Skocz do zawartości

Avatar: Frontiers of Pandora


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niedawno wreszcie obejrzałem AVATAR The Way of Water (technicznie imponujące, fabularnie jeszcze płytsze niż jedynka, ale ogólnie spoko rozrywka) i mam lekki hajpik na bieganie po tym świecie.
W sumie zastanawia mnie, jak w grze będzie z biomami. Czy był jakiś przepływ informacji pomiędzy UBI i Cameronem i czy dostaniemy tę polinezyjską część planety z drugiej części filmu, czy skończy się tylko na tym, co widzieliśmy w jedynce.
No i czy może będą też jakieś pustynne lub śnieżne krainy...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak już sandboxowe ubiszroty dostają średnie na poziomie 70, to może w końcu wezmą się tam do roboty i przestaną klepać te kopiuj-wklej z taśmociągu.

 

W sumie to nawet trochę liczyłem na tego Avatara - że może czymś fajnym zaskoczą i będzie w miarę świeży gameplay. Najwyraźniej jednak się to nie udało.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie czuć że nowe konsole mają moc, grafika jest bardzo dobra! Cienie, detale, dżungla, woda no pięknie to wygląda. :obama:

 

Cztery godziny za mną i o ile początek dość długo jest nudny to teraz już jest lepiej. Jednak czuć wszystkie mechaniki gier od Ubisoftu, nic zaskakującego jeżeli chodzi o styl gry. 

 

Do jutra skończę i zobaczymy finalnie jak ta historia się potoczy.:reggie:

 

+ nie polecam robić zadań pobocznych, są bardzo słabe :notbad:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rooofie napisał:

No ale graficznie to ryje beret. Na plus, jest możliwość wyłączenia znaczników dokąd iść więc bardzo fajnie się eksploruje te tereny bez biegania od znacznika do znacznika gdzie gra tylko informuje mniej więcej gdzie mamy się udać.

 

 

Avatar Frontiers of Pandora™2023-12-7-13-30-8.jpg

Możliwość wyłączenia wszystkich pomagierów w eksploracji była już w poprzednich grach Ubisoftu, pierwszy raz chyba w Odyssey. 

 

Spłynęło więcej recenzji, najniżej oceniana gra w historii open worldów od Ubisoftu, chyba już naprawdę wszystkim przejadła się ta Far Cryo'wa formuła.  

 

image.png.ef90eec45b9df948c69a37b28e03011c.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...