Skocz do zawartości

Ostre


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.08.2023 o 14:43, Shen napisał:

chrupki jeszcze wzialem na probe

Przechwytywanie.JPG.97fc756a5297960babb622df00d0a8f9.JPG

Skład słaby, na drugim i trzecim miejscu olej palmowy i cukier. Są strasznie słodkie, jak glazurowane cukrem, az sie palce kleją. Ostrość na poziomie tego ostrego samyanga i w smaku jak makaron z tym sosem. Nie kupie drugi raz, po paru juz mi bylo ciezko i za słodko w ryju.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Czesto jem te czerwone, dlugie papryczki chili z lidla wiec postanowilem wejsc na wyzszy poziom i kupilem sobie w kaufie żalapenio krew z dopy. Dzisiaj chcialem zaczac lekko od sosu jogurtowego z tymi papryczkami, co by w razie czego nabial zlagodzil moc. Ale odkroilem kawalek na sprobowanie, no ku.rwa slodkie. Kroje blizej ogonka, ku.rwa slodkie. Jem cala, ku.rwa slodka. Biore nastepna, slodka. Kolejna, slodka. Czytalem o tym, ze czasem te ostre w jakims miocie potrafia byc lzejsze, no ale to smakuje jak zwykla zielona papryka. Czy ja cos zle interpretuje czy mi sie po prostu slaba partia trafila?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Mejm napisał:

Czytalem o tym, ze czasem te ostre w jakims miocie potrafia byc lzejsze, no ale to smakuje jak zwykla zielona papryka. Czy ja cos zle interpretuje czy mi sie po prostu slaba partia trafila?

Te papryczki to loteria w marketach. Czasem ogień z dupy i jak moja była wzięła mój nóż po krojeniu papryczek, myć się jej nie chciało i sobie pokroiła nim gruszke i mysłałem, że mi zejdzie, a innym razem to nic nie czujesz. Lepiej już się zaopatrywać w suszone w specjalistycznych sklepach, albo samemu posadzić, chociaż to trzeba mieć rękę do roślin, raz próbowałem i porazka, a ziomek ma cały parapet zajebany doniczkami i czasem coś podrzuci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.12.2023 o 21:15, Mejm napisał:

Takie cos kupilem. 20zl. I jeszcze jest pelne 5/5 w ostrosci bo scorpio (z tego co widze maja habanero 3/5). To sa chyba ci od tego ostrego czipsa. No zobaczymy. Obstawiam, ze po jednym bedzie tak: :reggie: i paczka do smieci bo nie dam rady.

 

hot-chip-strips-smoked-scorpio-80g~2.jpg

 

 

Nie bylo tak zle. Na pewno nie jest to poziom 1 chip challenge (bo nie lecialem po zadne mleko i nie umieralem) ale daje troche popalic, szczegolnie jesli sie zje kilka po sobie. Fajnie pali na tyle jezyka, wydaje mi sie ze byc moze tak wlasnie dziala scorpio. W smaku sa niezle jak na papke z grochu i nietwarde jak naczosy. Jak ktos teskni za czedarem to polecam. Tylko nie zfrajerzcie sie jak ja kupujac to w numa numa za 20zl. Pare dni pozniej widzialem te same za 13,50 w nie zawsze tanich Kuchniach Swiata :wujaszek:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...