Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

Super Fun szybki Build powaznie ciezko duzy damage wylapac praktycznie nieskonczone boostery jak ich uzywasz jak bozia kazala nawet polatac mozna. Uzywam go do robienia S Ranks na misjach bez duzych bossow VKZRFSCRKZWC.

 

I drugi build jak jestes pepega gra hard helikopter robi brrrrrr... wszystko umiera na 2/3 strzaly R618U3DVL4BL. Jak tym gry nie przejdziesz z palcem w dupie to idz grac w Hello Kitty Rainbow Adventure.

 

Wszystkie czesci do zdobycia na NG i Playstation 5 :)

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, wet_willy napisał:

Super Fun szybki Build powaznie ciezko duzy damage wylapac praktycznie nieskonczone boostery jak ich uzywasz jak bozia kazala nawet polatac mozna. Uzywam go do robienia S Ranks na misjach bez duzych bossow VKZRFSCRKZWC.

 

I drugi build jak jestes pepega gra hard helikopter robi brrrrrr... wszystko umiera na 2/3 strzaly R618U3DVL4BL. Jak tym gry nie przejdziesz z palcem w dupie to idz grac w Hello Kitty Rainbow Adventure.

A gdzie to wpisać. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Nie widzę gdzie xd

 

Musi być on-line w grze, czyli połączony z serwerami. Potem wchodzisz w PROJEKT AC - DANE AC i tak jest zakładka z pobranymi AC gdzie wpisujesz share id.

3 godziny temu, wet_willy napisał:

Super Fun szybki Build powaznie ciezko duzy damage wylapac praktycznie nieskonczone boostery jak ich uzywasz jak bozia kazala nawet polatac mozna. Uzywam go do robienia S Ranks na misjach bez duzych bossow VKZRFSCRKZWC.

 

I drugi build jak jestes pepega gra hard helikopter robi brrrrrr... wszystko umiera na 2/3 strzaly R618U3DVL4BL. Jak tym gry nie przejdziesz z palcem w dupie to idz grac w Hello Kitty Rainbow Adventure.

 

Wszystkie czesci do zdobycia na NG i Playstation 5 :)

 

 

Ehh, dodałem Twoje buildy ale nie mogę wczytać bo nie mam wszystkich części.

 

Fajnie, że gra nawet nie pokazuje jakich części brakuje bym mógł je zakupić xD

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Lecimy chapter 4. Mam wrażenie, że tych pochowanych skrzynek i battle logów jest jeszcze więcej. Arena wyczyszczona, kuriozalnie najwięcej krwi napsuli mi piloci z rangi C. Ostatnie trzy starcia pogoniłem w około 30-40 sekund, a poprzednie to średnio minuta xd 

W tej grze można mieć mega farta i szybko pogonić zagrożenie, ale jak przyjdzie do powtórki może już nie być tak kolorowo. 

Działo, które dostajemy po walce z 

Spoiler

Ice Worm

niezły kosior. Zastąpiłem nim jednego Songbirda na plecach. Wszystkie punkty OS poszły w obrażenia od broni kinetycznej i wybuchowej.

 

To ciałem i duchem stary dobry Armored Core, czyli wiecznie niezbalansowane bronie i nierówny poziom trudności misji. Jeden będzie się męczył jakimiś wymyślnymi buildami, a drugi weźmie jeden konkretny, którym przejedzie całą grę jak przez masło.

Jeżeli ktoś się martwi o poziom trudności to IMO nie powinien. To nie jest poziom Soulsów, czy Sekiro (poza pojedynczymi przypadkami bossów i niektórymi sekcjami) Jest tu system checkpointów przed trudnymi walkami i tak odzyskujemy ammo z leczeniem jak w FF XVI. Gorzej jak przyjdzie chęć masterowania do oceny S. Już nie jest wtedy kolorowo i trzeba się postarać.

Odnośnik do komentarza

No i wleciało pierwsze zakończenie :obama:

Spoiler

Nie powiem ostatni bossowie nie byli zbyt łatwi. Chyba na przedostatnim powtarzałem najwięcej razy w porównaniu do wszystkich.

