Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie się mordy obija. Mam tylko jeden problem: Niektóre ciosy których często używam odpalają Heat na hicie, np. Kazuya f,f 2, i przez to Heat potrafi włączyć się w niepożądanym momencie. Wolałbym, żeby po pojedynczym wciśnięciu wyszedł zwykły cios, a po przytrzymaniu przycisku ciosu była opcja z Heat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę Niną, bo zawsze preferowałem grać doopeczkami w bijatykach, no i ze wszystkich bijatyk Tekken wchodzi mi wciąż najlepiej. Inne bitki wydają mi się teraz strasznie sztywne (MK, SF, SC), a tutaj ładnie wszystko płynie. Ale to pewnie wszystko przyzwyczajenia z dzieciństwa, kiedy to grało się w Tekkena 3 z kumplami. Stara miłość nie rdzewieje, a nie zliczę godzin, które przegrałem Xiaoyu w demku T3. 

Odnośnik do komentarza

Mi sie bardzo dobrze gra. Ciężko mi sie przestawić na nowe ruchy i ten system heat. Jeszcze nie wiem kiedy jest najlepsza okazja do wykorzystania tego. Byz może przy ścianie kiedy oponent nie ma gdzie uciekać albo kończąc juggielka. W każdym razie odpisali mi z Brooka..

 

W dniu 15.12.2023 o 13:01, Di napisał:

Właśnie nie wiem, a nie chcę Cię wprowadzić błąd :(. Najlepiej napisz do Brooka bezpośrednio.

Mam kupić ten dedykowany adapter: Wingman FGC i moje problemy rozwiążą sie same. Dali mi 15 Jurków upustu także tego :szekle:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem demo no i na pewno to jest dobra gra ale ze 'starych' Tekkenów to mało co zostało. W porównaniu do T7 to oprawa jest o wiele lepsza, postacie są dobrze wykonane, szczególnie główne stroje które zachowują się bardziej naturalnie, bo custumowe na które trafiłem (jakiś stożek drogowy na głowie czy Bryan w zielonych pasiakach) wyglądają jak zawsze tragicznie. Areny też mi się podobają bo jest masa detali reagujących na walkę. Muzyka ma charakter trochę festyniarski, przynajmniej jest jakaś w przeciwieństwie do T7 (ale przy T5 czy T3 to nawet nie stała).

Co do rozgrywki to czuć że gra jest zrobiona tak żeby prezentowała się jak najbardziej efekciarsko. Zbliżenia kamery, załączające się slow-mo i heat system gdzie przy prostych inputach wychodzą eleganckie akcje to wszystko powoduje że wygląda to mega dynamicznie. Grało mi się w to średnio, szczególnie cały heat system gdzie po załączeniu mogłem tłuc bota non stop bo nie miał gdzie się zbytnio wciąć, a z drugiej strony w AI battle (czy jak to się nazywa) jak trafiłem na wysoko poziomowego CPU to po jednym dobrym trafieniu jugglował mnie prawie przez całą arenę po drodze krojąc z 70% hp. Gra na pewno będzie mega popularna i widać duży progres względem T7 tylko że dla mnie to pójście w złą stronę co nie zmienia faktu że sprzeda się świetnie i pewnie przebije 90 na MC.

Odnośnik do komentarza

Nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem, ale... zapowiada się fantastyczna bitka IMO. Pierwszy Tekken od czasu TTT (PS2) na którego autentycznie czekam. 

 

Nie do końca podoba mi się system heat, jednak w ostateczności jakoś będę musiał go zdzierżyć. Cała reszta natomiast - bardzo spoko. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Demo ograne i dalej grane. Kupione w cdkeys,teraz tylko czekać do 26-tego. Gram od T3, mi żadne heat system w ogóle nie przeszkadza przecież można to łatwo zblokować i jedziemy dalej no problemo. Stary dobry Tekken w nowej odsłonie, biorę takiego już starego Paula i wszystkie ciosy i combo wchodzą jak w T3, jak by to było wczoraj, coś pięknego! A taki heat system i inne świecące pierdółki to urozmaicenie dla oka tak na prawdę.

Wygląda pięknie, pizga się pięknie, czego chcieć więcej ;) Ja osobiście nie mogę się doczekać. Biorę swoją małą Chinkę kumpelę Jina ze szkolnej ławy i mnie nie ma!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...