Skocz do zawartości

The Crew Motorfest


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2023 o 00:41, SebaSan1981 napisał:

Co mi się jeszcze podoba to motyw z tuningiem aut. Mamy siedem parametrów auta, które można ulepszać. Zdobywane modyfikacje mają ciekawe perki, np bonusy do dopalaczy, większe szanse na dropienie lootu, bonusy do expa czy do hajsu itp. Dzięki temu można sobie optymalizować furki pod jakiś konkretny cel. 

 

18ad394a75984-screenshotUrl.thumb.jpg.130a5ab82f9b1fcb23250a9dd7c13c12.jpg

 

Mojego ulubionego DeLoreana dopakowałem na maksa i wybrałem mody z perkami do zdobywania skrzynek i jakościowo lepszego dropu. Mitsubishi 3000GT ma za to pasywki ustawione pod bonusy prędkości w cieniu aerodynamicznym i boost dopalacza. Co jeszcze ciekawe, można tu ustawiać i kompletować sety jak w grze rpg haha :cool2:

Ogólnie gierka spoko, można sobie na luzaka eksplorować wyspę szukając znajdziek. Ze ścigania po wyłączeniu systemów asystujących robi się całkiem niezłe wyzwanie. Łódkami pływa się fajnie ale samoloty schrzanili, w GTAV lub Online mechanika latania jest duuużo lepsza.

 

Mialem wątpliwości ale jednak po twoim opisie wrzucam do najbliższego backloga. Mialo byc WRC od EA brane, ale gra wygląda tragicznie na trailerach więc będzie chilerka i tuningowanie autek na wyspach:tokar:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tuning w Motorfeście wygląda prostacko ale motyw z perkami jest naprawdę kozacki, ot robisz sobie jedną furę pod szukanie skarbów i skrzynek, drugą pod expa a inną z boostami do nitro, bonusa do prędkości w cieniu aerodynamicznym - czyli pod zwykłe ściganie się. Oczywiście w wielu trybach fury są narzucane ale tam gdzie nie są, odpowiedni setting daje sporą przewagę, przynajmniej nad tymi co nie obczajają mechaniki gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...