Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

na cdkey jeszcze w dobrej cenie wersja pc za 190: https://www.cdkeys.com/pc/tekken-8-pc-steam

 

 drożeje z dnia na dzień, jak kupowałem z miesiąc temu to było chyba 170 zł, dobra cena - w sklepach 280-360, poyebało 

 

 

Odnośnik do komentarza

Graficznie to żadne cudo nie jest. Ale i tak fajnie się prezentuje T8 :) Walki wczytują się błyskawicznie :D Coś pięknego w porównaniu do T7. Cieszę się że w końcu można wybrać VS z CPU. Taka mała rzecz a mnie cieszy. W niektórych bijatykach była taka opcja. To demo tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłem składając pre order.

Edytowane przez Alastor84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Długa wersja z wywiadem, czuć kicz jak nigdy, ale też nigdy nie było czuć w tekkenie takiej kasy i napracowania. Kupuję to. Budżet musiał być ogromny i to widać. Tym bardziej, że nie musieli się starać, bo tekken ma monopol na bijatyki 3d.

 

 

Odnośnik do komentarza

I juz mam pierwsze wqurw.ienie. Nie działa mi arcade stick od Namco.

 

s-l1600.jpg

Jak do tej pory pięknie mi chodził w Tekkenie 7 czy to na PS4, czy nawet PS5. A tutaj pisze ze jest niekompatybilny z gra. Jeżeli to sama będzie z oryginałem to sie wścieknę. Przecież ten AS działa poprawnie na konsoli. Dlaczego nie mogę go używać do nowego Tekkena ??? Nie podobają mi sie te ich praktyki. 

P.S

Nie widziałem żadnego limitu czasowego. Chyba nic takiego nie ma. 

 

Odnośnik do komentarza

Kontroler działa poprawnie "na konsoli", tj. w menu, czy w samym Tekkenie 7? Bo to jest gra z PS4 i możesz w niego zagrać też na DualShocku 4, ale w Tekkena 8 już na nim nie zagrasz.

 

Ten kontroler jest do PS3 i ma ponad 12 lat. Kup nowy lub przejściówkę. Być może Wingman FGC od Brooka zadziała: https://www.brookaccessory.com/products/wingmanfgc/index.html

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Di napisał:

Kontroler działa poprawnie "na konsoli", tj. w menu, czy w samym Tekkenie 7? Bo to jest gra z PS4 i możesz w niego zagrać też na DualShocku 4, ale w Tekkena 8 już na nim nie zagrasz.

 

Ten kontroler jest do PS3 i ma ponad 12 lat. Kup nowy lub przejściówkę. Być może Wingman FGC od Brooka zadziała: https://www.brookaccessory.com/products/wingmanfgc/index.html

 

 

Masz calkowita racje. Caly czas jade na tym brooku PS3 > PS4. Teraz bede musial wziac PS3 > PS5, czy moze PS4 > PS5 i wpiac jednego w drugi :dynia: 

 

Prosze podpowiedz po ktory siegnac aby dzialal. Chcialbym jeszcze przed swietami popstykac cos :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...