Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

Fajniusio się gra, czysta rozwałka nastawiona na granie po swojemu i bullet hell. O dziwo, te zamknięte lokacje są duże i epickie, a elementy w tle ładne.

Pierwszy poważny Boss, Balteus pokazuje na czym gra polega. Próba czworonogiem - tragedia. Próba średnim z mieczem - dałoby radę, ale to nie to, za duży Damage otrzymuję, nie mam tarczy. Ostatecznie wziąłem lekkiego skocznego ziomeczka z podwójnym karabinem i padł za 4. razem. Skoki we wszystkie strony, nad wrogiem, trzymanie bliskiego kontaktu i padł szybko, nawet apteczka mi została.

Walka jest super.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem trochę więcej. Strasznie wciąga i podoba mi się możliwość grindowania misji. W zasadzie nic nas nie ogranicza w budowaniu i kupowaniu komponentów jakie chcemy. Do tego nieograniczona customizacja farby i emblematów na naszym mechu :fsg:

 

Graficznie może to nie jest żaden cud techniki, ale gameplay dowozi. Pewnie nie jest to kandydat do goty, ale mam to gdzieś, bo bawię znakomicie. Pan From Software zasłużył na pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem kilka kolejnych godzin i stwierdzam, że jednak nie jest to dobry tylu... nie dobry, tylko rewelacyjny! Do oprawy już się przyzwyczaiłem, a sam gameplay zdecydowanie dostarcza. Tak samo jak dłubanie przy mechach - naprawdę fajnie to rozwiązali, również przez wzgląd na konieczność testowania rozmaitych konfiguracji. Możesz męczyć się pół dnia na jednym bossie lub przestawić kilka wihajstrów i dopiero wtedy spróbować powymiatać (i taka właśnie często jest praktyka).

Odnośnik do komentarza

Nie musisz wychodzić z misji. Po zgonie jest opcja zmiany konfiguracji sprzętu. Szybkie i wygodne - i to jest fajne właśnie. 

 

PS. Pająka IMO zdecydowanie łatwiejszy niż ten poprzedni latający gnojek. Choć to kwestia konfigu być może, trafiło akurat tak, że praktycznie nie musiałem nic zmieniać, więc padł za 3 czy 4 podejściem. 

Edytowane przez Amer
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Emtebe napisał:

Jak ktoś chce, to może dorzucić na mecha firmową naklejkę, którą zrobiłem na szybko :hi:

 

18a3418af9d48-screenshotUrl.thumb.jpg.63ee4abb0d27534741e147f9ef1586f7.jpg

 

Share ID: 8F7P9E70JU9K

Niestety u mnie nie działa. Może to nie jest dzielone z każdą platformą? Ogrywam na xboxie.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wkurwia nieuczciwa misja że zbiornikiem wodnym :[

Rozwalam tego z osłona energetyczna, a potem nie mogę namierzyć pozostałych 3 którzy znikają.

Raz prawie mi się udało, a tak to ciągle mi zostaje 1 albo 2. Do tej pory wszystko było IMO łatwe.

Nie lubię czegoś takiego, ZLY GAME DESIGN.

 

Mógłbym wypróbować osłony i inny zestaw, ale nie chce mi sie cofać do początku. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Dave Czezky napisał:

Ale mnie wkurwia nieuczciwa misja że zbiornikiem wodnym :[

Rozwalam tego z osłona energetyczna, a potem nie mogę namierzyć pozostałych 3 którzy znikają.

Raz prawie mi się udało, a tak to ciągle mi zostaje 1 albo 2. Do tej pory wszystko było IMO łatwe.

Nie lubię czegoś takiego, ZLY GAME DESIGN.

 

Mógłbym wypróbować osłony i inny zestaw, ale nie chce mi sie cofać do początku. 

Musisz użyć skanu. Oni są na ścianach i jak ich wtedy namierzysz oraz trafisz, to spadną na ziemię. Na szczęście nie mają tarcz. 

 

No, od tego momentu poziom trudności gry niestety rośnie i trzeba solidniej się przygotować do misji. AC3 też mi nie wybaczał i to dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza

@Dave Czezky tych niewidzialnych widać też na kompasie. Ja ich to eliminowałem na początku (mają mało energii i szybko wpadają w stagger), a potem dopiero tego z osłoną, więc może spróbuj zmienić kolejność.

Tak jak Czekolada pisze - siedzą często na ścianach, ale to też widać na kompasie (strzałka w górę przy czerwonej kropce).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...