Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, pawelgr5 napisał:

Francuz wyglada przeokropnie. Eh dobrze ze chociaz SF trzyma jakis tam swoj poziom.


Nowy SF wygląda faktycznie jak nowa gra, czuć w tej grze piniondz i nakład pracy. W nowym Tekkenie czuć niski budżet, past gena, chamskie kopiuj wklej, brak pomysłu na rozwój serii, a do tego jeszcze upychanie tych nowych gównianych postaci kierowanych chyba wyłącznie do nowego pokolenia. Oprócz Liroya i Lidki każdy nowy zawodnik od jakichś 2 części to kompletne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

Harada w formie xD classic wiocha tekken 100% xD

 

Mam dla nich dobra radę. Niech se stworzą nowa gierkę, jakiś odłam Tejkena w nazwie, żeby się sprzedawało, gdzie się napierdziela broniami po łbach w stylu Calibura. A Tekkena zostawia w spokoju. Albo niech zrobią remake trójki z jakimś klimatem, zeby dało się grać. 

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

O proszę, a co TO ZA MARUDZENIE STARYCH DZIADÓW xD

 

Pocieszenie takie, że  nie jest to akuma czy noctis.

 

Jak na nowe standardy to postać wgląda... ok? Z mieczami to zapraszam wypierdalać jednak do soul calibura.

 

Z plusów to bardzo ładna arenka wreszcie i oczywiście Vicent Cassel. Ogólnie pograłem w to trochę i wziąłem dla gajepleja.

 

Design raczej wszystkich postaci to jest tragedia i nie tego bym oczekiwał. Przełknąłem to jakoś i jest gitara. Jak się przymknie oko i wreszcie zrozumie, że to gra dla osób ruchających ośmiornice (czyli wyjątkowo specyficzny azjatycki gust) to można się wreszcie skupić na gamapleyu, a ten jest bardzooo fajny IMO. 

 

Odnośnik do komentarza

Eh, przydałby się jakiś nowy gracz w tych bijatykach AAA, bo człowiek większość życia zanurzony w to samo lore klepie te same bijatyki tą samą postacią najczęściej. I nie mówię o żadnym mangowym 2d, mi by się marzył taki Tekken ale z lore jak z Bloodsport, Wejścia Smoka, Kickboxera czy nawet The Quest, się normalne chłopki każdy inny styl walki klepią na śmierć i życie bez żadnych teleportów i pierdo projectilów. I graficzka top żeby była, bo bijatyki powinny wyznaczać poziom graficzny, tak było jak byłem młody i tak powinno być zawsze :hi:

Edytowane przez Observer
  • This 1
Odnośnik do komentarza

noctis tekkena 8, brakowało tylko armaty

 

sam wygląd jak na dzisiejsze standary tekkena ok, ale te bronie xd

 

eddy'go nie ma, lidki nie ma, bruce'a albo innego typa od muay thai/muay boran też, zamiast tego latająca lalka z piłami, miśki i ogólny festiwal pokemonów - devil jiny, zafiny, azuceny, larsy i co tam jeszcze

 

weźmie się, żeby nauczyć się grać na sticku, bo biedaki z segi muszą sypiać z sony i ich chujową infrastrukturą do gry online zamiast wydać flagową bitkę na pc

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, golab napisał:

noctis tekkena 8, brakowało tylko armaty

 

sam wygląd jak na dzisiejsze standary tekkena ok, ale te bronie xd

 

eddy'go nie ma, lidki nie ma, bruce'a albo innego typa od muay thai/muay boran też, zamiast tego latająca lalka z piłami, miśki i ogólny festiwal pokemonów - devil jiny, zafiny, azuceny, larsy i co tam jeszcze

 

weźmie się, żeby nauczyć się grać na sticku, bo biedaki z segi muszą sypiać z sony i ich chujową infrastrukturą do gry online zamiast wydać flagową bitkę na pc

Azucena ma akurat bardzo fajny movement - MMA z domieszką  muay thai.

 

Reszta to pokemony, fakt. Nie ma Leia, nie ma Beaka, nie ma Brucea. Ale za to są 2 miśki bo niby dlaczego nie? 

Odnośnik do komentarza

10 części tekkena i dalej płacz o miśki:ragus: Wiadomo było, że będą, szczególnie po T7 i Rangchu który wygrał EVO miśkiem.

 Do poważnych zagrajmerów nie dociera chyba, że to japońska gra z japońskimi dziwactwami, robotami i miskami od zawsze. W głowie macie jakiegoś tekkena 3 jak jeszcze technologia Haradzie nie pozwalała odlecieć w kosmos z designem, rozbłyskami, efektami i arenami

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, UberAdi napisał:

10 części tekkena i dalej płacz o miśki:ragus: Wiadomo było, że będą, szczególnie po T7 i Rangchu który wygrał EVO miśkiem.

 Do poważnych zagrajmerów nie dociera chyba, że to japońska gra z japońskimi dziwactwami, robotami i miskami od zawsze. W głowie macie jakiegoś tekkena 3 jak jeszcze technologia Haradzie nie pozwalała odlecieć w kosmos z designem, rozbłyskami, efektami i arenami

nie stresuj się bo się spocisz:) Poczytaj co napisałem wyżej. Chodzi o marnowanie aż 2 slotów na jedną postać. 

 

 

Cytat

Miśki są bo potem super śmieszny youtuber typu dunkey nagrywa filmik jak gra miśkiem i namco ma 10 milionów odsłon darmowej reklamy, a spory procent jego fanów sobie kupi tekkena i tez będzie grało miśkiem bo to takie fajne śmieszne i randomowe patrz mati niedzwiedz się bije beka w chuj. 

Niestety taka społeczność. Ale i tak lepsze to niż Omiman z MK1. Miśki sa chociaż kanoniczne tekkenowe. Niestety jak czytam komentarze na YT to jest pełno raka w stylu "dajcie Obcego, misia uszatka, Najmana, Pudziana". W idealnym świecie chciałbym, ze Tekken był Virtua Fighterem<3, no ale tak nie będzie i musze z tym zyć. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...