Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, krzysiek923 napisał:

Ja mocno liczę, że MS po przejęciu Activision ogarnie to jakoś z rigczem, bo jak nie, to chuy mi z tego przejęcia marki. Niech sobie będą mikrotransakcje z jakimiś skórkami, ale w pewnych granicach przyzwoitości, albo niech dadzą opcję podmiany skinów na normalne u mnie na TV i wtedy niech robią co chcą. No co za problem dać taką opcję, żebym u siebie widział tylko domyślne, podstawowe skiny, a ci którym to pasuje niech sobie patrzą na to u siebie.

Bodajże w war of warships jest taka opcja. Opcja, która nigdy nie będzie dostępna w CoD. Np taka Minaj czy Spawn, to po prostu postać w grze( jak Price czy Ghost) a nie skórka. 

Odnośnik do komentarza

Ja i co tu duzo mowic. Dla mnie to jest 1:1 to samo co w MW2. Czyli jest dobrze


Czy ta gra to taki map pack z kampania na 4h za pelna cene? Tak

Czy za 2 miesiace po mapach beda biegac Nicki Minaj, Bieber i Stuu pedofil? Tak

Czy chetnie bym zmarnowal na granie w to +100h zycia tak jak w mw2? Tak

 

Ogolnie to dobrze ze nie mam czasu na regularne granie w multi bo bym pewnie dal sie wyruchac. Tak to kupie uzywke dla kampanii i zachowam godnosc. Zajebiscie sie strzela ale skok na kase zrobili przesadzony

Odnośnik do komentarza

Serio to samo co wcześniej? Ja nie mogę pozbyć się wrażenia, że strzelanie zostało uproszczone na maxa.. Dla mnie pod tym względem krok w tył, znów nie czuć ciężaru broni, prawie zero odrzutu. Szkoda, że Sledge brali się za nowe MW, bo tylko zjebali to co było dobre w dwójce. A wystarczyło dodać tylko nowe stare mapy...

Bronie z bety wyglądają strasznie nijako, jedna podobna do drugiej. Szybkostrzelność snajp na poziomie karabinów bojowych z mw2. Ogólnie poszli w arkejd okrutnie xD 

Frajerzy z Sledge mieli tylko dodać zawartość, te mapy, kampanię, ewentualnie parę broni nie ruszając rozgrywki z mw2. Wtedy te dlc byłoby więcej warte niż udawana nowa odsłona. Miałem kupić, jednak niech się pierdolą.

Edytowane przez meffju41
  • This 4
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Whisker napisał:

to samo co wcześniej plus delikatne usprawnienia

 

 

żadne usprawnienia tylko regres

 

Zgadzam się w 100% z postem wyżej. Ściągnąłem betę na PS5 i stwierdzam że to chujnia jest. Gdyby to było rzeczywiście DLC do MWII to by było znacznie lepiej, jednak postanowili zrobić skok na kasę i zrobili z tego oddzielną grę, jednocześnie zmieniając gameplay. Ta gra wcale nie jest podobna do MWI/MWII tylko do Black Ops Cold War albo past genowych codów, czyli jest arkejdowo, bronię maja gorszy feeling (mniejszy odrzut, gorszy dźwięk), by zabić przeciwnika trzeba o wiele więcej pestek niż w poprzedniej części, same movement jakiś sztywny. Nie wiem po kiego chuja zmieniali szkielet gry, kiedy problemem MWII był co najwyżej dziwny system perków i inne detale typu czerwone kropki na mapie, a cała reszta była topem w branży. Przyznam szczerze że nawet w Vanguardzie lepiej się strzelało i po paru meczach nie mam już na więcej ochoty.

 

Oczywiście gra też sprawia wrażenie że wygląda gorzej i jest regresem nie tylko w stosunku do MWII ale też do MWI. W ogóle ten ostatni odpaliłem pare dni temu i nadal się w to pięknie gra i nie chce zabrzmieć patetycznie, ale czuć w MW2019 że oni się naprawdę postarali i zrobili next genowy shooter, teraz natomiast liczy się dla nich jedynie zysk z przepłaconych, chujowych bundli.

 

Patrząc na Reddit można zobaczyć że sporo ludzi podziela to samo wrażenie

 

 

Biorąc pod uwagę ze Modern Warfare 2019 naprawili po wyłączeniu oryginalnego Warzone'a to zostanę na casualowym graniu w MWI i MWII a z tym cashgrabem niech się walą na ryj. Kupię może w przyszłym roku dla kampanii, nostalgią mnie nie przyciągną tym razem.

