Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

O, tu o dziwo całkiem nieźle. I nowy bardzo fajny stage

 

Ogólnie jak się łyknie koncepcję tego przegiętego cringefestu to jest spoczko i jaranko. Ciekawe jednak, czy kiedyś Haradę wezmą refleksje/zmieni się reżyser i będę mógł pograć chociaż 10 rund bez grymasu zażenowania, tego sobie życzę z okazji nowego roku 

Odnośnik do komentarza

W pierwszych częściach Tekkena rola Harady nie była aż tak wielka jak w ostatnich częściach. W sumie trochę dziwi mnie jego "kult". Jasne jest "medialną" osobą. Ale bez przesady że to on tę serię stworzył i że wszystkie pomysły to jego zasługa. Przecież wystarczy spojrzeć na staff roll w np; Tekken 3/4/5. Tylko że o innych zapomniano i na Haradę spada cały splendor. Dodatkowo jeszcze "rzetelni" dziennikarze w dupę mu włażą, np; "nasz Kali z PE".

 

Do T5 nie było cringfestu. Jasne jakieś japońskie dziwactwa były, ale nie w takich ilościach jak w T6/TTT2/T7. Najlepiej wg mnie było w T1/T2 i T4. Jeśli chodzi o "klimat". Jasne bijatyka to nie przygodówka/rpg. Dla mnie to ma znacznie. Być może dla niektórych forumowiczów również.

  • Plusik 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Masorz napisał:

W Tekken 2 również muzyka ogromnie robiła do klimatu.

Chyba se ps3 aż odpalę z Tekken 5, gdzie jest też w bonusie pierwsza trylogia.

 



Tak jak w Mortalu, powinni odświeżyć w najnowszej części klasyczne, wspaniałe areny, jak ta z drugiego Tekkeńca, albo niezapomniane Moonlit Wilderness z kapitalnego Tekken Pięć. :lapka:
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szykujcie popcorn - o 15 duży zrzut filmów z Tekkena 8. Ode mnie:

- Wrażenia z pełnej wersji w ramach Fajterkowo #10 (seria filmów poświęcona bijatykom).
- Move listy i przykładowe kombosy do wszystkich 13 postaci, których nie było w becie.
- Podstawowe stroje dla wszystkich 32 postaci.
- Customizacja Pandy.
- 25 minut z trybem Arcade Quest.

 

Linki będą aktywne od 15.

Fajterkowo: https://www.youtube.com/watch?v=APp6FIMc9lA
Playlista z filmami: https://tinyurl.com/t8-playlist (zawiera angielską wersję wrażeń)

 

image.png.e3e10691fbe66f2a63d6b409ab46fa83.png

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Oglądam te filmiki, większość osób mówi, że to najlepszy tekken i najlepsza bijatyka 3d ever

 

Ogólnie świetnie to wygląda, i te areny. Zdecydowanie poprawili też podłoże, teraz po upadku nie wygląda jak gówno

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...