Skocz do zawartości

Ostre


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

chipsy-ziemniaczane-z-papryczka-jalapeno

Jakis import z Litwy kupiony w Stokrotce. Cena 6zl z 7zl za 90g wiec drogo. Zapach jak paprykowe czio z lat 90, cienkie. W smaku sa bardzo dobre, mocne, chyba mocowo takie same albo wyzsze od najmocniejszych lays strong (cheese and cayenne). Papryki jalapenio 1,9%, habanero 0,02% :kekw: No bo marketnig. Ogolnie moge polecic na sprobowanie ale dla mnie cena za duza na regularne objadanie sie.

Odnośnik do komentarza

Musze to kimczi sprobowac bo wydaje mi sie ze jadlem i szalu nie zrobilo, ale moze jadlem jakies inne. Z shin polecam czerwony (ramen). Ten czarny to tak jak z samyangiem, x2 wiec nie na moje moce.

 

Ostatnio w koncu zjadlem "zielonego" samyanga o smaku czarnej fasoli. No tak jak podejrzewalem, szalu nie ma i chyba zmeczyly mnie te geste kluchy. Jestem sklonny dac jeszcze szasne samyang light ale to jak trafie. Ogolnie samyang = monsterek wsrod ramenow z paczki. Shin ramen top.

Sklep-azjatycki-Pani-zupka-danie-instant

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2023 o 16:27, Mejm napisał:

chipsy-ziemniaczane-z-papryczka-jalapeno

Jakis import z Litwy kupiony w Stokrotce. Cena 6zl z 7zl za 90g wiec drogo. Zapach jak paprykowe czio z lat 90, cienkie. W smaku sa bardzo dobre, mocne, chyba mocowo takie same albo wyzsze od najmocniejszych lays strong (cheese and cayenne). Papryki jalapenio 1,9%, habanero 0,02% :kekw: No bo marketnig. Ogolnie moge polecic na sprobowanie ale dla mnie cena za duza na regularne objadanie sie.

strasznie się zawiodłem, te najmocniejsze lays strong troche czuc ostrosc, w tych nic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

500_500_productGfx_31803.jpg

Brane chyba z lidla, cena ok 8zl. Bardzo dobre, mocne ale nie zabojczo. Do tego bardzo duza procja, chyba jakies 2x wiecej klusek niz w samyangach. Na obrazku niby zupa, ale po przyrzadzeniu w czasie stygniecia plyn sie wchlonal w kluski i wody zostalo na pare lyzek. Idelanie. Polecam.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, Mejm napisał:

Samyang? :drakenope:

o co ci chodzi człowieku?

Właśnie jem różowe, posypałem trochę dodatkowo tartym serem, bardzo dobry makaron. Ostrość ledwie czuć, więc powinna się nadać dla ludzi z mniejszą tolerancją.

 

16 minut temu, areka napisał:

Kurwa, ostatnio jadłem maczetę extreme od Big Daddy. Myślałem, że się zesram na miętowo podczas jedzenia. Uwielbiam ostre, ale to to była już gruba przesada... 

Na drugi dzień był prawdziwy poród w kiblu. Także polecam. 

Te najmocniejszą opcje? W Gdyni jeszcze nikt nie dał rady. Chciałem się podjąć, ale widziałem, ze to pływa w tym sosie, więc przyjemność z jedzenia chyba zerowa.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, grzybiarz napisał:

wkurza mnie że nie ma tych sosów Roleski w biedrze/lidlu, pewnie jest w carefour, ale nie chce tam łazić do takiego molocha.

Sa w delikatesach centrum jesli masz cos takiego w miescie

Godzinę temu, areka napisał:

Mięso było w niej całe umorusane. No mocne gówno.

Ale jeszcze zrobię do tego kebsa podejście. Tylko muszę trochę potrenować xd

No tego sie boje, mam duza tolerancje, ale szkoda wyjebac kebsa za 50zl gdybym wymiekł

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Shen napisał:

o co ci chodzi człowieku?

Właśnie jem różowe, posypałem trochę dodatkowo tartym serem, bardzo dobry makaron. Ostrość ledwie czuć, więc powinna się nadać dla ludzi z mniejszą tolerancją.

Sam fakt ze makaron z serem musiales jeszcze posypac serem duzo mowi o tym go.wnie xD Jadlem trzy samyangi w tym tego rozowego i to w kwazdym wariancie jest ten sam chemiczny posmak sosu i mala porcja. Jest zdecydowanie wiele lepszych nudli w tej cenie a samyang leci na dobrym marketingu. Taki nudlowy odpowiednik monsterkow :boomer:

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Mejm napisał:

am fakt ze makaron z serem musiales jeszcze posypac serem duzo mowi o tym go.wnie xD Jadlem trzy samyangi w tym tego rozowego i to w kwazdym wariancie jest ten sam chemiczny posmak sosu i mala porcja.

 

Ale wiesz, że oni nie sprawdzają tego z czym zjesz ich makaron? ;)  To nic nadzwyczajnego u z Ajatów dorzucać jajko, kapuste czy mięso do takich instant dań. 

No i fajno jak podasz jakieś alternatywy, bo generalnie uważam, że w podobnych cenowo to jednak makaron u samyanga jest top.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartolinsky napisał:

 

Ale wiesz, że oni nie sprawdzają tego z czym zjesz ich makaron? ;)  To nic nadzwyczajnego u z Ajatów dorzucać jajko, kapuste czy mięso do takich instant dań. 

No i fajno jak podasz jakieś alternatywy, bo generalnie uważam, że w podobnych cenowo to jednak makaron u samyanga jest top.

Zobacz sobie na poprzednich stronach, wrzucalem info. Ostatnio tez jakis jadlem prosto z koreanskiego sklepu ale byl taki se to olalem wrzute. No i oceniam tylko baze bo nikt tego nie je inaczej moze wlasnie poza koreancami. A i tak uwazam ze sa lepsze nudle i to bez potrzeby dodatkow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...