Jump to content

The Crew Motorfest


Recommended Posts

czuć że ludzie odpowiedzialni za stare dobre TDU przy tym dłubią. dobrze że wracają, trzeci gracz obok Forzy i NFS'a tylko na plus. cieszy nawet bardziej bo nowy TDU wyjdzie w bólach, o ile w ogóle :/ 

Link to comment

Dla mnie tym, co nie pozwalało w to grać był nijaki model jazdy i jakoś nie jestem przekonany czy w końcu uda im się to zrobić jak trzeba. Jakby model jazdy był jak np. w DriveClubie lub Forzy Horizon byłoby świetnie. Z drugiej strony na trailerze auta "bujają" się jakby całkiem przyjemnie... Oby było jakieś demko.

Edited by Emet
Link to comment

Każde Crew to były co najwyżej średniaki. Model jazdy w każdej części był okropny... Ubi z tym ma od zawsze problem, bo w Watch Dogs jazda też ssie po całości. Co lepsze, w Crew 2 najlepiej operowało się samolotami i łódkami, miały przyzwoity model sterownia, a samochody dalej kupa.

Ubi jest ostatnio w bardzo cienkiej formie, także nie wiem czy inwestowanie w tego kasztana ma sens. Dwa razy już nie pykło, do trzech razy sztuka.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.