Skocz do zawartości

Armored Core VI: Fires of Rubicon


Rekomendowane odpowiedzi

Też przy Balteusie trochę czasu spędziłem, ale o dziwo bez grama frustracji (za to z wiadrem pełnym adrenaliny). Nie ma w AC6 uczucia bezsilności, bo zawsze pod ręką możesz mieć zestaw narzędzi/części, by tymczasowo i w miarę potrzeby w dowolnym stopniu odmienić styl gry, by spróbować innego podejścia. W soulsach często byłeś przywiązany do klasy, bo tymczasowy respec kosztował zbyt wiele zachodu czy waluty (ulepszanie broni itp.) i honor gracza w sumie nie pozwalał. A tutaj rotacja uzbrojeniem to standardowy element rozgrywki i frajdy.

 

Wiadomo, że jak już odnajdziesz własny styl i build, to większość gry możesz nim sobie radzić, ale zawsze masz opcje awaryjne i to jest pocieszające.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Donatello1991 napisał:

Troche sie mecze z 

  Pokaż ukrytą zawartość

G1 michigan i jego oddzialem

Amunicja się kończy za szybko.

Czym na nich?

Pewnie dużo Ci to nie pomoże jeżeli nie używałeś melee od początku gry ale pilebunker szybko załatwia sprawę z wrogimi AC i nie zużywa amunicji. Ewentualnie startowy 2hitowy miecz jest trochę słabszy ale lepiej się naprowadza i łatwiejszy w użyciu chociaż zapierdolić pilebunkera zestubowanemu przeciwnikowi nie powinno być problemu.

 

Dual zimmermany a na plecach dual needle też warto spróbować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Pewnie dużo Ci to nie pomoże jeżeli nie używałeś melee od początku gry ale pilebunker szybko załatwia sprawę z wrogimi AC i nie zużywa amunicji. Ewentualnie startowy 2hitowy miecz jest trochę słabszy ale lepiej się naprowadza i łatwiejszy w użyciu chociaż zapierdolić pilebunkera zestubowanemu przeciwnikowi nie powinno być problemu.

 

Dual zimmermany a na plecach dual needle też warto spróbować.

Poszło. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Gra jest ogolnie bardzo prosta jak rozumiesz jak w nia grac. Ale jest spora roznica pomiedzy przejsciem a zrobieniem S o dziwo najtrudniejsze misje to jakies 2 minutowe clean up trashu bo kazda sztuka amunicji moze kosztowac cie S. I jest jedna Alt Misja z NG++ gdzie normalnie pierdolca dostaje xD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wet_willy napisał:

Gra jest ogolnie bardzo prosta jak rozumiesz jak w nia grac. Ale jest spora roznica pomiedzy przejsciem a zrobieniem S o dziwo najtrudniejsze misje to jakies 2 minutowe clean up trashu bo kazda sztuka amunicji moze kosztowac cie S. I jest jedna Alt Misja z NG++ gdzie normalnie pierdolca dostaje xD

Jestem już na NG++ i na ten moment nie wyobrażam sobie robić niektórych misji na S, prędzej pada rozwalę niż je zrobię :balon:

Odnośnik do komentarza
Mnie za(pipi)ał raz po ostatniej akcji jak wyskoczył z pod ziemiixd 
Cierpliwość wskazana i wyczajenie momentu do strzału. 

Cały czas waliles harpunem tym od agencji żeby zbić osłonę a potem reszta arsenału czy żeby zbić osłonę tez waliles wszystkim czym się da ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Banan91PL napisał:


Cały czas waliles harpunem tym od agencji żeby zbić osłonę a potem reszta arsenału czy żeby zbić osłonę tez waliles wszystkim czym się da ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Osłonę zbije tylko broń od agencji. 

3 fazy są. W 3 trzeba dwa razy trafić ta bronią. Ogólnie to kamera w tej grze też jest często przeciwnikiem. No, ale taka dynamika starć.

Odnośnik do komentarza
Osłonę zbije tylko broń od agencji. 
3 fazy są. W 3 trzeba dwa razy trafić ta bronią. Ogólnie to kamera w tej grze też jest często przeciwnikiem. No, ale taka dynamika starć.

Wale ta bronią od agencji i jeden strzał zabiera ułamek osłony amunicji mi nie starczy jak tylko 40 strzałów jest

Nie ma szans ze go zabije to zbijanie osłony to dramat jakiś amunicji nie starczy a jak zbije osłonę to chwile ma się na zadanie mu obrażeń i znów to samo co za shit
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Banan91PL napisał:


Wale ta bronią od agencji i jeden strzał zabiera ułamek osłony amunicji mi nie starczy jak tylko 40 strzałów jest

Nie ma szans ze go zabije to zbijanie osłony to dramat jakiś amunicji nie starczy a jak zbije osłonę to chwile ma się na zadanie mu obrażeń i znów to samo co za shit

Musisz trafić w " pysk " i jeden wystarczy wtedy.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie jest tak źle z robieniem tych misji z najlepszą oceną, miałem tego nie robić, zrobiłem parę i mnie wciągnęło, w tygodniu mam mało czasu, to można sobie pyknąć po kilka dziennie, to jest niesamowity fun, kiedy próbujesz je zrobić jak najszybciej i z najlepszym bilansem strat amunicji itd, połowę mam już za sobą 

Odnośnik do komentarza

https://en.bandainamcoent.eu/armored-core/news/armored-core-vi-fires-of-rubicon-patch-notes-102

 

Nowy patch - Głównie brońki dostają większy dmg, tylko rakiety z nakierowaniem pionowym dostaną nerfa. 

Bossowie dostaną lekkie zmiany z atakami. Ciekawe czy będą zauważalnie łatwiejsi/trudniejsi.

 

Parę osób tutaj skarżyło się, że save znikał. Może ten update w końcu coś ździała żeby podobny wypadek się nie zdarzył na xbox/steam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...