Skocz do zawartości

Avatar: Frontiers of Pandora


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj wysypało na YT gameplayów z tego preview i tak jak każdy się spodziewał - Far Cry Pandora - wielka mapa, zbieranie surowców, crafting, różnokolorowy loot,  synchronizacja mapy, rozwalanie obozów wroga...
Ale kuźwa mają mnie, bo ten klimat, widoki, muzyka - coś kurna pięknego :banderas:
Szkoda tylko, że Na'vi mówią po angielsku, zamiast po swojemu - byłoby jeszcze lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwage że na grudzień już żadne sztosy się nie pojawią to fajna opcja na urlop świąteczny. Ograłem każdą odsłonę FC oprócz 6 , która mimo że była super to zbyt duża przez co już męczyła. Jeśli to ma być jeszcze większe to może być ciężko. Najważniejsze by był jeden główny wątek przez który można przelecieć robiąc sobie raz na jakiś czas coś pobocznego bo w FC6 ten natłok misji/lokacji po prostu mnie wymęczył.

Odnośnik do komentarza

Niby gra robiona szablonem Far Cry'a, ale widać jakieś postaranko, żeby feeling był choć trochę inny. Strona audio ma potencjał robić mocno - każdy obiekt flory i fauny wydaje własne unikalne dźwięki, nie ma generowania losowego tła dźwiękowego. Zbieranie surowców skupili bardziej na jakości, nie ilości, więc może nie trzeba będzie zbierać mnóstwa śmieci do craftingu. HUD jest dosyc minimalistyczny jak na ubi (szok).

Oczekiwań dużych nie mam, ale może będzie z tego przyjemny ubisofciak.

Odnośnik do komentarza

Graficznie to będzie pokaz możliwości kart AMD (również FSR3 na premierę), dzięki temu optymalizacja na konsolach tez pewnie będzie ok. 

 

Sama gra - no nie mam oczekiwań na coś więcej, ale Far Cry'a w innnym settingu po nowym roku przyjmę chętnie, tym bardziej, że początek roku raczej nie zapowiada AŻ TYLE (jak w tym roku) wielkich premier. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...