Skocz do zawartości

Ostre


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Shen napisał:

Nie ma co się bawic w tańcu i zamawiaj najlepszy makaron instant na świecie

https://allegro.pl/oferta/zupka-makaron-ramen-super-ostry-kurczak-140g-9545817411

 

image.png.beeacb1a2d41ba2a9110383297e238d8.png

 

 

 

a jest jakaś taki tylko normalniejszy lekko pikantny? Ja lubię ostre ale lekko nie że mi się ryj spoci 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, balon napisał:

A musztardę jadłeś? Też bardzo polecam. 
 

6974EFC8-16AC-4B98-9401-A0A5331F1961.thumb.jpeg.e450ee6e1438824a00f2664a82cc9e0a.jpeg

jadłem, wersja łagodna tez dobra

24 minuty temu, _Red_ napisał:

15 zł za zupkę chińska :nosacz2:

to nie zupka, tylko kluski
:balon:

15 minut temu, messer88 napisał:

 

a jest jakaś taki tylko normalniejszy lekko pikantny? Ja lubię ostre ale lekko nie że mi się ryj spoci 

są słabsze od tego producenta, poszukaj na allegro, dla samego makaronu warto

https://allegro.pl/oferta/zupka-makaron-ramen-130g-carbonara-10511794743

https://allegro.pl/oferta/zupka-makaron-ramen-serowy-140g-9545817961

https://allegro.pl/oferta/zupka-makaron-ramen-ostry-kurczak-140g-7337744724

Odnośnik do komentarza

Chrzan to zawsze uderza w nos, lubie i czesto daje na wedliny i na KARPIA na swieta.

 

Dzisiejszy poranek byl ciezki xD Bol brzucha, sr.anie, pieczenie. Dobrze, ze jest praca z domu. No zaskoczyl mnie ramen bo wczoraj do pozna bylo ok. Chyba zejde o pare stopni nizej albo zastosuje to co pisal balon, ze mniej plynnego a wiecej w makaronie plus popijanie.

 

A ten burger z rogami to chyba najfajniejszy design jaki widzialem. No ale nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Wczoraj zjadłem i na luzaku, może ten tarty ser złagodził ostrość albo juz przywykłem.

oj dziś paliło z drugiej strony

 

1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Coś jeszcze od tego typa z allegro warto zjeść? Uzbieram parę paczek do smarta :cebula:

 

edit

o, nadal w Lidlu to ktoś widział?

nie są w stałej ofercie, rzucaja co jakis czas, w auchan u mnie są często na dziale azjatyckim

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

mam tak że praktycznie co i jak bym zjadł ostrego już nie ma tylnego pieczenia.

też tak mam, no może lekko czasem popiecze, ale raczej rzadko, chyba tolerancja na ostrość wyrobiła się również w dupie :) 

2 godziny temu, balon napisał:

ten sos chrzanowy na mnie bardzo dziwnie działał. Nie robił ostrości w jamie ustnej tylko w nosie,

chrzan taki jest, nie piecze w język, ale daje po nosie.

---

u mnie jak teraz byli we wrześniu teście, to nawet piekł ich keczup pikantny pudliszki:) Ktoś jak nie je ostrego na co dzień, to nawet takie lajtowe rzeczy wydają mu się ostre.

Odnośnik do komentarza

W Gdańsku jest lokal z wyzwaniami, wiekszość to po prostu duze porcje, ktore trzeba zjesc w limicie czasowym, ale jest tez pizza maczeta.

Trzeba zejsc, a potem bez picia wytrzymac chyba 15 minut. Jak się uda to pizza za darmo i voucher 100zl na kolejna wizyte. Od dawna chce sprobowac, ale nie chce mi sie jechac do tego smierdzacego Gdanska xd

 

Przechwytywanie.JPG.84d67f3a696c85550120c24bd1a1b247.JPG

Odnośnik do komentarza

NLsk9kpTURBXy9kZjIxNTk2YzNmNzQ2NDUwZTg5Z

W ogole nie sa ostre. Smakuja bardzej jak slodkie chili. Czuc lekkie cieplo ale to musialem zjesc pol paczki. Spodziewalem sie czegos po srodku czedara.

 

00038049.jpg

 

Niby 3 papryczki ale w ogole nie jest ostra. Kiedys kupilem chyba roleskiego jakas musztarde, ktora miala byc bardzo ostra i oj byla. Tutaj, tak jak wyzej, tez zawod.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ych pamiętam jak 1 raz nażarłem się jakiegoś piekielnie ostrego sambalu i jak na następny dzień idę na kibel, ładunek opuszcza zwieracz a mi rozszerzają się źrenice, dupa zaciska i mam ochotę krzyczeć. Myślałem, że ze leje się ze mnie lawa. ŻAR PIEKIELNY. AVE SZATAN!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

large_4708-jpg.png?lm=1605087542

 

Szukalem pol dnia diabolo pomidoro a okazuje sie, ze chyba odeszli od tej nazwy i teraz z knorra sa tylko pikantne pomidy. No lekko pikante, szalu jakiegos nie ma. Zrobilem w formie "dania" a nie zupy.

 

 

00029172.jpg

 

Mocniejsza niz knorrowe pomidory, fajnie pikanta (nie dla kogos kto wciaga szpryce z carolina reapera) a uczucie ciepla utrzymuje sie po zjedzeniu. Dla mnie idealny poziom na danie bez spoconej dopy. No i fajnie zjesc ten typowy dla polskich zupek makaron.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zjadlem 

SamyangHotChicken_Jjajang_Front_e00c7a5e-c956-41c5-87f7-c94265995160_768x.thumb.jpeg.cd3a3468550d9035666f180a3cee628a.jpeg

O wiele lepsza niz ta klasyczna, podejrzewam ze najlepsza z serii bo nie jadlem tych wynalazkow serowych. Ta przynajmniej ma fajny smak bo sos jest z czarnej fasoli, w przeciwienstwie do czarnej ktora jest zwyczajnym sosem chilli ktory smakuje sztucznie, podobno czerwona jeszcze bardziej sztucznie. Ostrosc niby najnizsza z calej serii i to w sumie prawda, poziom nawet nizszy bym powiedzial niz ta Shin Ramyun z pierwszego posta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...