Skocz do zawartości

Banishers: Ghosts of New Eden


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PiotrekP napisał:

Pierwszy wybór już za mną i był dla mnie dość oczywisty. A czy słuszny? Się okaże. Stawiam że przy kolejnych już tak łatwo chyba nie będzie. A przynajmniej nie przy każdym. 

 

I tu należą się ogromne brawa dla twórców: generalnie żadna postać w grze nie jest tylko biała, albo tylko czarna (i nie chodzi mi o kolor skóry). 

Włączam w to głównych bohaterów, ale jak wspomniałem - nie tylko oni są dobrze napisani.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

U mnie 30+h i wszystko trzyma poziom, questy i postacie szczególnie. Walka choć stała się dość prosta z kolejnymi przedmiotami i skillami to sprawia mi przyjemność, gram buildem pod karabin skałkowy i 

Spoiler

moce murzynki. 

choć wystarczy chwila nieuwagi i można łatwo zginąć na hardzie. 

 

I co najważniejsze zero nudy, dalej pojawia się coś nowego. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj odpaliłem sam początek, czekam aż pójdą spać. Będę to męczył długo, bo nie lubię w takie gry grać jak mała biega po pokoju, duże światło się pali :drakenope:

Ale zapowiada się cicha perełka, bo gra przejdzie bez większego echa. Aczkolwiek łowcy wywalili oferty, bo przerosło zainteresowanie. 

Anyway, dzięki forum gierkę zauważyłem. Jak Strażnicy Galaktyki :gigabeta:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiotrekP napisał:

Wszystkie zadania tutaj są z tymi duchami związane? Nie ma nic innego?

Później się zdarzają zadania w których możesz pomóc ludziom, którym wcześniej pomogłeś w pogodzeniu się z duchami. Trochę jak taki epilog questu. Tylko małym problemem jest to, że w grze ( chyba) nie ma dziennika takich zadań, i czasem wynikają z tego problemy np. niedawno zapomniałem ile sztuk żelaza mam dostarczyć npcowi.

Może jednostkowy przypadek, ponieważ reszta questów wydaje się być zaznaczona na mapie, no ale nie zaszkodziłaby ta jeszcze jedna zakładka na tego typu misje.

Odnośnik do komentarza

Też są na mapce, no ale prawda trzeba sobie aktywować żeby śledziło interesujący nas quest z poziomu mapki. 

 

Ja wczoraj nadrobiłem głównych questów, teraz to dopiero mogę przebierać czym się zająć no i nowe drzewko skilli znowu odblokowane :obama: Na pierwszy ogień nawiedzenia żeby wzmocnić murzynkę. Spora jest ta gra bo dopiero 37% zrobione mam. 

Odnośnik do komentarza

Na xsx w większych osadach też lecą klatki na pysk i jeszcze dźwięk się wyjebuje xd 

 

Ja już ponad 50h, gra jest dość spora (mam 80% mapki) ale robię wszystko, szczególnie questy. Jedyny minus dla mnie to te "zwykłe" questy w następstwie nawiedzeń, tam się nie postarali, zazwyczaj bieganie w dwie strony. Walka mimo że jest to drewno, szczególnie melee szkotem to jednak lubię te areny i starcia przy eksploracji, same skille jak i itemy są tu naprawdę przemyślane i wszystko może się przydać zależnie od tego jaki Build chcemy zrobić. 

 

I polecam nie zwiedzać mapki zanim się zacznie jakiś zadań w danym rejonie bo później będziecie biegać ze 3 razy niepotrzebnie, ? i resztę można wtedy obskoczyć przy questach właśnie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PiotrekP napisał:

@Sylvan Wielki co to za strój na 5 screenie? Ten co Red plecami stoi.

Czyli jak polecasz grać? Na 4k30? 

 

Tak jak messer88 napisał - ubiór pogromcy.

sRkMDEn.jpeg

gAkelJq.jpeg

Przy trafieniu wroga otrzymujemy dwa punkty wygnania. Dobra rzecz, ale są lepsze. Choć to też wiele zależy od sposobu w jaki gramy. :lapka:

Natomiast co do trybu, to -  niezmiennie - od 3. lat rekomenduje płynność. Nawet pomimo faktu, że tryb wydajności w "Baniszer" pozostawia wiele do życzenia. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dotarłem do 

Spoiler

Wiedźmy

Wcześniej buszowałem po mapie, zbierałem skrzynki i robiłem przejścia gdzie się dało. Niestety kilka nadal zamkniętych bo nie mam objawień, a w dwa miejsca nie wiem jak się dostać. Z dołu widać za to na górze miejsce do podczepienia liny. Ale jeszcze tam wrócę. 

Odnośnik do komentarza

No to dopiero się gra otworzy przed Tobą, tak jak pisałem wcześniej radzę odkrywać mapkę dalej wraz z zadaniami aby uniknąć niepotrzebnego biegania. 

 

@Sylvan Wielki robisz :platinum: ? 

Spoiler

ja się pokuszę o 100% bo kiedyś z pewnością przejdę dokonując innego wyboru, no ale np biblie zbugowane, nie wpada na xboxie. Co prawda zanim tego questa zacząłem to kojarzę że wchodziłem w interakcje z dużą ich ilością. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...