Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Game Informer zaspoilerował screen, który miał nie wyjść na zewnątrz i fani doszli, że prawdopodobnie będzie 55 broni w AC6.

Mam nadzieję, że pójdą w jakość a nie ilość. Zdarzało się w przeszłości, że rzucali reskiny z lekko zmienionymi statami.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Grałem w tyle gier z Gundamami, w tym takich z bogatą customizacją, że daleki jestem od zachwytów patrząc na nowe materiały. Potwierdza się chyba moja obawa dotycząca wyglądu otoczenia. Pustkowia + dziwne industrialne bazy, które nijak przypominają coś, co mogłoby faktycznie być praktycznym tworem ludzkim. Ale to szczegół. Generalnie gierka na liście zakupów, ale na pewno nie na premierę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Garść ciekawych informacji. Między innymi chyba nie będziemy płacić kosztów naprawy i amunicji a zapłata za wykonane misje ma być hojna, co kompletnie odróżnia od znanej formuły AC. Dużo znanych mechanik z soulsów/sekiro jak pasek staggered u nas i bossów, można podsłuchać o czym gadają przeciwnicy, mamy 3 leczenia ze sobą. Będą checkpointy więc po np śmierci przy bossie nie zaczynamy misji od nowa i można również w tym czasie zmienić nasz build, ale jeżeli chcemy zdobyć rangę S musimy całość przejść bez zniszczenia pojazdu (ciekawe czy będą za to nagrody).

 

Powróci tryb areny do walki z innymi mechami jak w poprzednich AC i za wygraną dostaniemy specjalne punkty do rozdania w umiejętności. Tak będzie wyglądał Human Plus tutaj.

 

Żadną grą się nie jaram bardziej w tym miesiącu. Już odliczam dni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Paczka już do mnie leci. 

Myślałem czy nie dać jeszcze szansy Silent Line i innym odsłonom z 3 gen, ale zostawiam to już sobie na później. 

Wszystko wskazuje, że to będzie najbardziej przystępna odsłona dla nowych, więc nikt nie musi się obawiać, że nie ograł poprzednie 16 gier.

Najważniejsze żeby misje dostarczyły, bo z tym było różnie np w AC 1 i 3. Często były to stosunkowo krótkie i mało satysfakcjonujące poziomy, które z dobrym buildem zajmowały parę minut.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...