Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Ale bym wyjebał w ryj Kotickowi za to co robi z codzikiem :banderas:

Ogólnie to patrząc po systemie prestiży gdzie poziom po prostu idzie w górę i nie ma wpływu na bronie oraz mapy, to na ich miejscu zrobiłbym cały multi jako f2p, a sprzedawał tylko kampanię co rok. W tym byłyby różne tryby dla klaunów, którzy chcą się chwalić tymi skórkami, a także tryby z wyłączeniem tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Just now, michu86- said:

Dla mnie nie ma bardziej nieczytelnego interfejsu niż w MW2. Ciekawe co będzie w 3. UJ już z tym, że nie umiem w to grać i to co się dzieje w multi to bardziej symulator ADHD + przedszkole. Ja to nawet nie potrafiłem przez 20min ogarnąć jak włączyć matchmaking.

 

Najlepsze w interfejsie było to, jak ktoś pół roku po premierze wrzuca screena na reddicie z jakiegoś menu i nagle kilkaset komentarzy "gdzie to jest????" :kekw: Tak czytelne są zwłaszcza menu wszelakich wyzwań.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, Figaro napisał:

jaka jest szansa ze w listopadzie to bedzie day one w game passie...?

Wątpię.  To  MW 2.5, bo  jak to można inaczej nazwać? Miało być duże DLC po roku od premiery,a dostaniemy nową część. 

Z taką samą grafiką, dzwiękiem i błędami.  Bardzo nieładna zagrywka, zobaczymy jak się sprzeda. Rekordu raczej nie będzie, bo za krótka przerwa, a właściwie jej brak. Ludzie już nie lubią CoDa tak, jak to było wcześniej, męczy ich festiwal błędów i cyrk zamiast operatorów. 

Nie chce mi się wierzyć, że po przejęciu wrzucą cały katalog Acti do GP. Raczej będą to stopniować jak EA Access. Powiedzmy duża premiera i za 6-8 miesięcy gra ląduje w abonamencie. 

 

Odnośnik do komentarza

Z tym, że kiedyś dali nam fajną kampanię, ale to było kilka/kilkanaście lat temu i byłoby fajnie, gdyby przez ten czas wymyślili coś zupełnie nowego, a nie ruchają misje i postacie, które powinny zostać zamkniętą historią, bo taką były w oryginale. Odcinanie kuponów od historii oryginalnej trylogii, do której ta nie ma podjazdu, bo jest tylko marną kopią. Już nie mówić o podnoszeniu poprzeczki.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Jakie to jest żałosne jak oni jawnie jadą na nostalgii i żerują na historii własnej marki

Sam fakt, że znowu wychodzą gry nazywane tak samo jak te 12 lat temu daje poczucie życia w jakiejś pojebanej symulacji. Nie wiem czy jakaś inna branża na świecie skurwiła się tak mocno w tak krótkim czasie jak gierki ogólnie. Trzeba docenić Activision, że oni się ostatnio totalnie nie ograniczają, pokazują jak jest i plują na graczy z niewyobrażalną mocą. Masz potężną markę możesz zrobić ze swoich klientów totalne szmaty. Prawda jest taka, że gracze pobiegli po MW 2 (ja akurat podjechałem rowerem), pobiegli po Diablo IV (wstrzymałem się) i sobie możemy teraz narzekać. Wielu pobiegnie po MW 3 gdzie w drugim sezonie przykładowo motywem przewodnim będą ,,Lolitki z anime vs Marsjanie''. I niestety ale bardzo często w multiku mam Starlight w drużynie lub przeciwko i to jest mega widoczne, mega psuje klimat. W MW3 mecze online będą wyglądać jak parady miłości to już wiem na pewno.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...