Moja druga ulubiona gra w tym roku zaraz obok RE4R. Wychodzi na to, że człowiek tęskni po prostu za starymi, dobrymi czasami PS2.

Teraz czas na NG+ i jakieś pvp.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wet_willy napisał:

Ok 3 przejscia za mna True Ending zaliczony teraz dozbierac 5 milionow zeby kupic wszystko na prawego bara i zrobic 36 S Rankow na to nie wiem czy mam sile >< 

Ładnie tam ciśniesz. Pytanie jak już skończyłem grę raz to poziom trudności na ng+ już rośnie? Widzę, że zaczynam grę z automatu po misji prolog, ale jak chcę powtórzyć to mam dostęp do wszystkich zaliczonych z ocenami, jak zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Pytanie jak już skończyłem grę raz to poziom trudności na ng+ już rośnie?

Nie rośnie. Ale są nowe misję które mogą być trudniejsze i czasami pojawiają się trudniejsze alternatywne ścieżki w zwykłych misjach.

Przykład: atak na tamę z początku gry atakujemy wraz z dwoma ac z korpo ale w trakcie misji łączy się z nami gość z libration front i oferuje nam więcej jak ich zdradzimy i zabijemy i jak się zgodzimy to misja z łatwej początkowej zmienia się w trudniejsza bo typy są twarde.

 

Zajebiscie rozwiązane new game plus. No i grę trzeba przejść 3 razy żeby wszystko zobaczyć. Raz się nie liczy.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wspaniała gra. Po tych wszystkich open-worldach siedzi mi granie w coś, gdzie z menu wybieramy misje. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się to z graniem na psp xd. Odpalić, przysiąść na chwilę, wybrać misję z menu, pan zza biurka wyzywa ciebie od psów i wydaje ci rozkazy, bijesz roboty, dostajesz pieniążki i ulepszasz mecha. Rewelacja.

 

 

Co to była za misja, aż mi się scarab w Halo 3 przypomniał.

 

 

 

Edytowane przez tlas
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ale można tu rzez robić. Gra cudowna. Czuć jednak, że trochę się bali bardziej zainwestować bo nie wiedzieli jak się przyjmie w tych czasach. No, ale wyszło i tak super. 

Chcesz być czołgiem. Proszę bardzo. Chcesz być szybki i gibki proszę bardzo. Może być, że ze Spajderkiem 2 to będzie moje top 3 tego roku, bo jeszcze bg3 alan wake 2 forza ac mirage a i lies of p dam szanse.

W każdym razie AC wymiata. Klimat niesamowity.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Donatello1991 napisał:

Czuć jednak, że trochę się bali bardziej zainwestować bo nie wiedzieli jak się przyjmie w tych czasach. No, ale wyszło i tak super

Jak dla mnie gra wygląda super, rusza się super i przyjęła się bardzo dobrze. Może nie jest to szczyt graficzny ale mocno nadrabia designem świata. Photo mode jest używane co chwilę.

Lore jest świetne i zrozumiałe. Tego z V nie czaje do dzisiaj.

Na bank from zrobi kolejną część, zresztą każda poprzednia z numerkiem miała sequele.

Gran Turismo z mechami.

 

Killcam i photo mode:banderas:

Nie mogę się oderwać.

9309dc62-8a4c-4e7c-8fdc-98212501eb0c(1).thumb.png.d7168c333bf56f70ffc92c63733b0d40.png

 

Startowy 2hitowy Energy blade grany był do końca gry. Mocno naprowadza a i jest też myk z cancelowaniem tego naprowadzania boostem.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

https://www.gamesradar.com/armored-core-6s-mechs-were-designed-by-evangelion-and-mobile-suit-gundam-veterans/

 

W napisach końcowych też mrugnęli mi ludzie od Gundama. Bardzo podoba mi się ich design w AC, a nie jestem jakimś mechowym zboczeńcem :leo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...