Skocz do zawartości

The Crew Motorfest


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem te 5h i koniecznie w opcjach ustawcie Dead Zone w sterowaniu na 0 żeby trochę zmniejszyć laga.

Gdyby poprawili trochę model jazdy po asfalcie na bardziej responsywny i mniej pływający to na serio było by bardzo dobrze bo jazda po bezdrożach mi pasuje, tak samo pływanie motorówkami czy latanie samolocikiem (mocny arcade + wiatr zarzucający na wszystkie strony) jest ok, nawet prowadzenie amerykańskimi krążowników z lat 60tych wypada dobrze bo akurat w takich autach to pływanie i zarzucanie pasuje. Najgorzej jest właśnie z jazdą zwrotnym, sportowym samochodem bo niby mamy arcade'owy model jazdy a za mocne dociśnięcie gazu powoduje motanie na wszystkie strony, nie czuć dobrze przyczepności. Pod koniec triala już w miarę opanowałem ten model jazdy ale nadal nie ocenił bym go na więcej niż 7/10 (i tak jest o wiele lepiej niż w poprzednich częściach które mnie odrzucały).

Polecam też zagrać przynajmniej raz w Demolition Royale, tryb w stylu areny z Destruction Derby czy Wreckfest, przyjemnie się rozwalało samochody.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

do modelu jazdy idzie się przyzwyczaić, po tych  ugranych 5h grało się już przyjemniej. w ogóle to co miało dla mnie sprzedać grę czyli to intro - w ogóle mi nie przypasiło, te lambo latały na każdą stronę - no tak to nie. natomiast grając początki czymś słabszym typu Mustang GT albo Z4 było całkiem fajnie a uczucie pędu tak samo dobre, także gierka rozkręca się w dobrym tempie 

 

najfajniejsze playlisty? hawaii, japan i porsche, tam sie dzieje sporo :) trasy bardzo urozmaicone. liznąłem american muscle i tam też robiło się ciekawie ale trial się już kończył

 

gra ma masę udanych patentów, drag race jest zrobiony świetnie z tym celowaniem w przełożenia, to samo drift race, podobał mi się też ten car show gdzie idziesz w miejsce fizycznie ludkiem i oglądasz te auta. do tego te wszystkie promo playlist z dogranym zwiastunem każdej serii wyścigów? no ktoś nad tym przysiadł dłużej bo dopieszczone to jest do granic, to takie fapowanie do konkretnych brandów aut ale zrobione bdb... 

 

jak będzie jakieś promo to się zainteresuję, jakiś zamiennik Horizona się przyda :p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Michał102 napisał:

Gdzie Wy widzicie tego triala? 

Zaglądałem do sklepiku MS i są tylko opcje z zakupem gry. 

 

Musisz w sklepiku wejść normalnie jakbyś chciał zakupić. Wybierasz odpowiednią wersję ( ja np. wybierałem Xbox one, a była też osobno na series)i jak wejdziesz, to masz do wyboru zakup albo wypróbowanie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj tego triala i mam ochotę wziąć ubi plus, żeby pograć więcej. Ustawiłem poziom trudności Expert plus TCS sport i w tej konfiguracji jeździ mi się bardzo przyjemnie.
 

Wstępnie udana kopia Horizona. Może nadal model jazdy i grafika jeszcze nie na tym poziomie, ale spodobał mi się pomysł playlist, jest jakoś ciekawiej niż ten model mapy zawalonej ikonkami w Forzie.

 

Tak jak wcześniej parę osób wspomniało, szczególnie na PS5 gra zasługuje na uwagę. 
 

Moim zdaniem twórcy zasłużyli na godną sprzedaż tego tytułu, a poza tym, Horzion w końcu dostaje jakiegoś rywala wprowadzającego parę niezłych rozwiązań, co ostatecznie wyjdzie na dobre graczom. 

Odnośnik do komentarza

Dobry jest patent(o którym myślałem, ale jeszcze nikt wcześniej po to nie sięgnął), że zniszczenia aut istnieją w jakimś osobnym trybie demolition, gdzie podmieniają prawdziwe modele na zmyślone. To jest właśnie coś w co powinno się iść i bez tłumaczeń o licencjach. Żeby można było ustawić wyścigi np. z furami bez znaczków i wtedy wszystko jest tak jak powinno. Oby zostało to podłapane przez większych graczy, którzy lecą w chuja od wielu lat.

Odnośnik do komentarza

Pograłem z 3h i seria z crapa wskoczyła dla mnie na przyjemnego średniaka.

 

Na +

- zróżnicowanie wyścigów, samochody, quady, motory, formuła. Coś czego brakuje w Horizonie

- zdobywanie samochodów jest lepiej rozwiązane, gra nie strzela samochodami jak z kapelusza 

- świetnie zrobiona nawigacja po mapie (nie sama mapa) 

- dobre wstawki filmowe przed nowymi playlistami 

- duży wybór pojazdów

- miejscami oprawa jest miła dla oka, głównie wschody i zachody

 

Na - 

- model jazdy, mi kompletnie nie leży 

- tragiczne audio, muzyka, głosy postaci, dziwne dźwięki silników, zderzeń, itd.

