Jump to content

Avatar: Frontiers of Pandora


Daffy

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wczoraj wysypało na YT gameplayów z tego preview i tak jak każdy się spodziewał - Far Cry Pandora - wielka mapa, zbieranie surowców, crafting, różnokolorowy loot,  synchronizacja mapy, rozwalanie obozów wroga...
Ale kuźwa mają mnie, bo ten klimat, widoki, muzyka - coś kurna pięknego :banderas:
Szkoda tylko, że Na'vi mówią po angielsku, zamiast po swojemu - byłoby jeszcze lepiej.

  • Upvote 1
Link to comment

Biorąc pod uwage że na grudzień już żadne sztosy się nie pojawią to fajna opcja na urlop świąteczny. Ograłem każdą odsłonę FC oprócz 6 , która mimo że była super to zbyt duża przez co już męczyła. Jeśli to ma być jeszcze większe to może być ciężko. Najważniejsze by był jeden główny wątek przez który można przelecieć robiąc sobie raz na jakiś czas coś pobocznego bo w FC6 ten natłok misji/lokacji po prostu mnie wymęczył.

Link to comment

Niby gra robiona szablonem Far Cry'a, ale widać jakieś postaranko, żeby feeling był choć trochę inny. Strona audio ma potencjał robić mocno - każdy obiekt flory i fauny wydaje własne unikalne dźwięki, nie ma generowania losowego tła dźwiękowego. Zbieranie surowców skupili bardziej na jakości, nie ilości, więc może nie trzeba będzie zbierać mnóstwa śmieci do craftingu. HUD jest dosyc minimalistyczny jak na ubi (szok).

Oczekiwań dużych nie mam, ale może będzie z tego przyjemny ubisofciak.

Link to comment

Graficznie to będzie pokaz możliwości kart AMD (również FSR3 na premierę), dzięki temu optymalizacja na konsolach tez pewnie będzie ok. 

 

Sama gra - no nie mam oczekiwań na coś więcej, ale Far Cry'a w innnym settingu po nowym roku przyjmę chętnie, tym bardziej, że początek roku raczej nie zapowiada AŻ TYLE (jak w tym roku) wielkich premier. 

Link to comment

Far Cry w świecie Pandory, no nie wiem, może być ciężko jak to będzie 1:1. Ostatnio FC6 przeszedłem i przez jakiś czas nie będę wracał do mechaniki ubistyle. I pewnie tylko w 30-stu klatkach z taką grafiką, nie sądzę, że to pociągnie w 60 klatkach. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.