Jump to content

The Crew Motorfest


Recommended Posts

Dla mnie tym, co nie pozwalało w to grać był nijaki model jazdy i jakoś nie jestem przekonany czy w końcu uda im się to zrobić jak trzeba. Jakby model jazdy był jak np. w DriveClubie lub Forzy Horizon byłoby świetnie. Z drugiej strony na trailerze auta "bujają" się jakby całkiem przyjemnie... Oby było jakieś demko.

Edited by Emet
Link to comment

Każde Crew to były co najwyżej średniaki. Model jazdy w każdej części był okropny... Ubi z tym ma od zawsze problem, bo w Watch Dogs jazda też ssie po całości. Co lepsze, w Crew 2 najlepiej operowało się samolotami i łódkami, miały przyzwoity model sterownia, a samochody dalej kupa.

Ubi jest ostatnio w bardzo cienkiej formie, także nie wiem czy inwestowanie w tego kasztana ma sens. Dwa razy już nie pykło, do trzech razy sztuka.

  • Upvote 1
Link to comment
  • 4 months later...

Jeśli tylko będzie lajtowy klimat i porządny (arcade'owy) model jazdy to z chęcią ogram w plusie, he he. A poważnie, to podejrzewam, że będą chcieli zrobić ubisoftowe FH i będzie mnóstwo dlc, rozszerzeń i mikro. Poczeka się na edycję ultimate i może się kupi (dla syna).

Link to comment

O wszystkim zadecyduje model jazdy. Do The Crew 2 podchodziłem kilka razy.... i nie wytrzymywałem dłużej niż kilkanaście minut jazdy właśnie przez słaby model jazdy (chociaż i tak milion razy lepszy niż to coś co jest w ostatnich kilku NFSach).

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zmieniam zdanie o tej produkcji, obejrzałem gameplaye i pograłem w the crew 2 po tym patchu trochę więcej i musze powiedzieć, że beztroski klimat hawajów mocno przekonuje. Gdyby nie to, że gry ubi lecą z ceną błyskawicznie to bym rozważył nawet day one. Szkoda tylko, że gameplaye w necie są w jakiejś tragicznej jakości. Ten cały Youji720 coś mówił, że mógł testować grę tylko przez clouda i stąd pewnie tragiczna jakość. Te wyścigi po jungli wyglądają naprawdę świetnie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...