- mapa szybko się nudzi

- całościowo gra prezentuje się tak sobie, nie ma tego pazura w kwestii designu

- mikro płatności którymi gra straszy

- samoloty i motorówki mogli wywalić 

- brakuje tutaj konsolowego pieprzu, CM sprawia wrażenie że to gierki odpalonej z generatora 

 

 

Dla mnie takie 6/10 i nie dziwię się za gra straszy żółtym na meta, może kiedyś kupię za mniej niż 100zł

Odnośnik do komentarza

Wziąłem fulla z ubi plus (na xboxie imo lepszy deal niż zakup, do tego sprawdzę może Watchdogsy nowe) i nieźle się wczoraj bawiłem. Dzisiaj planuję pocisnąć wyniki w tych tymczasowych mistrzostwach summit, żeby chociaż samochód wpadł. 
 

19 hours ago, Daddy said:

Pograłem z 3h i seria z crapa wskoczyła dla mnie na przyjemnego średniaka.

Ta seria nigdy nie zasługiwała na miano crapa. Jedynka była średnia, miała fajną mapę, ale cała reszta nieco zawodziła. Sequel był grą przynajmniej dobrą, gdzie doszlifowali koncept jedynki - idea eksploracji USA i naprawdę dużych przestrzeni moim zdaniem była naprawdę atrakcyjna, a w końcu gameplay był też na poziomie. Teraz motorfest na meta łapie się już na 8/10 od userów i tyle też sam bym dał.
A przede wszystkim doceniam jak twórcy słuchają krytyki i ewidentnie poprawiają wytykane kwestie. Dlatego model jazdy staje się lepszy, dlatego zrobili tym razem mniejszą mapę z większym zagęszczeniem atrakcji, a równocześnie implementują parę niezłych pomysłów.

Osobiście byłem mało przekonany po trailerach. Miałem wrażenie, że kopiując Forzę i rezygnując z dużej mapy, wyjdzie z tego ubogi krewny Horizona, ale trial zdecydowanie przekonał mnie do gry. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście całościowo i w kwestii modelu jazdy nie jest to jeszcze Horizon, ale w sumie nie o to chodzi, nie wybieramy co lepsze. Jest to po prostu wystarczająco dobra gra żeby rozważyć zakup i interesująca pozycja w roku bez Horizona, szczególnie na PS5 gdzie ofc w ogóle żadnej Forzy nie było. Samochodówek nie ma na kopy, więc wszystko prezentujące jakiś poziom zasługuje na uwagę. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Model jazdy jest całkowicie inny niż w Horizonie, o wiele trudniej zapanować nad samochodem i dla mnie to taka gorsza wersja Drivecluba pod tym względem. Już mało brakuje żeby jeździło się na serio dobrze i jest szansa że patchami wprowadzą poprawki które z gry 7/10 zrobią grę 8+/10 (a pierwsze co powinni zrobić to deafaultowo ustawić deadzone na 0 a nie na 20).

Odnośnik do komentarza

Też mi się podoba, ta sztywność sterowania przypomina mi nieco GT2. No ale jak wspominałem, poza GT2 (psx), CMR2 (pc) i Micro Machines na pegazusie nie grałem w nic z wyścigów więc nie mam innego porównania haha :D

Aktywności fajne ale gdzie są piesi do rozjeżdżania gad demyt?! Furek dużo ale chciałbym więcej starszych modeli od np marek Mitsubishi, Audi, Hondy oraz coś od Lancii i więcej klasyczków np z demoludów, np zaporożce, trabanty, wartburgi, wołgi, stare skody, zastavy itepe :P

Edytowane przez SebaSan1981
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Co mi się jeszcze podoba to motyw z tuningiem aut. Mamy siedem parametrów auta, które można ulepszać. Zdobywane modyfikacje mają ciekawe perki, np bonusy do dopalaczy, większe szanse na dropienie lootu, bonusy do expa czy do hajsu itp. Dzięki temu można sobie optymalizować furki pod jakiś konkretny cel. 

 

18ad394a75984-screenshotUrl.thumb.jpg.130a5ab82f9b1fcb23250a9dd7c13c12.jpg

 

Mojego ulubionego DeLoreana dopakowałem na maksa i wybrałem mody z perkami do zdobywania skrzynek i jakościowo lepszego dropu. Mitsubishi 3000GT ma za to pasywki ustawione pod bonusy prędkości w cieniu aerodynamicznym i boost dopalacza. Co jeszcze ciekawe, można tu ustawiać i kompletować sety jak w grze rpg haha :cool2:

Ogólnie gierka spoko, można sobie na luzaka eksplorować wyspę szukając znajdziek. Ze ścigania po wyłączeniu systemów asystujących robi się całkiem niezłe wyzwanie. Łódkami pływa się fajnie ale samoloty schrzanili, w GTAV lub Online mechanika latania jest duuużo lepsza.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...