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2023 o 00:20, Whisker napisał:

Grałem :) to samo co wcześniej plus delikatne usprawnienia ;)

W którym miejscu jest to samo?

Przecież w tej becie żadna z broni nie ma odrzutu:dry:

W mw II jak próbuję ściągnąć kogoś z połowy mapy, to muszę często walić serią żeby zabić. W becie na skidrow, tam gdzie ten duży plac jak widzę zarys postaci, to celuję i walę cały magazynek i często pod koniec cel pada:facepalm: Jakbym to samo zrobił w mwII, to trafiłbym pierwszymi kulami, a reszta w niebo.

 

Zapowiada się powtórka z MW2 gdzie ludzie będą biegać z pm-ami, akimbo i snajperki:down:

 

Trzeba czekać na mw IV od IW, bo pewnie najbliższe 3 gry będą takie bez wyrazu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czezare napisał:

Czy komukolwiek z Was udało się już pograć w betę na xboxie? U mnie pisze, że "Mamy problem z pobraniem zawartości", czy jakoś tak...

mi wywaliło multi w MWII ( dosłownie pliki ), także ten :lapka: Z tego co widzę betę odpala się z poziomu MW2

Odnośnik do komentarza

Wczoraj cały wieczór było grane. Ttk znacznie wyższy niż w mw2, czego będzie trzeba się nauczyć chociaż czasem jest tak, że ładujesz cały magazynek, a czasem na momencie zabijasz. Wiadomo nowe bronie będzie trzeba potestować, ustawić i powinno być git. Graficznie to samo co w mw2. Ogólnie dobrze się gra i pewnie też zrobię 400+h

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co tam ustawiać skoro już od początku, bez żadnych dodatków, odrzutu praktycznie nie ma. 

Chwalą się, że będzie ponad 100 broni. Już widzę ten recykling, wszystko podobne do kalacha i M4, albo pójdą w jakiś delikatny futuryzm. Braknie tylko laserów. 

No mam ogromny ból dupy z tą częścią. Te mapy mega fajne, miały pojawić się w MW2 i byłbym zadowolony. Mieli gamonie zostawić wszystko jak było, nic nie zepsuć. A zjebali po całości z tym feelingiem strzelania. Bliżej temu do XDfianta niż do MW2.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, meffju41 napisał:

Co tam ustawiać skoro już od początku, bez żadnych dodatków, odrzutu praktycznie nie ma. 

Chwalą się, że będzie ponad 100 broni. Już widzę ten recykling, wszystko podobne do kalacha i M4, albo pójdą w jakiś delikatny futuryzm. Braknie tylko laserów. 

No mam ogromny ból dupy z tą częścią. Te mapy mega fajne, miały pojawić się w MW2 i byłbym zadowolony. Mieli gamonie zostawić wszystko jak było, nic nie zepsuć. A zjebali po całości z tym feelingiem strzelania. Bliżej temu do XDfianta niż do MW2.

A teraz cię zaskoczę, bo połowa z tych broni będzie z MW2, a reszta dojdzie z poprzednich części gier.

Już są przecieki, że każdy sezon to będą mapy i bronie z jakiejś poprzedniej gry. Np. W trzecim sezonie będą bronie i mapy z Advanced Warfare, w tym właśnie broń laserowa :pawel:

Odnośnik do komentarza

Tylko, ze odrzut się mocno nie zmienił, prawie nic, testowali to już w becie Codowi jutuberzy, to co się zmieniło to rozrzut WIZUALNY, w dwójce trzepało bronią niewspółmiernie mocno do faktycznego rorzutu, do tego zmniejszyli efekty dymu i trzęsawkę np kropek/znaczników w celownikach.  Więc teraz to wygląda faktycznie, jakby rozrzutu nie było.

Odnośnik do komentarza

Raczej mało komu to będzie przeszkadzać. Jak wiemy milion osób tylko na Sonkach ma konsole do CoD, więc uskuteczniają ostro granie, a i się interesują CDL. Więc każdy będzie chciał grać w te tryby co Teamy w USA. Psioczący casuale czy inni zwolennicy powagi w grze wideo akurat w tym przypadku nie mają nic do gadania. Do gadania ma więcej ten co kupuje skórkę Optic i chce być jak shootzy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...