Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby można było te wszystkie kolorowe bzdury wyłączyć, gdyby ktoś miał więcej wyczucia w tym co tam wrzucają, gdyby to dotyczyło tylko malowania broni, zawieszek czy naklejek. Ale cały operator? No to już jest w meczu choćby jedna postać, która pasuje tutaj jak pięść do nosa i to jest łatwo zauważalne. Nie ma w tym hamulców + nie można sobie tego wyłączyć. Gdybym miał wybór czy widzę te bzdury czy nie to bym w ogóle nie brał udziału w tej dyskusji.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Tak właśnie. Ja chociaż bym chciał opcję, żebym u siebie mógł wyłączyć te skiny pod niedojebane dzieci, żebym ja ich nie widział, a co oni u siebie na ekranie będą oglądać to już nieistotne. W Vanguard to już była taka kulminacja (+ te zdałnione cieszynki po meczu), że MW2 sobie odpuściłem.

 

Dla fanów jakiegokolwiek realizmu obecny "kompromis" jest żaden, bo albo umowny realizm, albo na całego niech sobie idą w te kolorowanki i darują żenujące połączenie. W Vanguard to autentycznie ciarki żenady, aż wstydziłbym się w to grać przy kimś.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Krzysztof93 napisał:

Sam fakt, że znowu wychodzą gry nazywane tak samo jak te 12 lat temu daje poczucie życia w jakiejś pojebanej symulacji. Nie wiem czy jakaś inna branża na świecie skurwiła się tak mocno w tak krótkim czasie jak gierki ogólnie. Trzeba docenić Activision, że oni się ostatnio totalnie nie ograniczają, pokazują jak jest i plują na graczy z niewyobrażalną mocą. Masz potężną markę możesz zrobić ze swoich klientów totalne szmaty. Prawda jest taka, że gracze pobiegli po MW 2 (ja akurat podjechałem rowerem), pobiegli po Diablo IV (wstrzymałem się) i sobie możemy teraz narzekać. Wielu pobiegnie po MW 3 gdzie w drugim sezonie przykładowo motywem przewodnim będą ,,Lolitki z anime vs Marsjanie''. I niestety ale bardzo często w multiku mam Starlight w drużynie lub przeciwko i to jest mega widoczne, mega psuje klimat. W MW3 mecze online będą wyglądać jak parady miłości to już wiem na pewno.

No nie tak samo bo stare to MW3 a nowe to MWIII. :niki:

 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, McDrive said:

Ok, podobno w MW3 będą tylko zremasterowane mapy ze starego mw2. I do tego nie wiadomo czy pełne 16 czy może mniej.

Żadnej. Nowej. Mapy:facepalm:

 

Przypomnę, że tą grę/ dodatek robi sześć zespołów.

 

I większość community Coda będzie szczęśliwe i gra się sprzeda jak szalona xD to tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że w najlepsze gry już w swoim życiu graliśmy mniej więcej w latach 98-2012.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Według mnie jak już chcą się bawić w sezony, nagrody za logowanie itp., to powinni całe jebane multi zrobić f2p, a sprzedawać tylko kampanie SP do różnych wersji swoich gier. MWII ma te 300 GB i będzie dzielić zawartość z MW3, które pewnie walnie drugie tyle(ewentualnie "tylko" 150GB, bo Warzone już jest) i dysk w konsoli zajęty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, McDrive napisał:

Według mnie jak już chcą się bawić w sezony, nagrody za logowanie itp., to powinni całe jebane multi zrobić f2p, a sprzedawać tylko kampanie SP do różnych wersji swoich gier. MWII ma te 300 GB i będzie dzielić zawartość z MW3, które pewnie walnie drugie tyle(ewentualnie "tylko" 150GB, bo Warzone już jest) i dysk w konsoli zajęty:facepalm:

Dysk nie jest problem, ponieważ chcąc ukończyć BP i porobić sezonową zawartość, grasz wyłącznie w Call of Duty :niki:

 

Odłożyłem CoDa dobrych kilka tygodni temu i wiecie co? Skończyłem cztery singlowe gry. Bardzo dobre dodam, na które nawet bym nie spojrzał w momencie odpalenia konsoli, bo przecież BP trzeba podgonić. 

W MW2019 cały ten live service, przepustki i sklep, były dla mnie nowe i świeże. No i przede wszystkim nie było ich aż tyle. A teraz dwójka + dlc za pełną cenę? A idź pan w chuj. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Donatello1991 napisał:

potem dokupywać resztę.

:banderas:w życiu bym nie dokładał do tego interesu. Prawie rok od premiery MW 2, dodatkowo wydałem............  0 PLN


nie żebym cokolwiek kiedykolwiek dokładał do innych części CoD'a :kekw:
nie no to też nie jest tak, że ja kiedykolwiek kupiłem coś do gry :kekw:
no chyba, że to warty swojej ceny dodatek fabularny :Cell:

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...