Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

mają rozmach skurwysyny 

 

 

 

 

oczywiście wzięli tak świetnego aktora, bo opowiedzieć historię tekkena od 1 do 8 z poważnym tonem bez śmieszków to  trzeba być koksem

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2024 o 16:14, gekon napisał:

mają rozmach skurwysyny 

 

 

 

 

oczywiście wzięli tak świetnego aktora, bo opowiedzieć historię tekkena od 1 do 8 z poważnym tonem bez śmieszków to  trzeba być koksem

 


Moja teoria jest taka, że aktor najlepszego serialu poprzedniego roku, który grał głowę ostro poyebanej rodziny idealnie nadaje się do opowiedzenia hostorii innej równie poyebanej familii.

Odnośnik do komentarza

Kurde, te finaly TWT uswiadomily mi, dlaczego ostatnio nie mialem w ogole hype na ogladanie Tekkena. T7 jest juz tak przeorany, ze najwyzsza pora na cos nowego. No i topka sceny nigdy nie byla tak nijaka jak teraz. W zasadzie kibicuje jedynie Arslanowi i Knee, bo oni jako jedyni mają jakiś charakter i osobowość. Reszta to absolutna zbieranina nijakich azjatow. Nie ma jdcr, qudansa, jimmy_j'a, Anakin gra juz chyba tylko dla relaksu. Joey Fury jeszcze spoko, ale tez za malo na topke.

Europa wciaz w lesie jak chodzi o duze eventy.

Chcialbym, zeby gm wrocil do grania turniejowego, to jedyna osoba na swiecie ktora umie grac Lee i moglaby cos namieszac w topce na turniejach.

 

Oby do T8 powrocily duze nazwiska.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.01.2024 o 02:41, UberAdi napisał:

Śmiało można powiedzieć, że największą przemianę wśród postaci przeszedł gekon

Zdecydowanie

 

Zakochałem się od momentu zagrania w betę. Potem zacząłem się oszukiwać, że design postaci jest ok, aż uwierzyłem. Najlepszy tekken ever. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gekon napisał:

 Najlepszy tekken ever. 

IMO jestem podobnego zdania. W sercu na zawsze TK3 i TTT, jednak wiadomo, że to były inne czasy, inne realia i cała masa sentymentu (który zniekształca obraz). Natomiast patrząc ciut trzeźwiej to... TK8 faktycznie zapowiada się na prawdziwego killera. I mówi to osoba która po TK3 i TTT nigdy więcej nie jarała się Tekkenem. Aż do teraz. Przez ostatnie 25 lat (mniej więcej) całą moją uwagę i serce pakowałem w SoulCalibura po prostu. Dla mnie jest to, była i będzie najlepsza seria bijatyk ever, niemniej nowy Tekken zapowiada się... kapitalnie! Pamiętam @gekon że straszyłeś tutaj tym ujowym designem już jakiś czas temu. Wg mnie jest więcej niż spoko. Nastawiałem się baaardzo krytycznie, a finalnie gra miło mnie zaskoczyła. Graficznie też jest przepaść między TK7 czy SC6. Sam w żadne CBT nie grałem, w sumie nie planowałem nawet kupna tej gierki, a teraz - po ograniu* demka - czekam na premierę jak szalony. 

 

Z ciekawości: kim gracie? Na kogo czekacie najbardziej? Wpisywać miasta i postacie ;)

 

* - 95h nabite w demku gry, w ciągu ostatnich 3 tygodni, więc aż boję się pomyśleć ile życia wyżre mi pełniak.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Moze jakas liga forumowa lub cokolwiek po starcie gierki? Chetnie bym poemocjonowal sie takimi duzymi turniejami w malej, tutejszej lokalnej wersji forumowej :) Kto sie pisze, kto zaklada?

 

Moj main od TK5 to Asuka, troche tanich zagrywek, troche jakichs combosow i jakos to szlo (4. miejsce na Mistrzostwach Brzegu w hmmm 2010/11, na ktore zjechali sie ponoc jacys kozacy w Wrocka).

 

Gram w Tekkena od dwojki, kazualowo ale jednak seria mi mocno bliska. Ostatni TK chyba 2015, wiec na premiere czekalo sie 9 lat i... akurat w dzien premiery weekend, swieza PS5 Slim no i zona z mlodym wylatuje do dziadkow na tydzien. Kto przebije? ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...