Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie ile Gruszczyk ma doświadczenia w soulsach a ile w AC (pewnie 0:leo:). AC będzie trudne, a wręcz niemożliwe do ukończenia jeżeli polecimy na ślepo w misję nieodpowiednio przygotowani. Nauka broni, i sterowania mechem też jest pewien learning curve. Na szczęście porzucili koszty amunicji bo większość tutaj by się popłakała.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Daffy napisał:

Na decku ponoć na lajcie śmiga elegancko na lock 40fps, chwalą że day one jest lepiej niż w elden ring po tylu patchach (a działa świetnie bo mam)

 

Gruszczyk się żali że trudniejsze niż jakiekolwiek soulsy, muszą poczytać inne recki czy też ktoś tak twierdzi 

Polski eurogamer narzeka, że walki z bossami bardzo wymagające, zbyt duży przeskok w poziomie trudności między kolejnymi bossami. Poza tym, samo pochwały.

Odnośnik do komentarza

Gierka doszła, wydanie launch edition wyglada fajnie a w PB w dobrej cenie jest. Na xsx gra chodzi płynnie nie widzę spadków (ale mam tv z vrr wiec może dlatego ) gra wyglada nie oszukujmy się brzydko, na początku miałem mieszane uczucia jak zacząłem grać (pierwszy kontakt z seria) ale pograłem chwile i o matko jak to wciąga !!!

Odnośnik do komentarza

Również ogrywam i planowałem w sumie podzielić się odczuciami, jednak widzę że kolega powyżej IDEALNIE oddał całokształt tej produkcji (po tych kilku godzinach). Grafika jest... średnia niestety, momentami wręcz kiepska. Niemniej gra się fajnie i wyraźnie czuć ducha starych gierek (lata 90-te). Dużo klepania po przyciskach pada, manewrowania na gałkach itp. Sterowanie może być tu pewnym problemem nawet (trzeba przywyknąć). Spoko gierka ogólnie, choć kompletnie nie rozumiem skąd wzięło się tyle zachwytów i wyśrubowanych ocen w recenzjach (choć zastrzegam, że póki co grałem tylko 4-5h).

Edytowane przez Amer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Spodziewam się, że mamy efekt taki, że ludki myślą, że to kolejny dark souls tylko, że z mechami. Wiadomo było, że zawsze z jakiegoś powodu ta seria była niszowa. Ważne, że FROM pozostało wierne prekursorom i jak komuś nie przypadły do gustu/ni egrał w poprzednie części z jakiegoś powodu, to ta nic nie zmieni.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza

Mnie rozwalił pierwszy boss, helikopter i nie wiem jak go usiekac... Pewnie dasz, na daszu i blisko niego miecz. Albo za ścianami. Ale w pierwszym ucieka za plansze a drugim prawie damegu nie robię.

Do tego jedna seria rakiety i pół zdrowia papą. To jest dla mnie trudniejsze jak soulsy xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...