Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok - TEMAT SPOILEROWY


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Bigby napisał:

Na razie więcej tego samego, czyli jest dobrze, filmowo, epicko (szczególnie w walce z Thorem). Zobaczymy jak to się dalej rozkręci.

To walka jest zaraz na poczatku? Bo pisali ze sie slabo rozkreca.

 

I jak to jest z tym Kratosem. Zdziadzial doszczetnie czy jednak zachowal te  umiejetnosci i bronie ?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MEVEK napisał:

To walka jest zaraz na poczatku? Bo pisali ze sie slabo rozkreca.

 

I jak to jest z tym Kratosem. Zdziadzial doszczetnie czy jednak zachowal te  umiejetnosci i bronie ?

Tak, nawet schemat jest taki sam jak w 1 - zaczyna się od istnego trzęsienia ziemi, a później wracamy do szukania skrzynek. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Spoiler

Witam serdecznie, tych co ukończyli? Jak tam końcówka? Ja jestem usatysfakcjonowany; liczyłem wprawdzie na zmasakrowanie Odyna, ale fabularnie nie pasowałoby, to nie jest historia o zemście, tylko odkupieniu i sprawiedliwości. Atak na Asgard miazgunia, walka z Thorem to samo, ale liczyłem na tego Mjölnira bardzo :/ Jest włócznia, ale niesmak pozostał.

 

I co, kolejna część z dorosłym Atreusem? Gdzie tych gigantów wywiało? Do Egiptu?

 

Odnośnik do komentarza

Mi trochę szkoda było, że Thor miał tak mały udział. Gość został świetnie napisany i sam jego design to mistrzostwo. Z miłą chęcią bym ograł tytuł z nim w roli głównej.

No i teraz pytanie czy będzie spin off z Atreusem, czy Kratos wyruszy na poszukiwania. Jest potencjał, a gdzie zajdziemy to się pewnie okaże. Oby jeszcze na PS5.

Odnośnik do komentarza

Kratos w Midgardzie znajdował znajdźki z różnych mitoligii, również egipskich więc ciekawe w jaką teraz uderzą. 

Samo zakończenie jak najbardziej ok, widać, że gra ma dużo "ładunku" tatuśkowego - Milan pewnie cały w ekskrementach.

Granie Atreusem była w porządku, ale na krótką metę, bo dłużyła mi się walka łukiem. Na pewno nie chciałbym spinoffa z nim w roli głównej.

 

Jako, że to temat spoilerowy myślę, że można tu pisać bez użycia funkcji spoiler? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.11.2022 o 10:59, Bielik napisał:

Jako, że to temat spoilerowy myślę, że można tu pisać bez użycia funkcji spoiler? 

ja bym jednak pisał w spoilerach bo jak ktoś czyta forum poprzez nową zawartość może się nadziać, a sporo osób tak właśnie przegląda

 

 

 

co do końcówki to kurwa jakie to piękne było :fsg:

 

Cieszy mnie że nie poszli na łatwiznę i

Spoiler

uśmiercili Kratosa

co do kolejnej części to obstawiam że jednak będzie

Spoiler

z Atreusem jako główną postacią, druga strona ołtarzyka sugeruje że Kratos już osiądzie w nordyckich stronach

 

Odnośnik do komentarza

platyna pękła w 40,5 h historia dopełnia to czego brakowało w poprzedniej części, kontynuacja poprawia poprzedniczkę w każdym aspekcie. Ogólnie to j***ć ppe za wrzuty screenów z endgame'u do recenzji i pomniejszych postów o ragnaroku. ciekaw jestem czy protocol zapełni pustkę po takim doświadczeniu. Ktoś ma jakieś odniesienie ragnaroku względem nowych szczurków?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kafaresko napisał:

Ogólnie to j***ć ppe za wrzuty screenów z endgame'u do recenzji i pomniejszych postów o ragnaroku.

polecam tam nie wchodzić, będziesz zdrowszy :lapka:

 

 

mi się udało większych spoilerów uniknąć

jedyne na które się załapałem i mogły wrzucić zdziwko to

Spoiler

granie Atreusem

 

heh jakie zdziwko jak czyszcząc co zostało do :platinum:

 

Spoiler

okazało się że prawdziwy Tyr żyje i o niczym nie wiedział

po uwolnieniu go można się na niego natknąć w każdym świecie

 

Mjolnira przejęła Thrud, natknąć się na nią można w alfhaim

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Kafaresko napisał:

platyna pękła w 40,5 h historia dopełnia to czego brakowało w poprzedniej części, kontynuacja poprawia poprzedniczkę w każdym aspekcie. Ogólnie to j***ć ppe za wrzuty screenów z endgame'u do recenzji i pomniejszych postów o ragnaroku. ciekaw jestem czy protocol zapełni pustkę po takim doświadczeniu. Ktoś ma jakieś odniesienie ragnaroku względem nowych szczurków?

Na jakim poziomie trudności? Strasznie szybko Ci poszło, ja czyszczę dopiero drugi świat, a mam na hardzie 53 godziny.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rtooj napisał:

Na jakim poziomie trudności? Strasznie szybko Ci poszło, ja czyszczę dopiero drugi świat, a mam na hardzie 53 godziny.

Na 3. ogólnie walka była spoko, myślałem nawet nad zmianą na 4. ale ostatecznie nie zmieniałem. Teraz czekam na ng+ i polecę gmgow. No chyba, że nie wytrzyma to polecę nowy sejw na gmgow. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...