Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mcp napisał:

stachu piszący żeby ktoś się nie stresował, bardzo dobre :sir:

OCB? Piątek za mocno wszedł, czy wtf?

 

Jak pisałem o KM1, co mi się nie podoba to UberAdi latał ze sraczką, że wcale nie-e, bo tak ma być i gra super, ale nie dla mnie bo jestem starym dziadem. A potem wyszło MK1 xDDD Teraz po tym jadą wszyscy. 

 

jak pisałem co nie podoba mi się w Tekkenie 8, to też zawsze pojawiał się UberAdi jak Candyman (wystarczyło wspomnieć, ze wolałbym, żeby coś wyglądało inaczej) i mówił, że wcale nie może mi się to nie podobać i tak ma być, gra nie dla mnie. Teraz po T8 znów jadą wszyscy. 

 

Jak od 5 stron piszę, że gra jednak super, bo grałem w betę, ale tylko wspomniałem, że szkoda, że marnują 2 sloty na jednego niedźwiedzia... to znów pojawia się UberAdi ze swoją sraczką optymizmu, że nie może się nic nikomu nie podobać, bo tak ma być i zawsze tak było.  Nie pogadasz, wszystko musi ci się podobać, bo tak i chuj xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

Jak pisałem o KM1, co mi się nie podoba to UberAdi latał ze sraczką, że wcale nie-e, bo tak ma być i gra super, ale nie dla mnie bo jestem starym dziadem. A potem wyszło MK1 xDDD Teraz po tym jadą wszyscy. 

 

Tutaj mnie chyba z kims mylisz bo ja bym nigdy nie bronil mortala :ragus: 

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, UberAdi napisał:

10 części tekkena i dalej płacz o miśki:ragus: Wiadomo było, że będą, szczególnie po T7 i Rangchu który wygrał EVO miśkiem.

 Do poważnych zagrajmerów nie dociera chyba, że to japońska gra z japońskimi dziwactwami, robotami i miskami od zawsze. W głowie macie jakiegoś tekkena 3 jak jeszcze technologia Haradzie nie pozwalała odlecieć w kosmos z designem, rozbłyskami, efektami i arenami

W T3 Harada nie miał jeszcze "pełni władzy". W sumie dopiero od T3 miał coś "do powiedzenia". Od T5 jego "wola" była najważniejsza. Zresztą to nie on stworzył tę serię. Niestety mnóstwo "dziennikarzy" (włącznie z Kalim) uważa Haradę za twórcę serii. Oczywiście jest to nieprawda. Zresztą nawet w tym temacie, co jakiś czas ktoś napisze, że za wszystko w Tekkenie odpowiedzialny jest Harada (drugi Kojima ? :) ). Odnoszę wrażenie że jakiś znany dziennikarz "growy" napisał że Harada to twórca Tekkena i reszta bezmyślnie to powtarza. Dodatkowo ten mit umacnia "medialność" Harady w social mediach.

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony tak, z drugiej Namco chyba ma w doopie, bo poza pierwszym bulshit-trailerem to cała reszta wyglądała jak goowno obestrane 

 

Ostatnia beta wyglądała już bardzo ok. 

 

To foty z ostatniego trailera w 4K. 

 

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Square napisał:

Co prawda oglądam na telefonie, ale co jest niesamowitego w tych fotach?

Tylko chyba tyle, że gra wygląda o wiele lepiej w porównaniu ze wcześniejszymi materiałami od Namco. Jak przybliżysz to nawet widać zmarszczki na dłoniach takiej Zafiny. 

 

44 minuty temu, Masorz napisał:

 

Heńka nie będzie, bo nie żyje.

Tym razem już ponoć permanentnie.

Obstawiam, że będzie jednak jako final boss. 

 

Oczywiście w jakiejś festyniarskiej wersji, tym razem ze skrzydłami i zarostem do pasa.

Odnośnik do komentarza
Cytat

and asked the Tekken 7 game director if Heihachi is really, truly dead. Harada replied he was actually "surprised at how dead Heihachi was" after Tekken 7, even though he told his team that "Heihachi's been dead so many times" that they have to "make sure it's convincing this time."

 

Harada sam zarządził ostateczną śmierć Henryka.

Odnośnik do komentarza

Nie znam chińskoangielskiego, ale nie powiedział nic takiego - tylko że Tekken 8 very good i agresiw, bo Tekken 7 boring 

 

Viktor good i nie good. 

 

mogę się mylić, ale nie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ale nie ma tam mowy o tym, że granie w to to średnio, poleciałeś z jakąś fantastyką

 

Jest vergood ang agresif, to się zgodzę. No dla mnie też na minus (chociaż gameplay bardzo mi się podobał) i wolałbym techniczną grę.

 

Czy to gra dla casuali? Tak i nie. z jednej strony jest bardziej widowiskowo i jest sterowanie modern (ułatwione), z drugiej strony to dalej tekken ze starymi postaciami, mechanikami i ciosami. Scena mówi, że się podoba.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2023 o 19:38, Mari4n napisał:

Musieli coś zrobić żeby gra się lepiej sprzedawała. Grałem w pierwszą betę i było spoko, chociaż nie wiem czy kupię bo d-pad na padzie od xboxa to jakieś nieporozumienie.

ja tam przy padzie od Ps5 dostaje kurwicy a od Xa S jest git

 

Ale i tak kupiłem Sticka, kiedyś wybiłem sobie lewego kciuka i do dziś mnie napierdala. Przy 3/4 mishimowych ewgf na padzie realnie cierpię xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja za uja nie umiem korean backdash na padzie

 

 

Na stiku się dopiero grać uczę, bo całe życie grałem na padzie. Tylko z moim koślawym kciukiem to mogę sobie w Mario Brawl co najwyżej a nie w bijatyki, a ostatnio mam mega zajawkę na gatunek i miłość mi wróciła po T8 becie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mari4n napisał:

 Na ewgf zajechałem d-pad na padzie z ps4 i musiałem drugi kupić XD.

 

wystarczy kupić nowe gumki u chinczyka za jakieś grosze, 15 min roboty i dpad jak nowy.

Nowa laseczka nawet spoko, kolejna Mishima, ciekawe jak wytłumaczą jej powinowactwo z Heńkiem. Duży plus za brak mieczy, spluw, kijów bejsbolowych, krzeseł i czołgów w moveliście.

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...