejdzie raz i zapomni, a większość community nawet pewnie nie odpali. :shieeet:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, smoo napisał:

Z Azjatą nie pograsz, bo z tego co czytałem to kod sieciowy to nadal w 90% kupa przeniesiona z T7 z lekkim pudrowankiem. Do dzisiejszych standardów (Strive, SF6, nowy Granblue) nie ma podjazdu. No ale wiadomo, budżet musiał pójść w tryb fabularny który każdy przejdzie raz i zapomni, a większość community nawet pewnie nie odpali. :shieeet:

 

Budżet to jedno, wiekszy problem jest z tym, że to gra 3d a nie 2d jak wszystkie wyżej wymienione. Wbrew pozorom ten jeden dodatkowy wymiar całkowicie zmienia sposób implementacji rollbacka i nie liczyłbym na netcode z bitek 2d w żadnej grze 3d.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wycofałem mojego preordera

 

 

żeby kupić wersję Ulimate xD

 

 

PS Bardzo podoba mi się promocja tej gry. Ostatnio prawie każdego dnia jest albo zapowiedź postaci, albo nowy trailer, albo wywiad, albo pokazy. 

 

Dzisiaj na przykład kolejny event: 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
On 1/17/2024 at 3:13 PM, Shankor said:

 

Piękna plansza dla pięknego mężczyzny. 

 

Lee wygląda na jedną z najciekawszych postaci w Tekkenie 8. Dostał nowe Just-Frame'y, a Heat daje mu ciekawe właściwości: nie wymaga tak precyzyjnych komend, ale jeśli je robimy, odnawiamy sobie pasek.

 

Zapraszam do obejrzenia mojej analizy jego trailera:

 

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jako paskudny tekkenowy casual, który w siódemce za bardzo nie znalazł dla siebie miejsca przez jej ogromny nacisk na online i brak jakiejkolwiek zawartości dla pojedynczego gracza który chce sobie poobijać mordy dla relaksu od czasu do czasu zamówiłem ósemkę. Już samo demko i Ghost Battle z CPU dało mi więcej frajdy niż cała siódemka wzięta do kupy. Czekam na piątek z niecierpliwością.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

Jako paskudny tekkenowy casual, który w siódemce za bardzo nie znalazł dla siebie miejsca przez jej ogromny nacisk na online i brak jakiejkolwiek zawartości dla pojedynczego gracza który chce sobie poobijać mordy dla relaksu od czasu do czasu zamówiłem ósemkę. Już samo demko i Ghost Battle z CPU dało mi więcej frajdy niż cała siódemka wzięta do kupy. Czekam na piątek z niecierpliwością.

Żeby nie było u Ciebie jak z sf6 który odstawiłes po 5h ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...