Skocz do zawartości

Avatar: Frontiers of Pandora


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o czym piszesz z tymi sztuczkami i mimo że nie jestem specjalistą z DigitalFoundry to zrobiłem sobie dwa zrzuty ekranu z obu trybów i poza rozdzielczością to tam nic nie ucina. Z lupą nie będę analizował ale ilość obiektów na ekranie się nie zmienia a tekstury się rozmazują bo mniej pikseli.

Poza tym ten Cloud Forest jest tak nudny i bezpłciowy że nawet w 8K wyglądałby słabo. 

Odnośnik do komentarza

Trochę już gram, a na tej generacji te różne sztuczki i uproszczenia często są dość łatwe do wyłapania, więc trochę słabo, że nie zauważasz tak ewidentnych umowności.
Screenshot Ci tego za bardzo nie odda, bo te rozmazania i niższe rozdziałki dopiero w ruchu wychodzą, aczkolwiek nawet na screenshotach da się wyłapać różnice w ilości obiektów i jakości odbić w wodnej tafli.
Ja nie twierdzę, że gra jest brzydka, czy coś, ale tryb performance operuje na bazie wielu sztuczek, które pogarszają ogólne piękno oprawy graficznej.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie skupiam się - jak coś jest ładne to nie rozbieram tego na części pierwsze i ogół zawsze wygra u mnie ze szczegółem.
Ale zauważam i o tym piszę z czysto "kronikarskiego" poczucia obowiązku wobec tych, którzy są na tym punkcie bardziej przeczuleni.
Star Wars Jedi Survivor też mi się podobało, mimo ewidentnego upośledzenia technicznego - tam jednak było to bardzo inwazyjne, a tu jest po prostu widoczne, ale można przymknąć oko i wciąż uznawać Avatara za grę "piękną".

Odnośnik do komentarza

No i z racji małego urlopu ukończyłem grę. Za sukces uważam, że nie znudziła mnie po 10h co obstawiałem na samym początku. Grafika i muzyka topka. Fabuła ubisoft/10. Więcej dodawać chyba nie trzeba. Gameplay spoczko i eksploracja super. Oczywiście końcowa misje musiała wymęczyć nasranymi przeciwnikami do porzygu. Mam ochotę jeszcze pograć i coś porobić, więc do premiery PoP pogram chwilę.

Dzięki Ubisoft+. Chociaż gdybym kupił, to bym nie żałował. 8/10.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...