Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, smoo napisał:

wszyscy kolesie używają chyba tego samego modelu torsu z inną texturą (w T7 prawie wszystkie postaci danej płci miały ten sam model ciała, co wyglądało mega słabo i nienaturlanie, np te nogi u Marduka xd).

 

Po screenach z edytora wyglądu postaci, jasne jest że w 8 będzie tak samo. Po tym co było w MK11 i pewnie będzie w MK1, gdzie każdy ma 100 różnych spersonalizowanych strojów, to jest żenada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.10.2023 o 21:24, Daffy napisał:

Oficjalnie przestraszyli się sf6 i MK1 i uciekają na 2024, dodatkowe miesiące mają gwarantować totalne doszlifowanie tytułu xdd

 

I bardzo dobrze, patrząc w jakim stanie wyszedł MK. Zresztą w SF chociaż to genialny tytuł moim zdaniem, to też nie wszystko działało, np. turnieje. Więc niech Tekken przerwie tą passę i wyjdzie dokończony.

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Cały dzień grałem w betę to trochę pomarudzę… ale tym razem też nie tylko;]

Od początku byłem negatywnie nastawiony do tej gry – nie podobały mi się projekty postaci, rozbłyski i typowe haradyzmy w postaci postacie z jajkiem na głowie i krewetką na plecach.

Nie podobała mi się grafika, która z trailera na trailer zaliczała kolejny downgrade, nie podobały mi się nadmierne światełka i błyski po ciosach.

 

No i zagrałem w betę, jestem po 6 godzinach.

 

Na początku wita nas widowiskowy filmik – ten, którym Namco chwaliło się z 2 lata temu, a ludzie łyknęli to i mówili, że to będzie właściwa gra. To jest walka Jina  z Kazem, stylizowana na gameplay. No i umówmy się… właściwa gra jest DALEKAAAA od tego. SZKODA!

 

MINUSY:

- Projekty postaci to tragedia, bla bla bla, już o tym pisałem. Twarze to czysta groteska, stroje wyglądają jak nowa linia ubrań Detektywa Rutkowskiego. Gooowno straszne, a w customizacji lepiej nie będzie, bo jak znam życie, to będzie można jedynie zmienić kolorek spodni, nałożyć rybę na plecy i wiadro na głowę.

- Gra jest miejscami nieczytelna i to największa wada. Można co prawda zmienić natężenie błysków w opcjach, ale co z tego jak na najniższych ustawieniach dalej widać niewiele.

- Wszelkie super ciosy, animacje rege arty – nigdy nie byłem tego fanem, a tutaj trwa to wyjątkowo długo. ALE… łatwo to blokować i ogólnie po czasie się przyzwyczaisz.

- Grafika jest słaba. No nie wiem, może to tylko moje wrażenie? Ale na boga nieee. To nie jest next gen. Tekstury miejscami to wczesne ps3, postacie świecą jak psu jaja po kąpieli w oliwie, w górze latają jakieś kwadratowe bryły, które z założenia niby miały być elementami podłoża? Uj wie… A gram na kompie z NASA i monitorze 4K, w którym karta graficzne kosztowała tyle ile wynosi roczne PKB roziego, czyli raczej lepiej być nie może.

- Ten tryb chodzenia pokemonem po cyrku to nie wiem po co i na co? Może jak się wciągnę to docenię, na razie nie kumam.

 

 

PLUSY:

Byłem ostatnio u terapeuty, który powiedział mi, że muszę szukać w życiu dobrych stron, więc zauważam też zalety, a tych o dziwo jest sporo;]

+ Gra ma niesamowicie przyjazny gameplay. Jak już zredukujesz światełka, zaakceptujesz, że Haradzie odyebało i zapomniesz o tym, jak ten tytuł mógłby pięknie wyglądać, gdyby nie lenistwo chinoli z Namco to gra się CUDOWNIE. Łapiesz pada i praktycznie znika 5 godzin.

+ Muzyka nie jest aż tak denerwująca jak w T7, tam grałem praktycznie bez dźwięku;/ Idealnie nie jest, ale grałem z muzyką i dalej mam uszy.

+ Netcode daje rade, gra online jest niesamowicie szybka, płynna i przemyślana. Wielki plus za crossa.

 

 

Ogólnie to chyba to nawet kupuję. Podobało mi się pomimo wielu wad. Może przywyknę, może nie. Gameplay jest bardzo przyjemny – gram, gram i nie mam dość. Aż chciałoby się włączyć pełnoprawnego Practisa, którego w demie nie ma i naparzać całą nockę.

MK1 olałem ciepłym moczem, bo to na razie półprodukt i skok na kasę. SF6 nie ogarniam mimo chęci. T8 zapowiada się jako dopracowana, miodna gra z bardzo dziwnymi decyzjami artystycznymi.

 

Czekam do stycznia i kupuję z miesiąc po premierze.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

edyta:

dobra, yebac, tyle było. Po drugim dniu grania poszedł preoder, do zoba w styczniu. Bardzo fajna gra. 

 

Oczywiście nie za pełna cene, na CDkey jest promka 180 zł zamiast 300 zł - tyle to bym nie dał 

https://www.cdkeys.com/pc/tekken-8-pc-steam

 

  • Lubię! 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, gekon napisał:

edyta:

dobra, yebac, tyle było. Po drugim dniu grania poszedł preoder, do zoba w styczniu. Bardzo fajna gra. 

 

Oczywiście nie za pełna cene, na CDkey jest promka 180 zł zamiast 300 zł - tyle to bym nie dał 

https://www.cdkeys.com/pc/tekken-8-pc-steam

 

Dobra cena. Dzięki za cynk. Też kupię teraz za taką kwotę 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że premiera w styczniu częściowo jest przez to że tekken world tour startuje gdzieś w lutym, tak jak w tym roku. Jakby wydali wcześniej to zawodnicy by grali 50-50 T7 i T8 żeby ogarnąć nowy system i by było trochę zamieszanie. A tak nowy rok, nowy tekken, wszyscy na świeżo wjeżdżają. Ale z drugiej strony niby początkowo miał być w tym roku w czerwcu, tylko premiera SF6 zamieszała, a potem jeszcze MK1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...